Дъжд и вятър няма да ни спре, чакаме си ЯНУАРИ своето дете!

  • 12 525
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Привет и от мен в новата ни весела темичка  Laughing Laughing Laughing Алекс, поздравления за пореден път, но ти си знаеш  Hug

New Valia: Благодаря ти за инфото за Морги - като я чуеш пак й кажи, че ще й надърпам хубаво ушите затова, че не се обажда  Mr. Green

Относно палтата, аз имам едно, което все още закопчавам, но скоро няма да мога... Но мисля да давам излишни пари за яке сега... Ще се справим някак  Peace

Целувки от мен, хибава вечер и успешна темичка за всички  Grinning

# 16
  • Мнения: 393
  Здравейте!!!
 Утре се надявам да имам повече време и да прочета какво става  във  форума,а сега само искам да се похваля,че ние се оженихме(вече 11 дни Laughing) и сега се връщам от сватбено пътешествие Heart EyesВсичко беше  много хубаво,най-важното,че бебчо е добре и явно и то се забавлява с нас .Лека нощ на всички и се надявам всички да се добре!

# 17
  • Мнения: 68
JULETO:  ГОРЧИВО  smile3501
Много да се обичате, дълъг семеен живот и да бъдете все такак влюбени.
Морги- липсва6 ни, оправяй се бързо и пи6и от време на време, дисертацията все 6те я напи6е6.
Елеонора- пий хаповете и стискай зъби малко остана:)

Аз пък уцелих една готина разпродажба и се обзаведох с 4исто ново палто - много готино, добро ка4ество, модерно, което не е за вярване и на много финна цена и сега се гордея с новата си придобивка:))) и ходя тежко-тежко:)
х х х

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, Юле, дай повече подробности, снимки, нали сме си дружинка тук, разкажи ни как протече щастливото събитие. Честито, много да се обичате и пълна къща с деца!

# 19
  • Мнения: 123
здравейте мами, как са коремчетата. Позволявам си да ви пиша , за да си припомня отминалата бременност и трепета с който чаках раждането на рожбичката си. Моя син се роди на 16 януари 2007 г, и ако видите снимката ще погледнете напред във времето   , колко ще са големи бебчетата ви след 9 месеца след като се родят, разбирасе

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро:)
Юле честито,дай снимки да ви се порадваме малко:)
Алекс поздравления за темата,всеки път различно!

Аз си записах час за ФМ при д-р Марков за 1ви ноември,момичета стискайте палци да каже,че с бебка всичко е наред,че нали карах варицела в началото на бремеността.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте, по-рядко пиша, но ви чета всеки ден!

Юле честито!! Много семейно щастие и топлина!!

Аз напоследък немога да спя като хората, все не ми е удобно, ни на ляво ни на дясно!! Лоша работа! А има още какво да се очаква от неразположенията!!

Сега ме чака ходене по мъките с тези болнични, ама няма начин. Имам чувство че нашите управници се чудят не как да улеснят живота ни, а как максимално да го усложнят!

Хайде лек и усмихнат ден!!!

# 22
  • Мнения: 332
Привет, майчета! Честита ни нова темичка    omm  Hands Clap Hands Clap

juleto18 - честитоооо  Hug пожелавам ви много далаги щастлив семееен живот, много здраве и любов  married

Охх, и аз се раболях от тази уста настинка..сега пазя леглото...ужасно е   yu5

# 23
  • Мнения: 2 641
Страхотна темичка отново Алекс! Благодаря че се грижиш за нас   bouquet

Май имам стягания на корема....не мога да ги различа много от надупването на бебчо. Възможно ли е контракциите да са на част от корема, тоест половината корем да се стегне другата половина да остане мека?

# 24
  • Мнения: 145
Юле, Честито и много семейно щастие ви пожелавам!!!   bouquet
Започвам да чета старата темичка, че нещо май и изпуснах края. После ще пиша пак

# 25
  • Мнения: 52
Честито на Юлето и нека да има красиви семеен живот  bouquetА на мен малко ми остана до сватбата BlushДа се надявам че и аз скоро ще пиша как съм прекарала и всичко да е наред с бебока след това Grinning

# 26
  • Мнения: 0
Юле, Честито и много семейно щастие ви пожелавам!!!   bouquet
Започвам да чета старата темичка, че нещо май и изпуснах края. После ще пиша пак

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Честито, Юле! Бъдете щастливи много години заедно!

Nivear, в тези случаи при мен обикновено се оказва дупето на бебето. Различава се от контракциите, тогава ми се стяга наистина целия корем.

# 28
  • Мнения: 851
juleto18: Честито мила   bouquet Желая ви щастлив семеен живот изпълнен с много мир, хармония и разбирателство и нека любовта топли сърцата ви всеки ден...  bouquet  bouquet

И на нас ни предстои подписване утре на обяд.... Съвсем малко остана и още не мога да повярвам... Толкова се вълнувам. А догодина живот и здраве ще има ис сватба Simple Smile

Елеонора: И на вас желая най-прекрасния сватбен ден, да се чувстваш страхотно и бебчо да е добре  Peace

Слънчогледче: Мила, всичко ще е наред с бебешора  Peace - опитай се да не се притесняваш много  Hug

kallii: Имаш много красиво дете пу-пу-пу наакали го кокошките. Ехххх.... Какво е семейното щастие - здрави деца (и родители), много любов и разбирателство Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Всичко друго се нарежда...

Целувам ви всички и жи желая страхотен ден  Hug

# 29
  • Мнения: 123
момичета, пожелавам ви на всичките приятно бременеене. Мъничко остана до "Големия напън" Laughing, демек раждането.пожелавам ви здрави и добри дечица, които ще са запример Peace

Общи условия

Активация на акаунт