Грозната Бети

  • 37 289
  • 601
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 554
С.Х. го играе редакторка на друго списание от издателската група на "Моуд". Харесва Бети, защото видя, че има мозък в главата и е коренно различна от безмозъчните патки - асистентки в Моуд. Снощи даже й предложи работа в нейното списание, ще видим какво ще реши нашето момиче, ама май ще откаже, защото й е кофти за Даниъл.

Благодаря за разяснението!  Hug   bouquet

# 91
  • Мнения: 5 140
Харесва ми сериалчето и го гледам.

# 92
  • Мнения: 1 312
Записвам се. Simple Smile
Много приятно и разтоварващо сериалче.
Ванеса Уилиамс е уникално красива жена, страхотна! Peace

Крюела Девил Twisted Evil
Харесва ми Peace.
И е винаги тооолкова бляскава Crazy

# 93
  • Мнения: 7 821
И аз го гледам с удоволствие. Разтоварващо и неангажиращо.

# 94
  • Мнения: 4 324
Айде и аз да се запиша в тази тема Simple Smile Гледам го, смея се - разтоварващо е, действа ми добре на психиката.

Обаче не знаех, че и този сериал има куп сезони... уффф .... Значи пак ще ни мъчат.

Преди доста години първата версия на Грозната Бети вървеше по кабеларките, ама дали не беше и пак по Нова ТВ. Сестра ми се беше вманиачила в него (на около 14-15 години тогава Wink ), та помня и аз, че „шефа” накрая се събира с Грозната Бети. А в сегашната версия, наистина са твърде далеч от подобна развръзка .....

Искам Бети, да се раздели със сегашният си хубосник, и да се захване със счетоводителя. Кой всъщност е той? Някой знае ли? Актьора има предвид.

# 95
  • Мнения: 4 496
Цитат на: Верити
Искам Бети, да се раздели със сегашният си хубосник, и да се захване със счетоводителя. Кой всъщност е той? Някой знае ли? Актьора има предвид.

Играеше и в един сериал за момче с нано-частици в кръвта.... newsm78

# 96
  • Мнения: 14 486
Записвам се. Simple Smile
Много приятно и разтоварващо сериалче.
Ванеса Уилиамс е уникално красива жена, страхотна! Peace

и дрехите й са страхотниии!

# 97
  • Мнения: 3 576
Сега наистина ли Бети ще напусне Даниел и ще отиде при Салма Х??
То няма да е интересно, ако стане така.... забавано е, като не си е на мястото, иначе работата е ясна - всички ще се прехласнат колко е умна и край, няма интрига.
Счетоводителчето е много сладко, дано зареже оня малоумник и се събере с него Simple Smile

# 98
  • Мнения: 4 511
Сега наистина ли Бети ще напусне Даниел и ще отиде при Салма Х??
То няма да е интересно, ако стане така.... забавано е, като не си е на мястото, иначе работата е ясна - всички ще се прехласнат колко е умна и край, няма интрига.
Счетоводителчето е много сладко, дано зареже оня малоумник и се събере с него Simple Smile
Съгласна съм с всичко казано. Бети да си остане при Даниъл! А счетоводителчето са го загрозили и него. Актьорът май е голям хубавец! Wink

# 99
  • Мнения: 566
И аз го гледам, харесва ми. Чудя се обаче дали Бети ще се залюби с Дениъл, както е в оригинала

# 100
  • Мнения: 2 047
   
И аз го гледам, харесва ми. Чудя се обаче дали Бети ще се залюби с Дениъл, както е в оригинала

   Първо ще тръгне със счетоводителя, с Даниел - по-към края.

# 101
  • Мнения: 3 576
Да бе, абсурд - Бети и Даниел, при всичките манекенки!!!  #Crazy
Прекалено невероятно ми се вижда....поне за американската версия, не говоря за сапунките.

Но ще удържа на изкушението и няма да си сваля сериите от нета, по-гот ми е да си ги гледам всяка вечер по ТВ-то Wink

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
А къде точно си ги сваляте, че гледам в замундата ги има само първите, които ги дават по нова телевизия. А и не пишат сериите кои подред са във вестника. newsm78

# 103
  • Мнения: 4 324
Всички сезони ли ги има в нета?

# 104
  • Мнения: 3 042
Всички сезони ли ги има в нета?

Първи сезон го има целият + бг субс.
Втори сезон - до момента са излезли 6 епизода и всички ги има качени, но субтитри има само за 4еп за сега. Доста бавно го превеждат. Cry

Общи условия

Активация на акаунт