писна ми от тази мазна коса

  • 26 539
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Виж аз какво видях:http://www.aromati.org/display.php?page=products_4&offset=55
Разгледай всички страници и съм сигурна,че ще намериш нещо подходящо! Flutter

# 16
  • Мнения: 1 885
Аз съм чувала за мнодо добре разбит белтък на сняг в корените и след това измиваш. 2-3 пъти се прави. Също ходенето на солариум изсушава много косата. Това от личен опит! От мазна става нормална. По-малко месо и мазнотии, да не я пипаш с ръце често (особено мокти). Като си взимаш душ задължително с  шапка за баня, иначе поема влага и пак се омазнаява, подвива и т.н.

# 17
  • Мнения: 639
красим- много ти благодаря за предложенията  bouquet
В Аромати намерих точния шампоан,балсам и спрей мисля да поръчам шампоана и балсама пък да видим Flutter
После ще кажа дали е имало ефект Peace

# 18
  • Мнения: 104
сори аз офф-а ама защо ще го поръчваш от саита?тези шампоани и балсама и т.н. ги има почти във всеки козметичен магазин   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 496
сори аз офф-а ама защо ще го поръчваш от саита?тези шампоани и балсама и т.н. ги има почти във всеки козметичен магазин   bouquet

Да,има ги по магазините! Сайта ти го показах за да добиеш представа за външния вид на продуктите,за да знаеш какво да търсиш! Flutter

# 20
  • Мнения: 639
сори аз офф-а ама защо ще го поръчваш от саита?тези шампоани и балсама и т.н. ги има почти във всеки козметичен магазин   bouquet
това е хубаво защото сега видях че доставкатаим е доста скъпа,на цената на още един шампоан Sick

# 21
  • Мнения: 4 496
Добре, че си следиш темата! Peace
Аз си ги купувам от най-обикновен магазин за парфюмерия и козметика! Flutter

# 22
  • Варна
  • Мнения: 956
Моята коса не е до кръста, но също изглежда зле ако не я мия поне през ден, а понякога и ежедневно.
Засега единственото спасение е сухия шампоан на Клоран  Peace  Направих си експеримент, колко дълго ще издържи косата без да се омазни и ето вече е 5-ти ден Simple Smile  Дори е с обем  Wink

Когато си го купувах, от аптеката ми казаха, че има 2 вида - за мазни корени и за честа употреба. Моят е с коприва и е за мазни корени.

# 23
  • Мнения: 59
и моята коса е мазна и я мия през ден  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
и в друга тема съм писала за проблемите, които имах с омазняването на косата ми.

Цитирам се  Mr. Green

Аз от 2-3 години имам проблем с омазняването. Ползвах разни шампоани на Лореал, Кларан, Керестас, но в последния един месец си решИх проблемите с продуктите на LA BIOSTHETIQUE
( www.HairShop-Kopfkunst.com ). Много съм доволна и ефект има още след първото къпане. Ползвам и подхранващите им продукти и разните му там масла, който не омазняват косата ми в корените и не исушават върховете. Имам обем, мия косата си през 2-3 дни, блестяща, мека и страхотна на пипане.

# 25
  • Мнения: 453
И аз съм в клуба... Единствения период, през който не ми се омазняваше много често беше, когато бях с кичури. Иначе (и сега) я мия всеки ден!

# 26
  • Мнения: 1 782
И аз я мия всеки ден. Пробвам с различни шампоани, но нищо не помага. Но моята е и с много тънък косъм и дори и да не изглежда толкова мазна- на другия ден  няма никаква форма и се налага пак да я измия. Боядисах се с надеждата, че поне малко ще се оправи, но уви Sad
И нещото, което ме  Shocked Говорих с фризьор по този проблем. Каза ми, че по-добре да я мия всеки ден с подходящ шампоан, отколкото да се опитвам на 2-3 дни да я мия  и да е мръсна Shocked
И да питам - дали ще помогне ако започна да пия противозачатъчни?

# 27
  • Мнения: 42
Аз имам същия проблем и си взех шампоан на Клоран с коприва за мазна коса, мисля че има ефект дори и един ден повече е нещо, иначе се спасявам със сух шампоан пак на същата марка Simple Smile

# 28
  • Мнения: 88
На мен една фризьорка ми каза да си изплаквам косата след миене с изцеден лимон било помагало при мазна коса Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 906
Е не  мии всеки ден,но знаете ли как се издържа.И моята се омазнява и я мия през ден.Просто не мога да я търпя,когато е мазна.Все още не съм открила решение..но съм в процес на търсене  Laughing Laughing Laughing
И аз не се понасям с мазна коса   Tired и търся решение.

Общи условия

Активация на акаунт