за изрусяванвто?

  • 3 274
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 230
А някой ползвал ли е Лореал рецитал преференс  9.1-светло пепелно русо.Хареса ми цвета на жената от кутията,но в каталога кичурът е доста по тъмно сив та се чудя дали да рискувам...та някой има ли впечатления?

Аз в момента съм с тази боя. Стана добре, но пак си жълтее на втората седмица (поне на моята коса), въпреки всички там anti orange effects, които обещават.

# 46
  • Мнения: 1 928
А някой ползвал ли е Лореал рецитал преференс  9.1-светло пепелно русо.Хареса ми цвета на жената от кутията,но в каталога кичурът е доста по тъмно сив та се чудя дали да рискувам...та някой има ли впечатления?

Аз в момента съм с тази боя. Стана добре, но пак си жълтее на втората седмица (поне на моята коса), въпреки всички там anti orange effects, които обещават.

Благодаря ти,аз вчера се боядисах стана добре-нито много тъмно ,нито много светло,но явно и при мен ще "жлътне"-благодаря че ме предупреди(така да се каже) за да знам какво да очаквам Hug

# 47
  • Мнения: 230
А някой ползвал ли е Лореал рецитал преференс  9.1-светло пепелно русо.Хареса ми цвета на жената от кутията,но в каталога кичурът е доста по тъмно сив та се чудя дали да рискувам...та някой има ли впечатления?

Аз в момента съм с тази боя. Стана добре, но пак си жълтее на втората седмица (поне на моята коса), въпреки всички там anti orange effects, които обещават.
[/quote]

Благодаря ти,аз вчера се боядисах стана добре-нито много тъмно ,нито много светло,но явно и при мен ще "жлътне"-благодаря че ме предупреди(така да се каже) за да знам какво да очаквам Hug
[/quote]

Дано при теб да се получи по-успешно, защото това с жълтеенето е проблем. Аз досега не съм намерила изход. Имаме си силен червен пигмент в косъма и това е. При мен се получава откъм тила и не е толкова фрапиращо, но все пак е неприятно.Ако някой иска да сподели с нас някакво решение на въпроса - ще очакваме с интерес!

# 48
  • Мнения: 1 928
... Имаме си силен червен пигмент в косъма и това е...Ако някой иска да сподели с нас някакво решение на въпроса - ще очакваме с интерес!

 Peace Peace Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 4 749
А някой ползвал ли е Лореал рецитал преференс  9.1-светло пепелно русо.Хареса ми цвета на жената от кутията,но в каталога кичурът е доста по тъмно сив та се чудя дали да рискувам...та някой има ли впечатления?

Аз в момента съм с тази боя. Стана добре, но пак си жълтее на втората седмица (поне на моята коса), въпреки всички там anti orange effects, които обещават.

[/quote]

Дано при теб да се получи по-успешно, защото това с жълтеенето е проблем. Аз досега не съм намерила изход. Имаме си силен червен пигмент в косъма и това е. При мен се получава откъм тила и не е толкова фрапиращо, но все пак е неприятно.Ако някой иска да сподели с нас някакво решение на въпроса - ще очакваме с интерес!
[/quote]
Междудругото имам приятелка, която имаше същия проблем с жълтеенето и някаква фризъорка й казала как да се справя.. Купува си най-обикновена черна боя. Напълва с топла вода бутилка 1.5л (от мин.вода) почти до горе, а вътре капва две-три капки от боята. Разтръсква хубаво и след като си е измила косата накрая я облива, не се изплаква. Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 250
Естественият ми цвят беше светъл, един такъв пепеляво-русо-кестеняв, преди да реша, че трябва да го разваля. Оттогава минаха много години и много трансформации. Сега, естествено е доста по-тъмен от преди. Аз също се изрусявам. Изпробвала съм какви ли не бои, без български, предубедена съм. И Лореал, и Гарние, и Лонда, и Палете, и на фризьор съм ходила. Не става русо и не става. Винаги е едно такова рижо или жълто. Приятелка ме посъветва да пробвам с Вела Колестон, професионална е, струва около 19лв. Сега съм много доволна от резултата. Първо, не стана много поп-фолк русо, второ, има леко пепелив отенък, който не пада още с първото измиване. Ако имате възможност пробвайте, аз не съжалявам. Малко е скъпа, в сравнение с другите, но пък я дават с 4 окислителя и се ползва 2 пъти.

# 51
  • Мнения: 1 928
Вела Колестон-май само това не съм пробвала-а къде във Варна се продава-някой знае ли?

# 52
  • Мнения: 1 250
Ако имате магазини "Зара", в тях.

# 53
  • Мнения: 230
Естественият ми цвят беше светъл, един такъв пепеляво-русо-кестеняв, преди да реша, че трябва да го разваля. Оттогава минаха много години и много трансформации. Сега, естествено е доста по-тъмен от преди. Аз също се изрусявам. Изпробвала съм какви ли не бои, без български, предубедена съм. И Лореал, и Гарние, и Лонда, и Палете, и на фризьор съм ходила. Не става русо и не става. Винаги е едно такова рижо или жълто. Приятелка ме посъветва да пробвам с Вела Колестон, професионална е, струва около 19лв. Сега съм много доволна от резултата. Първо, не стана много поп-фолк русо, второ, има леко пепелив отенък, който не пада още с първото измиване. Ако имате възможност пробвайте, аз не съжалявам. Малко е скъпа, в сравнение с другите, но пък я дават с 4 окислителя и се ползва 2 пъти.

Дааам, все едно за мен говориш. Толкова ми е писнало от този проблем, че преди дни се улових как тайничко поглеждам към българските бои, макар че и аз като теб съм скептична към тях и не ги ползвам. Естествено, няма да се изкуша да пробвам, така или иначе. Казваш скъпо било 19 лв., ами Л'Ореал Рецитал е около 14-15 и пак не става. Така че, аз нямам нищо против да опитам, наистина. Явно и грамажът е по- голям, щом казваш, че става за 2 пъти- т.е. излиза 9,50 лв. боядисването. Благодаря ти за съвета.

# 54
  • Мнения: 1 928
И аз нямам нищо против да пробвам Вела Колестон .До сега като цвят който се  получава бях най-доволна от Професионалната Лонда,но много ми падаше косата и как няма ,като четката ми за боядисване буквално се стопи.Приятно се изненадах ,че и с Велатон 9.1 се получи добър и сравнително траен цвят за боя от 5-6 лв.,но косопадът продължи. Така че продължавам да търся моята боя!

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 11:08 от Живанка

Общи условия

Активация на акаунт