Клуб на КОБОС геймърките

  • 14 876
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
е как ще те бъркам?! тя култовата реплика с играта беше само на едно място. ето две букви - OT..Simple Smile


Бъркаш мацка, това конче го нямам в мойта конюшня.   

# 16
  • Мнения: 738
Божкей ooooh! чак ся зацепих...
Пишете ме и мене с кончетата и конюшните Mr. Green ама мойте спат под мостове Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 401
 Joy  Joy  Мойте и биричка попийват по трасето..
Егати и насоката дадохме на темата  Laughing, ама това докато се идентифицираме .. Wink

# 18
  • Мнения: 738
Хм, биричка Thinking Да не се наиграеш там? Hug

# 19
  • Мнения: 2 401
Ааааа не , ще пийваме, ще пийваме. Следващата седмица даже мисля  да се възползвам от примоцията и да им купя още.  Дори един да падне жертва в  запоя, имам още няколко впряга дето да теглят.   Ти  предполагам също имаш резерви? Не, не намеквам, че ти трябват.

# 20
  • Мнения: 738
Ааааа не , ще пийваме, ще пийваме. Следващата седмица даже мисля  да се възползвам от примоцията и да им купя още.  Дори един да падне жертва в  запоя, имам още няколко впряга дето да теглят.   Ти  предполагам също имаш резерви? Не, не намеквам, че ти трябват.

Аа имам, имам Mr. Green Едни бои, едно чудо Laughing

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 397
О, записвам се веднага в клуба.  Много приятно  ме изненадахте с темата.   bouquet

# 22
  • Мнения: 738
О, записвам се веднага в клуба.  Много приятно  ме изненадахте с темата.   bouquet

Уелкъм Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 397
И аз съм си заформила едно впрягче, което ме радва, въпреки леката корекцийка която лееко поразклати, но нещата се оправят.

# 24
  • Мнения: 738
И аз съм си заформила едно впрягче, което ме радва, въпреки леката корекцийка която лееко поразклати, но нещата се оправят.

От кои са ти кончетата? Flutter

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 397
Скоро освободих акумулаторите. Сега останаха оловото заедно с още няколко жребци, като оловото води впряга, но съм  му казала да не бърза много, за да не се спъне. А, имам и един куц кон, но скоро ще го разкарам.

# 26
  • Мнения: 1 320
Еееее, Наоми, теб с тия бои и мостове направо няма какво да те мислим Simple Smile.
Впрочем аз само от няколко дни съм в играта Simple Smile, засега повече се ослушвам, уча и предимно попълвам конюшната Simple Smile. Но моите кончета най-много обичат да пият от оловни кофи Simple Smile. Ще видим идната седмица как ще потръгнат нещата. Засега стягаме джобовете за трейсовете и рейсовете Simple Smile. В този ред на мисли, ако някоя от вас е участвала в ИПО, ще съм безкрайно благодарна да ми разкаже как точно протичат нещата.

# 27
  • Мнения: 738
Оф и аз им се точа на трейсовете, ама дали ще може да се вредим Thinking С тия мизерни 200 и няколко хиляди... Не съм участвала на ИПО, ще питам в посредника, те да ми кажат Peace

# 28
  • Мнения: 1 320
Най-важният въпрос, който сега ме вълнува, е кога може да се подаде заявката - само на 26-ти или може и по-рано. Ей това искам да разбера. Ама както и да е. Абе колкото и да вземем, все ще са добре дошли Simple Smile. После ще има и други интересни ипо-та, особено 2008 Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 738
Мисля, че само на 26-ти Peace

Общи условия

Активация на акаунт