Помогнете да избера

  • 1 478
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Аксесоарът с червените камъчета ще
ти влиза най-безболезнено, но винаги
има опасност да останат вътре и да се
наложи намесата на хирург. Късмет!!!
Joy Joy Joy Joy Joy

Червеното Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 403
Моят телефон е черен, покритието напомня китайски лак и аксесоарът ми към него е червен, в комбинация с японски йероглифи.
Няма начин да не се надраска такова покритие, имам няколко калъфчета, но въпреки това не възнамерявам да се пенсионирам с този си телефон и не се вълнувам много от драскотините.
Разбира се, червеният.

# 17
  • Мнения: 4 435
Реши ли вече или още не?

# 18
  • Мнения: 93
Най ми допаднаха трите сърца Peace

# 19
  • Мнения: 3 562
Предупредиха ме за надраскването на дисплея, но аз не взех на сериозно думите  Crazy
Сега започвам да се замислаям  Rolling Eyes
В такъв случай дали да не купя, това което е най-безопасно за тел newsm78

# 20
  • Мнения: 3 562
Реши ли вече или още не?

Ми не - даже май все по-объркано става  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 435
Предупредиха ме за надраскването на дисплея, но аз не взех на сериозно думите  Crazy
Сега започвам да се замислаям  Rolling Eyes
В такъв случай дали да не купя, това което е най-безопасно за тел newsm78


Най-добре.Аз си прецаках така чисто нов телефон.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
Зависи от покритието явно - моят е такъв, в комплект с бижуто (Сваровски като тия тук) и го нося вече втора година без проблем. Има една-две драскотини, но те са, защото го изпусках няколко пъти Laughing, не от висулката  Peace

# 23
  • Мнения: 4 435
Твойта висулчица е по-лека май.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
Ммм не, хич не е лека  Rolling Eyes Абе момичето щом иска да си вземе, пък ако види, че и драска телефона, да я махне още първия ден - проба му е майката !  Hug

# 25
  • Мнения: 3 459
Зеленото.
А оттук http://www.gsm-time.com/packages/wgt.aspx?fi=2795&typegroup= … amp;offer=1777730 на мен това много ми харесва  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 435
Така е,нека пробва.Аз видях че твоята е мъничка и затова така помислих.

# 27
  • Мнения: 6 992
Зеленото. newsm78

# 28
  • Мнения: 2 212
На мен най-много ми харесва зеленото...но пък зависи и кое е най-сигурно за телефона.
Но, остави това - кажи какво правиш ти и как сте вкъщи, губиш ми се от погледа вече няколко години  Crazy

# 29
  • Мнения: 3 562
На мен най-много ми харесва зеленото...но пък зависи и кое е най-сигурно за телефона.
Но, остави това - кажи какво правиш ти и как сте вкъщи, губиш ми се от погледа вече няколко години  Crazy

Болна съм и затова не съм на работа Laughing в петък се връщам и може да се включа пак след някоя и друга година  Crazy

Иначе като гледам повечето мнения са за зеленото  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт