Звездни компромати - 16 част!!!

  • 41 451
  • 499
  •   1
Отговори
# 240
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Ей,ама как съм пропуснала тази тема  ooooh! Побърках се от смях  Joy

# 241
  • Мнения: 740
Само аз ли мисля, че на Виктория Бекъм краката са криви? Crossing Arms

Анджелина Джоли

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 08:24 от Simma

# 242
# 243
# 244
# 245
  • Мнения: 1 952
Много се повтарят снимките вече.
Всяка втора снимка е пускана в някоя тема.

# 246
  • София
  • Мнения: 9 947
Бременна ли е Дженифър Лопез според вас?
На втората снимка наистина има доста изпъкнало коремче. Изглежда ми бременна, ама при нея никога не се знае...
те бяха казали по новините,че е бременна с близнаци  Peace

Да де, ама понеже няма официално съобщение още и спекулациите продължават Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 5 289
Да пак почнаха да се въртят едни и същи снимки,поне гледайте да са компромати,а не просто снимки на звезди. Confused

# 248
  • Мнения: 4 195
тази снимка, сега се поразрових, я има във всяка тема звездни компромати по 3 пъти.........

# 249
  • Мнения: 17 546
Само аз ли мисля, че на Виктория Бекъм краката са криви? Crossing Arms
Не! Peace Те са и грозни!

# 250
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
http://www.budilnikparty.co.uk/imagelib/gloriq-amsterdam/DSC05555.JPG
Само на мен ли ми се струва,че тази снимка е правена в детска дискотека  newsm78Забележете децата на 2рия етаж /до стълбите  Shocked/

# 251
  • Мнения: 17 546
http://www.budilnikparty.co.uk/imagelib/gloriq-amsterdam/DSC05555.JPG
Само на мен ли ми се струва,че тази снимка е правена в детска дискотека  newsm78Забележете децата на 2рия етаж /до стълбите  Shocked/
Трябва да е снимка от посещението и в Англия да попее на нашите емигранти там. Виж името на сайта, от който е.


ПП: А, сега видях - ми то даже е в Амстердам това, но явно пак на наши хора концерт е изнасяла.

# 252
  • Мнения: 109
Само не разбирам откога слаб/а/ стана еквивалентно на красив/а/? Това, че е слаба е видно, но няма грам естетика в Пош. А краката и са леко казано некрасиви...

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Много се повтарят снимките вече.
Всяка втора снимка е пускана в някоя тема.

Де да беше всяка втора. А то на страница понякога няма нито една нова.

# 254
  • Мнения: 3 576
Виктория Бекъм си е идеална в тяло (като изключим формата на имплантите й малко, но това се коригира).

Единственото грозно нещо в нея, поне според мен, е фейса.... има ужасна кожа, която не разбирам как при толкова много пари и съвременни процедури, козметика, не е успяла да оправи.
Но тя добре го прикрива с прически, големи очила, атрактивни дрехи.

Краката са й супер, какво - дълги, прави, слаби.
Да, ако качи кило-две няма да е лошо, но в никакъв случай сега не изглежда зле!!

Общи условия

Активация на акаунт