Бременна съм :)

  • 6 139
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 226
 smile3501 и честито и то мен.Желая ти лека бременност и най-сладкото бебе.Ще ми кажеш ли нещо повече за хомеопатията, ако не те притеснявам?Само това не съм пробвала.

# 31
  • Мнения: 1 868
Честито ,леко бременеене!

# 32
  • Мнения: 3
 Flutter Честито и от мен, аз също съм бременна, така че нека си пожелаем спокойна и безпроблемна бременност  Grinning




bouquet

# 33
  • Мнения: 375
честито!лека и безпроблемна и сладко беб4е накрая  bouquet

# 34
  • Мнения: 90
Мерси пак на всички за хубавите пожелания, обаче май няма да се окаже толкова лека бременността ми. Днес бях на доктор- миомата ми е пораснала още много(почти 10 см), и лекарското мнение беше- аборт, и после операция на миомата:(
Според лекарката матката ми няма да може да расте с миомата и "щяла съм да изкрам най-много до 20-тата г.с."
Ще търся още мнения, и ще видим и хомеопатията дали ще помогне.
Стискайте палци, дано да стават чудеса!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,дано се размине лошата прогноза.Ще се моля за теб и бебчо!

# 36
  • Мнения: 119
Браво,мила :hug:4ЕСТИТО и ти желая леко бременеене newsm10

# 37
  • Мнения: 2 382
Мила,съжалявам,че така се развиват нещата.Консултирай се и с други лекари.Дано се разминат нещата Hug
Ще стискаме палци Hug

# 38
  • Мнения: 1 868
Дано има някакъв шанс ,успех ти желая.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Сега виждам за проблема ти с миомата. Аз също бях така, но с по-малка миома (3 х 5 см) от външната страна на матката. Твоята къде е?
Искам да ти кажа, че миомата растя във 2-ри и 3-ти месец и после спря! Растеше на дължина по посока растежа на матката. В края на бременността така се беше загубила на фона на огромната матка, че трябваше да я търсим на ехографа къде е. Не съм имала проблеми, но изкарах първите 3 м. на Дуфастон и цялата бременност на Диаспорал (това е магнезий на прах, пиех по 2-3 пак. на ден).
Основният проблем с миомата е да не предизвика контракции и аборт. В по-късна бременност такива контракции могат да роведат до отлепяне на плацента, вкл. по време на раждане. Имаше вероятност да лежа цялата бременност, но щом миомата спря да расте това отпадна и ходих на работа докрая!

Тъй че не бързай да се отказваш, потърси повече мнения. Успех и ни дръж в течение!

# 40
  • Мнения: 5 312
Стискам палци. Peace

# 41
  • Мнения: 90
Ами според гинеколожката миомата щяла да пречи на матката да се разтяга т.е. да расте с плода, ако правилно съм разбрала. Предстои ми тези дни да направя няколко консултации със специалисти по патолог. бременност; дано да имам шанс.
Мерси на всички за добрите думи!

# 42
  • Мнения: 4 324
bu6onka минимум още две мнения потърси преди да вземеш решение!

Успех миличка, стискам палци!

# 43
  • Мнения: 1 335
Ще се моля за теб, мила!

# 44
  • Мнения: 1 950
bu6onka, дано прогнозите са добри Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт