Ноктопластика?!

  • 26 192
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте!
Напоследък много се замислям дали да си направя ноктоплактика Thinking.Днес бях в един фризьорски салон да попитам какво що и ми казаха,че самата ноктопластика струвала 50 лв,а поддръжката й около 20-30 ooooh!.Не знам колко е нормално това и дали има и по-евтини.Ако някоя от вас си е правила ноктопластика или пък знае нещо за нея,много моля да сподели.Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Така вървят цените.Подръжка ще трябва да правиш на 3 седмици.

Аз преди две години бях с ноктоплатика,но никога повече не бих повторила. Naughty Crossing Arms
Ноктите ми станаха ужасни,люпеха се и станаха много тънки и меки.

# 2
  • Мнения: 4 435
Аз бях около година и нещо с ноктопластика.Поправка аз лично правих на 2 седмици.Цените не мога да ги коментирам,защото  все пак има различни видове ноктопластика и незнам за какво говорих.Има с обикновен гел,има с акрилен,има разни други неща.Като си я махнах,ноктите ми бяха изтънели,но бързо се възстановиха.Аз си бях доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 114
Ами аз лично искам да си направя ноктопластика,защото имам отвратителни нокти-нито мога да ги оформя,нито могат да пораснат,защото много бързо се чупят,а пък не е много приятно като отидеш на сватба да речем да си със олющени и счупени нокти.Ще ми се да е за около 3-4 месеца тая ноктопластика,не повече.

# 4
  • Мнения: 4 435
Ами аз лично искам да си направя ноктопластика,защото имам отвратителни нокти-нито мога да ги оформя,нито могат да пораснат,защото много бързо се чупят,а пък не е много приятно като отидеш на сватба да речем да си със олющени и счупени нокти.Ще ми се да е за около 3-4 месеца тая ноктопластика,не повече.


Направи си ,стига да имаш финансова възможност.Моите се възстановиха много бързо.Пък и е красиво. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,определено е много красиво.
Но въпреки това не бих се излъгала втори път. Wink

# 6
  • Мнения: 9 865
Цената е добра, аз си я направих за 60 лв. и подновяване на около 3 седмици за 20 лв.
Вярно е, че след сваляне на удължителите ноктите нямат хубав вид (особено, ако си ги махнеш сама). Обаче при мен се получи парадокс, след свалянето ноктите ми заздравяха и сега се радвам на естествен маникюр. Невероятно, но факт, както се казва. А докато бях с ноктопластиката пък, се радвах на изключителна дълготрайност на лака. Моят съвет е, ако имаш възможност да си направиш.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз също съм била с ноктопластика и мога да кажа, че съм много доволна. Слагала съм 2 пъти. Първия път беше с гел и удължител и ми се счупи нокът на 2-рия ден. 2-рия път си направих с акрил и удължители и останах очарована - изключително дълготрайни. Цената ми се струва малко завишена в сравнение с миналата година, защото тогава слагах. Поддръжката струваше 50% от цената за поставянето. А иначе има и друг вариант, който ти позволява да заздравиш своя собствен нокът. Мисля, че става с помощта на акрил, но аз лично не съм правила. Като ти пораснат малко може и да ти бъдат изградени. Най-добре е да ти обяснят в салона където искаш да ти направят ноктопластиката. Иначе за възстановяването, за мен не беше проблем. Горният слой от ноктите ми беше отнет съвсем леко, така че не изглеждаха зле след отстраняването на удължителя, освен това ноктите се мажат с някакви специални масла. Аз съм твърдо ЗА  Peace ноктопластиката. И не на последно място мога да добавя, че има много голямо значение с какви материали се работи и кой ти слага и маха ноктопластиката!

# 8
  • Мнения: 4 435
Това с изграждането аз го правя като ми се счупи нокът.Не е задължително да са пораснали малко.

# 9
zdraveite momi4eta,az li4no sam s noktoplastika ve4e 5 godini
bih jelala da vi dam edin profesionalen otgovor na temata, po prostata pri4ina , 4e si pravia noktoplastika i sa6to taka pravia takava. v dne6no vreme noktoplasikata e edin alternativen metod za zapazvane na manikura, na formata mu i trainostta mu, i tuk vreme da otvoria skoba, 4e nikoi ne e zastrahova ot s4upvane na niakoi ot noktite, bilo to s noktoplastika ili ne. i vse pak tia pridava edna po-goliam zdravina na manikura vi. ima mnogo na4ini za izgrajdane na nokti, kato vseki edin po sebe si ima svoite polojitelni i otricatelni ka4estva. az li4no sam s noktoplastika ve4e 5 godini i ne moga da si i pomislia da da ia svalia, no vseki preceniava sam. 6to se otnasia do svalianeto i, zavisi mnogo ot na4ina po koito vi ai otsraniavat i po natata6nite griji za estestvenite vi nokti. prodaljitelnite griji mogat da pomognat i na nai-uvredenite nokti da si vazvarnat zdravinata i forma. ne e viarno tvardenieto , 4e noktoplastikata e pri4ina za uvrejdaneto na va6ite nokti. povredata moje da e napravena edinstveno ot ne reglamentirani materiali prednazna4e edinstveno za noktoplastika i nepravilen metod na nizgrajdaneto i. az li4no prepora4vam noktoplastika na dami s ne dotolkova krasiva , klasi4eska forma na manikura, na dami s lo6i navici kam noktite si (grizene), i na vsi4ki ostanali koito ia haresvat ine sa skepti4no nastroeni kam neia. za tezi koito imat krasiv, oformen, estestven manikur prepora4va gelovoto pokritie, koeto e nejno i  pravi noktite zdravi o6te pove4e, finni, elegantni. otnosno zapla6tane e dosta individualno, i spored men zavisi ot mnogo faktori.

p.s. jiveia i rabotia v israel i tuk vsiaka vtora jena e s noktoplastika. nadiavam se 4e sam pomognala na pove4eto ot vas s izbora si. ako imate drugi vapro po temata kam men,s radost bih vi otgovorila. silvia

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Това с изграждането аз го правя като ми се счупи нокът.Не е задължително да са пораснали малко.

 newsm78

Незнам как изграждаш и на каква основа. При метода който аз познавам, под нокътната плочка (израсналия нокът) се поставя подложка и така се изгражда нокътя. Ако не ти е израснал нокътя, няма къде да се захване тази подложка. Явно аз не съм запозната с другия метод на изграждане, но ще ми бъде интересно да го споделиш   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 435
Това с изграждането аз го правя като ми се счупи нокът.Не е задължително да са пораснали малко.

 newsm78

Незнам как изграждаш и на каква основа. При метода който аз познавам, под нокътната плочка (израсналия нокът) се поставя подложка и така се изгражда нокътя. Ако не ти е израснал нокътя, няма къде да се захване тази подложка. Явно аз не съм запозната с другия метод на изграждане, но ще ми бъде интересно да го споделиш   bouquet


На мене ми изграждат,като примерно си счупя моя нокът и не ми се иска да режа всички от дъно.Слагат ми някаква подложка и ми я пристягат с едни телчета,нищо че няма дължина.И си слагам в машинката приста за 1-2 минути и после ми го пилят.Мисля че е същото като при тебе.

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ами аз лично искам да си направя ноктопластика,защото имам отвратителни нокти-нито мога да ги оформя,нито могат да пораснат,защото много бързо се чупят,а пък не е много приятно като отидеш на сватба да речем да си със олющени и счупени нокти.Ще ми се да е за около 3-4 месеца тая ноктопластика,не повече.
   За толкова кратък период от време, който искаш да си с ноктопластика няма смисъл да си разваляш ноктите. Ноктопластиката ги съсипва, после възстановяването ще отнеме доста време, нерви, усилия.

# 13
  • София
  • Мнения: 650
Аз ходих с ноктопластика около година и половина - най голямото и преимущество е, че не се налага да се лакираш всяка седмица (много мразя) - лака изкарва близо месец. Моите нокти по принцип са много хубави и здрави - даже маникюристката отначло не искаше да ми слага  ноктопластика, а само гел - но с гел не ми хареса (явно са ми мазни ноктите и много бързо ми падаше гела). С ноктопластиката определено беше красиво, но трябва да имаш много свободно време - поправката е ок 2 часа (а нокът може да счупиш по всяко време). Но след като я свалих и видях на какво са ми заприличали ноктите - е, няма да си сложа никога повече!
Отне ми близо година да се възтановят напълно - яд ме беше , защото както казах имам красив естествен маникюр, а от мързел ли, от глупост ли - едвам не го съсипах. Не съветвам никой, който няма съществен проблем с ноктите (защото наистина има хора с отчайващо грозни ръце) да си слага ноктопластика.

# 14
  • Мнения: 375
Silvimanolova-  В Израел всяка втора жена е с нещо изкуствено и не са пример!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 18:48 от Beti

Общи условия

Активация на акаунт