Ще оперират сина ми най-вероятно заради киста

  • 3 685
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Здравейте!

За тези, които незнаят нашата история ето линк към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122664.msg2256770#msg2256770

С две думи:
Синът ми е на 1г. и 7м. За 3-ти път му се подува бузката под ухото, наподобяващо възпален лимфен възел.

Първите 2 пъти му бяха направени инцизиите на бучката в Пирогов, благодарение на Доц. Бранков, който лично се зае със случая.

Сега за 3 път е подут на същото място. Тръгнахме по познатият път - ИСУЛ, Специализирана болница за активно лечение по лицево-челюстна хирургия и този път решиха да се махне причината за отока - най-вероятно киста.
Операцията ще се извърши в СБАЛ по лицево-челюстна хирургия /стоматологичният факултет към ВМА/.

Има ли тук родители, чиито деца са били оперирани в СБАЛ по лицево-челюстна хирургия?
Или с подобен на нашият проблем?
Бихте ли споделили своя опит?


Пропуснах да кажа, че утре ще го прегледа Проф. Киров - известно светило в областта.
Някой срещал ли се е с него?

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 15:29 от mishelle

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 907
mishelle, съжалявам за това, което ви се случва Cry, много ви се събра - и на теб, и на малчо  Hug. Пиши как е минал прегледът при светилото днес ... Не мога да ти помогна с инфо за съжаление , само ви гушвам с Вики Hug и стискам палци за вас.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Милата душичка Sad Нямам инфо, но ви желая успешна операция и бързо възстановяване  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 182
Искам да успокоя всички, че бебчо отново ще дойде при мен в детската хирургия и тази киста (вродена, разположена странично на шията) ще бъде оперирана. Решението е взето и това е възловия момент. Искам да ви кажа, че поне веднаж месечно оперираме такива малки деца от шийни проблеми, и че мястото им е при нас.  Peace
По-големите (над 12 години) се приемат в ЛЧХ или УНГ, защото на тях им е по-лесно с такива.
Всяка коза за свой крак...  Hug

# 4
  • Мнения: 977
Да, живот и здраве, операцията ще е в Пирогов в четвъртък.

Много съм благодарна на Доц. Бранков, че отново лично се ангажира със случая.

Незнам защо решихме да поемем по пътя, по който тръгнахме още първият път - през ИСУЛ, института по лицево-челюстна хирургия... Може би защото личната лекарка ни насочи натам и ние решихме да я послушаме преди отново да притесним доцента.

В крайна сметка пак стигнахме до Doktor Ogi, който ни успокои, че ще приеме малчо и ще го оперират при него.

Praynig се бебчо леко да преживее операцията и бързо да се възстанови!
 Praynig се и за повече истински лекари като Доц. Бранков!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 907
mishelle, ще се молим за вас и много ще стискаме палци всичко да мине безпроблемно. Кураж  Hug.

# 6
  • Мнения: 164
И ние с децата стискаме палци и мисля че всичко ще е ок. Вико  ще се опарви и ти ще забравиш всичко това. Споко и кураж.

# 7
  • Мнения: 1 942
Успех и чакаме добри резултати  Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мишел, дано всичко мине добре. Кураж! Hug Бързо възстановяване!

# 9
  • Мнения: 520
Мишел, кураж от нашата дружина Hug
Чакаме добри новини и ще бъдем с вас в мислите си! Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Мишел, стискам палци всичко да мине безпроблемно. Praynig

# 11
  • Мнения: 5 391
mishelle, стискам много силно палци! Praynig
Утре ли е операцията?
Вярвам, че всичко ще мине добре! Hug

# 12
  • Мнения: 295
Мишел, моля се всичко да мине добре, операцията да е успешна и Вики да се възстанови бързичко  Praynig Желая ти кураж и да бъдеш много силна  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 086
Мишел,мила,стискам палци и ще се моля всичко да е наред с Вики,да се възстанови бързо и това да е последното му влизане в болница!Много целувки и прегръдки и на двама ви! Hug Heart Eyes Hug

# 14
  • Мнения: 2 849
Мишел ,стискам палци всичко да е наред с вас .Прегръдки за теб и Вики .

Общи условия

Активация на акаунт