Звездни компромати - 16 част!!!

  • 41 424
  • 499
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 985
а каква ужасна кожа има тая Бритни ShockedОтвратителна ми е. Sick

# 301
  • Мнения: 17 546
DarkMoon много добри попадения! Peace На Бритни косата е намазана с нещо странно  Sick или поне на мен така ми се струва, но изглежда доста гадно!
bowuu 
Нещо като корделка е това май. Сега ще изсветля снимката и ще видя.

ето косата си била...
Sick

Донатела и Иги Един от друг по-хубави... Mr. Green
Уди Алън

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 17:13 от DarkMoon

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 85
Ама си подхождат, нали?! rotfImbo (те двойка ли са? Embarassed)

# 303
  • Мнения: 2 199
Не знам дали е пускано, сори, ако се повтарям  Grinning




Не знам за вас ама това ''Безсрочна''  много ме развесели.

Картата е фалшива  Blush
ЕГН-то също   bouquet

# 304
  • Мнения: 985
Ама си подхождат, нали?! rotfImbo (те двойка ли са? Embarassed)
  аууу ,че страх newsm43

# 305
  • Мнения: 27 524
Картата е фалшива  Blush
ЕГН-то също   bouquet

Може би, не знам, не съм запозната с ЛК на Лили, само препредавам  Grinning

# 306
# 307
  • Мнения: 17 546
Много харесвам Сара Джесика Паркър, но днес чух, че била обявена за най-НЕсексапилната жена на света. Rolling Eyes

Шефката на СПА-то е просто страшна гледка. Анаболно-пластично чудовище, вероятно от женски пол. Защо се е съсипала така тази жена?

Тони я познавам лично от 1994 година още, когато не беше известна почти никому. Не е грозна в действителност. Много мила и сладка и  изключително чаровна и приятна мацка е. Непрекъснато се смее.

Мисис Бекъм... Дааа, вероятно съвсем случайно е с тези крака на снимката! Случайно, да! Mr. Green

# 308
  • Мнения: 27 524
1. Много харесвам Сара Джесика Паркър, но днес чух, че била обявена за най-НЕсексапилната жена на света. Rolling Eyes

2. Шефката на СПА-то е просто страшна гледка. Анаболно-пластично чудовище, вероятно от женски пол. Защо се е съсипала така тази жена?

3. Тони я познавам лично от 1994 година още, когато не беше известна почти никому. Не е грозна в действителност. Много мила и сладка и  изключително чаровна и приятна мацка е. Непрекъснато се смее.

4. Мисис Бекъм... Дааа, вероятно съвсем случайно е с тези крака на снимката! Случайно, да! Mr. Green

1. Има защо  Mr. Green

2. Травестит? Просто недаразумение?  Thinking

3. Личи й, че е готина. Бих била щастлива да я познавам  Heart Eyes

4.  Mr. Green

# 309
  • Мнения: 728
Мъжът на Бела е, Дами, да ви осветля Лилиту е 39 набор, аз съм от Разградско а вуйната на баща ми е била съученичка с нея в Кубрат, мисля че фамилията е била Нисовлиева ,а после може би Такова и Пеева на нейните съпрузи  Peace

# 310
  • София
  • Мнения: 5 289
Марта Вачкова и шефката на СПА център за България-как може толкова силикон да си сложи тая Спа центърката. Shocked
Софи и Дачо на вечеря.не беше ли от рожденният й ден тая снимка newsm78

Тони, грозна, но чаровна и невероятно талантлива-Коя е тази?Не я разпознавам нещо. newsm78



Виктория Бекъм и невероятно криви краци (предполагам - случайно)-за кво ги слага тия къси поли и рокли незнам,като ще се е изкривила от слабост. newsm78

# 311
# 312
  • Мнения: 366





[/quote]прилича ми на водещата на "Без думи" или греша newsm78
[/quote]     
Грешиш. Тони е певица. Преди няколко години имаше доста добри песни.Скоро обаче не съм чувала нищо ново от нея.

# 313
Сори за намесата  Blush Ето това е една от по-известните песни на Тони
 http://www.zazz.bg/play:095823a9
Много е добра

# 314
  • Мнения: 985
 
Грешиш. Тони е певица. Преди няколко години имаше доста добри песни.Скоро обаче не съм чувала нищо ново от нея.
а вярно,сетих се коя е GrinningИмаше една много хубава песен,забравих как се казва...клипа беше с един пичага дето го държеше в един аквариум и му пееше на ушенце Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт