Какво е мнението ви за АГ-докторите като мъже ?

  • 2 925
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Няма не би трябвало... Като и се иска - женен с 5 деца да е, ще има авантюра с него... Crossing Arms
 Crazy
Въпроса е, че я е шубе дали авантюрата ще остане една в миналото и какво ще стане като продължи да ходи при него на прегледи...

# 16
  • Мнения: 6 164
Много смешно. Това им е работата, защо извратени? Патоанатомите да не би да са извратени, че да ровичкат в трупове... Гинеколозите са лекари и това им е работата, не мисля, че гледат на пациентките си по-различно от на пациентки... Личният живот си е личен и това е друга работа. Май много вицове за гинеколози си чела. Wink

# 17
Няма не би трябвало... Като и се иска - женен с 5 деца да е, ще има авантюра с него... Crossing Arms
 Crazy
Въпроса е, че я е шубе дали авантюрата ще остане една в миналото и какво ще стане като продължи да ходи при него на прегледи...

Не съм съгласна с твоето мнение. Поставям се на мястото на жена му. Мисля, че всички, които имат семейства са съгласни с мен.

# 18
  • Мнения: 2 631
Няма не би трябвало... Като и се иска - женен с 5 деца да е, ще има авантюра с него... Crossing Arms
 Crazy
Въпроса е, че я е шубе дали авантюрата ще остане една в миналото и какво ще стане като продължи да ходи при него на прегледи...

Не съм съгласна с твоето мнение. Поставям се на мястото на жена му. Мисля, че всички, които имат семейства са съгласни с мен.

Да, но пък това е друга тема  Peace   bouquet

# 19
  • Мнения: 503
Нямала съм такава връзка (всъщност имала съм, ама той още учеше за АГ и то не се брои съвсем), но все си мисля, че НЯМА начин по цял ден да надничаш в на мацките "бонбониерите" (под мацки разбирай от секси мацки, през Баба Гица та до мърлявото Айше) и това да не ти се отрази ментално, когато става въпрос за секса Crazy
Сещам се за един виц. Излизат от работа гинеколога и патоанатома. Патоанатома казва; "Я, колко живи хора!", а гинеколога: "...и колко много лица!"
Misty, изпревари ме с тоя патоанатом.

# 20
  • Мнения: 6 164
Няма не би трябвало... Като и се иска - женен с 5 деца да е, ще има авантюра с него... Crossing Arms
 Crazy
Въпроса е, че я е шубе дали авантюрата ще остане една в миналото и какво ще стане като продължи да ходи при него на прегледи...

Не съм съгласна с твоето мнение. Поставям се на мястото на жена му. Мисля, че всички, които имат семейства са съгласни с мен.

Е, повечето имаме семейства, но това, че намираме едно или друго за нередно, не значи, че такива неща не се случват. Действителността е такава, и което е факт, не може да го пренебрегнем и да се правим, че не съществува.

# 21
  • Мнения: 698
 hahaha hahaha hahaha
Ами пробвай го като едвам се сдържаш.

 Whistling Whistling Joy Joy

Убихте ме с темата и разсъжденията по нея! Нямам опит и мнение, но ще следа с интерес.  Grinning

# 22
  • Мнения: X
Сещам се за един виц.

Аз пък се сещам за друг:

Обява за запознанство във вестник:
Гинеколог търси връзка с жена, която да му покаже нещо, което не е виждал.

# 23
  • Мнения: 2 631
Сещам се за един виц.

Аз пък се сещам за друг:

Обява за запознанство във вестник:
Гинеколог търси връзка с жена, която да му покаже нещо, което не е виждал.

 rotfImao

# 24
  • Мнения: 5 539
Не знам защо, но винаги съм си мислила, че на мъжете-гинеколози трудно им става.

# 25
  • Мнения: 4 371
Не знам защо, но винаги съм си мислила, че на мъжете-гинеколози трудно им става.
Аз също. И винаги съм искала да разбера как е, но опита да не е личен Naughty
Няма кой да каже обаче, всички си чешем езиците.

# 26
  • Мнения: 2 631
Не знам защо, но винаги съм си мислила, че на мъжете-гинеколози трудно им става.
Аз също. И винаги съм искала да разбера как е, но опита да не е личен Naughty
Няма кой да каже обаче, всички си чешем езиците.

Еми тя и авторката това иска да знае  Joy

# 27
Ми да вземе да пробва и да разкаже после  Flutter

# 28
  • Мнения: 2 631
Ми да вземе да пробва и да разкаже после  Flutter

Еми да, ама нали ако трудно му става или си има специални чалъми да вдигнеш ъъъ.... работата  Crazy, е хубаво да ги знаеш, че после как ще го погледнеш тоя АГ - доктор в очите  Joy

# 29
Просто ще го смениш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт