СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІV

  • 14 371
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
Новата темичка и да запретваме ръкави. Ще пусна двата варианта на сайта и да гласуваме, за да се задействат вече нещата, че много се замотахме

Информацията от старите теми:
Сметката на сдружението в Нефтинвестбанк- BG10IORT73771004576800
BIC/SWIFT/IORTBGSF


За непопълнилите Молба и Анкета, може да си ги изтеглите от http://scorpionche.hit.bg/molba.doc и http://scorpionche.hit.bg/anketa.doc и да ги пратите на adv_lefterova@yahoo.com и varnenskimaiki@abv.bg

Членския внос е 10 лв. на месец
Срещи се правят обикновено в сряда

Звеното в Аспарухово.
 
Значи така: влизате в Аспарухово от моста, на 1 бензиностанция има 180градусов завой. Там се хваща пътя към центъра на аспарухово. Подминава се спиркаа, която е веднага след завоя, продължава се направо, стига се до 1 училище. Минавате зад училището и се завива първата възможна уличка вляво, после пак вляво. Едно от руските блокчета, май е номер 2, целия 1ви етаж е с решетки, отпред има двпр с пейки. Надписа е "Звено Майка и бебе"

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 21:52 от scorpionche

# 1
  • Мнения: 748
Рожденните дни за юли и август. Това са всички рожденници

Янко - 6г - Моника (17/43/29)
Димитър - 5 г. Катя (18/42/30)
Сабри - 6г (18/41/28)
Айше - 4г Ани (17/42/30)
Роза - 5г - Дафи (17/42/28)
Гюлбеяз - 7г - Стела ()
Божидар - 4г ()
Желаещи да купят подаръци или дрешки за останалите 3-ма?
Ето и септемврийците:
Светлан - 6г (18/40/28)
Евгени - 6г - Тони (16/38/27)
Анджела - 4г - Моника (15/42/28)     
Бирсен - 5г (18,5/44/30)
За октомври има едно момиченце
Тодорка - 5г (17/43/27)

Диана (16/44/31)
Светомир (15/33/25)
Мелиса (14/38/27)

За декември:
Есмералда (17/47/30)
Ивелина (16/42/27)
ПС: Списъкът ми е от юли, не знам дали има нови. Много деца станаха накуп

Добавям размери - размер на стъпало/ дълж.на панталона / от рамо до талия в см

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 23:33 от scorpionche

# 2
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета решихте ли кога ще ходите до Овчарово?
И още едно въпросче - поддържате ли връзка с директора на Дома за големи в Добрич? Как е положението там?

# 3
  • Мнения: 748
И те правиха ремонт. Катюша се е чувала с него. Като се върнат от срещата ще пише. Ще ходим вероятно ноември -  Василева е помолила да не ходим докато не свърши ремонта

# 4
  • Мнения: 748
Ако обичате казвайте кой за кой е гласувал, да не вземат да гласуват хора, които не е тяхна работа. Аз гласувах за вариант 1

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Вариант 1 Simple Smile. Спинки  дома в Добрич го подпомогнахме с парички за вътрешно боядисването и боядисване на дограмата. Директора каза, че са правили ремонт и за сега това им бяха нуждите. Но аз се надявам другата седмица да се видим с Раданов и да поговорим по- подробно от какво имат нужда още.
Момичета решихме и тази година да има предколеден карнавал за децата. Давайте идеи за връзки с кукления театър, клоуни и детски формации, за да можем да подготвим с тяхна помощ някаква програма Hug.

# 7
  • Мнения: 2 071
Гласувах.
Кате, Директорката на Кукления Театър я познавам, ще откликне вероятно, ако й кажем какво искаме. Тя обаче в момента е кандидат за общински съветник и едва ли мисли за Коледни тържества и пр. Като минат изборите може да се уговорим за среща.

# 8
  • Мнения: 301
Аз харесах закачливия тон на Вариант 1, но пък цветето на вариант 2  newsm78 с една дума- не помогнах много... Всъщност ако приемате такива идеи - Вариант 1 , но с коралово цвете вместо синьо и Рамката и шрифта на ВАРНЕНСКИ МАЙКИ не ми харесва.
 Надявам се да не хукнете следващата седмица за Добрич, защото се връщам на 29-ти и веднага мога да се включа за пътуване. Нямам търпение да ги видя децата вече - кой знае колко са порастнали!!!
Поздрави. Hug

# 9
  • Мнения: 705
az глсувах за 2 - струва ми се по-подреден и ясен, а цветето е чудно  Hug. единствено шрифта ми е малко банален, ина4е много ми хареса страницата   bouquet

# 10
  • варна
  • Мнения: 193
гласувах за вариант 2

# 11
  • Мнения: 748
Среща на 24.10 в 19:30 в Къщата .. Новите да не се притесняват, а да заповядат Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 595
Росица (майката на Велин) дала телефона ми на някакво момиче и получих смс с молба за количка. Майката живее в Белослав и идва да пазари за децата от Варна (там нямало такива магазини, не разбрах точно какви). Децата са 2 едното е на 4-5 години, а малкото на година и нещо. За него е количката, за да има как да се придвижва тук. Тяхната се е счупила. Трябва им количка столче, най-обикновена, не е нужно да ляга или каквото и да е. Бащата живее с тях, не се изказа ласкаво за него, от време на време си намирал работа. Живеели с около 300 лв на месец. Не съм и обещала нищо, ако някой има възможност и желание, да пише тук или на ЛС, ще пратя координатите.

# 13
  • Мнения: 884
Запис.
На 16-18ти ноември ще си идвам ,ако имате среща тогава и аз ще се включа . Simple Smile

# 14
  • Мнения: 748
Само за тия 4 дни ли?

Общи условия

Активация на акаунт