ПОМОЩ

  • 1 935
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
анонимните, хайде стига със сапунените сериали!!!
нямате ли си друга работа???

# 31
  • Мнения: X
Съвет тук няма да получи никой. Това е прекалено...лична ситуация и чувствата ще си кажат думата със сигурност. Обаче простете ама е много детско и смешно и двете да пускате теми и още малко едва ли не ще почнете да си чатите докато се сдобрите чрез нас! Басси! Просто застанете една пред друга и си изяснете желанията и мотивите!

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Съвсем не е задължително всеки да се отчете с оригинална реплика в темата.
Повярвайте ми.

# 33
  • Мнения: 25 571
Дайте и първата тема, де, къде да я търся сега!  Tired

# 34
  • Мнения: 9 990

Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.
Хайде де. Аз знам, че точно такова нещо няма да ми се случи и да ти кажа ли откъде знам?! Имам глава на раменете си и мозък, който функционира за щастие правилно. Хората правят грешки, но някои са непростими и аз лично не бих си позволила подобен лукс.

Абсолютно подкрепям Касиди.Щото неведнъж съм имала възможност да постъпя по такъв начин.Женени набутковци-под път и над път, повръща ми се от такива.Да си легна с подобен означава да плюя на себе си.Колкото и да съм самотна.А в момента съм повече от самотна, но с обвързан да се въргалям-айде нема нужда, не съм толкоз...да не казвам каква.И да-имам глава на раменете си. Crossing Arms

# 35
  • София
  • Мнения: 17 259
Каси и пенелопа, аз също мисля така. И не приемам реплики от сорта - не знам какво ще ми поднесе живота.
Каквото и да ми поднесе живота, с обвързан мъж няма да имам вземане-даване.
И да, мога да го кажа твърдо и на 100%. Така както твърдо мога да кажа и че никога няма да убия човек - и тогава ли ще ми излезете с довода, че не мога да знам?

# 36
  • Мнения: 1 492
Дайте и първата тема, де, къде да я търся сега!  Tired
Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232990.0;all

# 37
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Четох и двете теми и тъкмо се чудих как да напиша това:
Съвсем не е задължително всеки да се отчете с оригинална реплика в темата.
Повярвайте ми.
Обичайно е Confused
Сори за спама.

Общи условия

Активация на акаунт