Avon - обсъждане на продукти - 2

  • 31 418
  • 628
  •   1
Отговори
# 615
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Обръщам се към представителите на AVON с една голяма молба. Praynig
Днес обсъждахме с една позната ( която се оказа и представител) червилата от новия каталог и аз и казах, че си търся червило в бежово - кафявата гама. Тогава тя извади различни мостри. Харесах си една, но не можахме да я намерим като вид дори и три каталога назад - най-обстойно ги разгледахме. Тя спомена, че мострата е поръчвана наскоро, но заради цвета, а не заради вида червило.
На опаковката на мострата пише следното:
Sheer Botanicals luminous Lipcolour. Sample
Гилзата е е бяло-сребрист цвят и отдолу на нея пише (като определение за цвета) Juicy Bronze.
Моля ви, кажете ми дали все още се предлага този вид червила и ако да, как мога да си го поръчам, защото тя не можа да ми помогне. newsm17 Weary
Благодаря ви предварително smile3525
Доколкото знам това червило отдавна не се предлага в каталога.Само понякога май в нетни оферти/които има само твоя представител/ или в намалените продукти/има 1-2 странички с 50% намаление на различни продукти/. Иначе в бежово-кафявата гама може да пробваш Champaigne Glow на Glazewear/стр.60 К16/, Champagne Shimmer или Twilight Twig /стр.46 К16/;Beige Shimmer на Beyond Colour или Beige Nude /стр.130 от К16/.

Това червило ли имаш предвид?


Не. Гилзата - мостра е с прозрачно капаче, а долната част е с цвета на червилото от твоята снимка, само че някак си стои сребристо блестящо. Thinking

# 616
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Точно това е червилото... Аз също имам мострите и сега ги проверих пак...
За съжаление червилото не се предлага вече,иначе е едно от любимите ми

# 617
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Много ви благодаря - на всички, които ми помогнаха с предложения newsm20
Сега остава да си поръчам от тях по една мостра, за да се уверя, че цветът на червилото наистина ще ми подхожда, защото ми се случи няколко пъти това, което виждам на снимката за лак и червило, да не отговаря на онова, което после получавам от представителя. smile3538 newsm77
За пръв път ми се случва да си харесам нещо и да го няма, но то нали за всяко нещо си има пръв път в живота на човека   Hands Clap

# 618
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Точно това е червилото... Аз също имам мострите и сега ги проверих пак...
За съжаление червилото не се предлага вече,иначе е едно от любимите ми


ДАААА! Точно ТАКОВА искам да е

# 619
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Както казах вече това червило го няма.....

# 620
  • София
  • Мнения: 1 890
  Това червило от снимката е невероятно !!!  smile3521   И мен много ме е яд, че го спряха, моят цвят беше "watermelone". А как мирише...  Crazy   Нито едно друго не ми харесва като това... smile3518

# 621
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Преди време ги бях пуснали в нетна оферта и се бях запасила с доста

# 622
  • Мнения: 1 243
Имам питане относно кислородния серум за глава. Кога се използва - само след измиване на косата ли, или всяка вечер? На влажна коса или..? Hug

# 623
  • Мнения: 3 447
Тези новите от серията Liiv добри ли са?
Имам нощния, доволна съм. Лек и свеж, хидратира добре, избистря тена. Със суха кожа съм, но не ми е прекалено лек.

# 624
  • Мнения: 1 043
кажете ми нещо за ANEW CLINICAL - за устни - двойна формула за гладки и плътни устни , има ли ефект ... въобще каквото и да е инфо повече от колкото в каталога   Rolling Eyes

# 625
  • София
  • Мнения: 1 914
Имам питане относно кислородния серум за глава. Кога се използва - само след измиване на косата ли, или всяка вечер? На влажна коса или..? Hug

След къпане се нанася. Може и на влажна, и на суха коса. Wink Иначе пипе "подсушете след измиване."

# 626
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Има нова тема Simple SmileПредлагам да преминем на нея

AVON- обсъждане на продукти -3

# 627
  • Мнения: 19
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet

Аз и майка ми сме много доволна от маската. Прави кожата много мека и гладка.  Sunglasses  Вярно е че като се опиташ да я отлепиш действа като кола маска за мъхчетата по лицето,но пък аз я измивам там,където трудно се отлепва.  Rolling Eyes

Купих си скоро маската,но ми мирише странно и в момента в който я нанесох започна страшно да ми щипе на кожата.Нормално ли е?Sad

# 628
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ima nova tema,pi6i v neq

Общи условия

Активация на акаунт