"Това го знае всяко хлапе" по Би Ти Ви...

  • 3 117
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Ами то и аз не я написах много подробно  Embarassed по-скоро скицирах решението
Иначе по състезанията на подобни задачи пишат цяло съчинение  Rolling Eyes

Никъде повече няма да споменавам, че съм завършила математическа гимназия  Blush
споко, аз започнах да я повтарям, затова съм напред с материала  Mr. Green



 

# 16
  • Мнения: 1 924
А откъде са децата?Щото или аз съм луда,или вече за трети път засичам някои от тях по улиците Crazy

# 17
  • Мнения: 4 170
Въпрос:Кой немски математик формолира "принципа на чекмеджетата"? От "Това го знае всяко хлапе" е.

# 18
  • Мнения: 1 924
Ни'нам newsm43

# 19
  • Мнения: 4 170
То кой ли знае. hahaha Аз дори забравих отговора.Това според вас въпрос за 5 клас ли е?!?

# 20
  • Мнения: 1 924
На мен м идва да си купя комплект учебници от 1 до 5 клас и да проверявам всичко. Mr. Green
Пък току-виж се подготвя и им зема осемнайсетте хилядарки  Twisted Evil
Мечтиии

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Този въпрос преди 2 години може би, се падна в "Стани богат " за сума около 10000. Тогава дадоха името на математика и питаха какво е формулирал. Най- интересното беше, че мъж ми знаеше, възхитих се искрено.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 924
Като казаха каква е теорията на чекмеджетата се сетих,че я знам,но името на математика го чувам за първи път Laughing
Изкефи ме днес Андрей как направо каза отговора при прочитането на въпроса.Даже предположих,че в този случай ще дадат друг въпрос Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 577
Принцип на Дирихле, или наричан още принцип на чекмеджетата е от материала за четвърти клас, но за извънкласна дейност /СИП,ЗИП/ и по-задълбочено изучаване на математика. Има го като тема за кандидатстване в МГ след четвърти клас.
НО го няма в задължителния материал дори в учебника за V клас. 

# 24
  • Мнения: 740
А така, хванахме ги  Twisted Evil
Мен пък ми е интересно кога се снима това предаване и не пречи ли на децата да ходят на училище?
Между другото Джем е страхотен сладур  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Вкъщи сме фенове на предаването, наистина някои въпроси са доста трудни и не помня дъщеря ми да ги е учила  Thinking
Доколкото знам предаванията са заснети отдавна, сега ги излъчват.

# 26
  • Мнения: 2 336
Записвам се и аз във вашата компания. Предаването ми харесва, а що се отнася до Дирихле би трябвало да се изучава наистина във СИП или ЗИП. А това предаване което беше с началната учителка  Sick не за предаването а за самата дама. Тогава потънах от срам че и аз съм от тази гилдия Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 924
А какво ще кажете за пича,който заяви категорично,че в Лувъра разрешават да се влиза с коне? Mr. Green
Трябват повече такива симпатяги в предаването.Затова мисля да кандидатствам за участие и ако ме одобрят,ще ви пиша непременно да се посмеете на знанията ми или по-скоро-на липсата им Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 622
Когато сме в къщи гледаме предаването със сина ми /който е 3 клас/ и някой  от въпросите са трудни

# 29
  • Мнения: 2 336
Като цяло с това предаване Иван и Андрей, че удариха в десетката. "Сблъсък" вече има се изчерпа.

Общи условия

Активация на акаунт