ДЕКЕМВРИ наближава вече, но дано не бърза малкото човече!

  • 11 681
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 210
Хей ме на да се разпиша и аз в новата темичка.
Да ви призная от сутринта до сега боядисвах и аз звездички с малката. Толкова ме увлече това занимание - седим си, слушаме си "Пуц, Жълтурко и техните приятели", пеем си и си боядисваме. Страшен кеф! Чак не ми се тръгва, ама ще ме водят на "Стройко"-то.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
И аз да се включа в новата темичка, която е прекрасна както винаги! Иве,  Hug

Иве Браво! някой ползвал ли е това шише на Чико: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_45_158&products_id=1287

Муниека, моята приятелка си отгледа бебето с такова шише и беше доволна; сега го е дала на едно друго мамче от квартала и гледам, че и тя го ползва. А аз да неостана по - назад си купих и такова  Blush

След обяд съм на доплер. Стискайте палци   fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 2 641
ето ме и мен.....

валка бебето гледам е към 1.500-1.600 ама едва едва ли това са истинските стойности. просто ориентировъчно е това. мойте бебета са все с големи глави та тежат явно повече  Mr. Green реално бебето може и 2.000 кила да е при всеки е различно. важно е да се стигне поне до 36 седмица.

ще дописвам след малко че бузъла ми само се гъзнисва в леглото и не спи...

# 18
  • Мнения: 482
Баба Тонка, аз бях купила на племенничката ми ето такъв комплект и докато не нанизахме всички мъниста, не го оставихме. Не е кой знае какво, но пък всички мъниста са различни и могат да се правят най-различни комбинации. Вътре има и връвчици, на които се нанизват.



# 19
  • Мнения: 482
И, естествено, забравих линка http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1697

# 20
  • Мнения: 2 641
бебобо аз ще раждам в Майчин дом, а не в Тина Киркова - Света София. не е рано според мен, аз знам че ще съм секцио и няма какво да го увъртам. да ми запишат дата там и тва е , че предния път ми отвориха нова операционна щото нямаше места в редовната.

цвети почти позна  Grinning не са съвсем голи снимките, ама и не са за пред хора много много  Mr. Green така де незнам казах ли ви ама можех да стана това на което му викат  "модел" само дето хич не ме влекат подобни изяви. да ми съсипат косата и кожата с бои и химикали - не мерси  Naughty и някакви си фотографи селяци да ми се правят на важни като щракат и се мислят за голяма работа...не е за мен туй. но разбира се имам и любителски снимки с дрешки Simple Smile ама трябва да ги сканирам, а сега нямам къде. но вие мами качвайте да погледаме, която има снимки, че да не ни е скучно Simple Smile

днес бяхме навънка малко ама то студ станало вече. сега ходя с едно яке на мъжа ми дано ми става още месец и половина че да купувам яке за 1 месец не ми се ще. вие откъде си изнамерихте дебели връхни дрехи?

# 21
  • Мнения: 127
Ох,и аз като си гледам едновремешните снимки,и такава носталгия ме обхваща по отминалото време,когато бях слаба,неомъжена и безотговорна... LaughingНо всяко нещо с времето си,сега ни очаква най-прекрасното за всяка жена,поне според мен-да станем майки!Цвети,наистина след теб не знам кой ще се престраши да сложи снимки:)Страшна мацка си!
 Анайс,сестра ми ме "зареди"с бременни дрехи-тя роди преди 5 месеца,та и зимно яке има,шито специално за нея от приятелка,която има шивашка фирма!И едно мое яке,което имам от ученичка,сега ми става,представяте ли си? ShockedДаже го закопчавам!Как съм го носила тогава,явно са били модерни широки неща newsm78

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 409
аз си ходя с миналогодишншти зимни дрехи, якето ми е от тези с вдигната талия, а плата отдолу е като плетен и за това ми става, а пуловери и т.н ми стоят  доста изпъкнали на корема, но това е .... Само едни дъкни имам от една позната които са ми големи и все още широки, казала съм си че нищо няма да си купя и това си е !!!

# 23
  • Мнения: 219
И аз нищо нямам да купувам. Мъжа ми ми взе едно якенце, ама е тъничко, но за това време върши работа, а после на по-студеното не мисля да излизам (или само с колата на топличко).
А снимките...вие пък ме направихте, егати красавицата. Да взема да сложа една снимка от сега, че да се престрашите, като видите как скелет се превръща в прасенце  hahaha
Анайс, а от теб ще чакаме снимки, пък когато сканираш, бърза работа нямаме Simple Smile
Shantal, стискаме палци.
kalina333 какъв празник е днес  newsm78 ?
А да кажа за козметика и аз, решила съм ноември и декември да отида и аз на кола маска, само да намеря козметичен салон в Обеля, че не ми се обикаля по надалеч...А пъпките...само ги стискам (щото обикновенно не са черни, а са си гадни пъпки, като акне) и така. Абе хич ме няма по козметиките. Мен най ме тормози мисълта, че трябва да си изрежа маникюра, не че е перфектен, а по-скоро, че като нямам нокти и реша да се почеша някъде, все едно нищо не правя, направо ужас. Дано не ме сърби така шкембето като родя  Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ох, малко да поседна. Току що си направих банички със спанак, които смятам да нападна само след десетина минути (тъкмо да поизстинат), а пък и "Часът на мама" повчва след малко.
И аз мисля да нося дебелите дрешки на мъжа ми като се застуди, защото няма смисъл да си купувам нещо само за 1 месец.
Дами, отивам да похапна и после да полегна малко, за да събера сили, че като се прибере моя мъж ще боядисваме терасата.
После пак ще ви чета.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
На мен жената у която бяхме на гости ми подари едно голямо манто, което ми става, ама е много ретро и не ме кефи особено, но няма как ще се прежаля да го нося Rolling Eyes

И аз сложих снимки в албума при Цвети, ама гледах да са скромни, не че нямам и аз секси, ама те бяха с друго предназначение- да зарибявам мъжете в сайтовете за запознанства и те нали са си будали захапваха бързо, можех да отида в която държава си поискам, от всички краища на света ме искаха разни шматароци ми добре, че не попаднах на някой дето ще ме продаде доде да видиш Joy

# 26
  • Мнения: 2 641
момичета кажете някой сайт в който мога да пусна обява да продам едно легло и един шкаф. едно време имаше един сайт ама го забравих и колко неща продадох там, на кой ли не.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Anaise, в продавалника на бгмама не става ли? Аз преди малко за пръв път попаднах там и много ме е яд, че не съм си в Бг за да си накупя някой неща втора употреба от там. Имаше помпа на Авент за 35 лв, ама не знам нова колко е и дали е изгодно Rolling Eyes

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 409
Anaise виж тук/
http://www.prodavalnik.com/
www.predainatatak.bg
и както ти е казала Валкта за самия сайт бг мама

# 29
  • София
  • Мнения: 2 845
Ей, момичета, най-сетне и аз видях прословутите снимки, за които говорите! Много сте готини, бре! Аз въобще нямам толкова секси снимки, сега вече няма как да доказвам каква съм била! Но пък като нямам доказателствен материал, може да си твърдя всичко - че съм била мис Вселена даже. hahaha bowuu Joy

Общи условия

Активация на акаунт