Свалих 20кг с оцет

  • 114 061
  • 599
  •   1
Отговори
# 30
Дано дано е вярно това , много хора ще отслабнат с него Peace

# 31
  • Мнения: 59
поздравявам те за постигнатият резултат Peace

# 32
  • Мнения: 223
Благодаря ти касмет и на теб!

# 33
  • Мнения: 10 758
А за колко време ги свали тия кила?

# 34
  • Мнения: 171
А за колко време ги свали тия кила?
И аз това питам  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе момичето писа, за една година, 3 бутилки оцет  Wink

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Питах за марката оцет, защото съм чела, че не всеки ябълков оцет е истински и да си спестим пробите.

# 37
  • Мнения: 1 685
 HugАко те притеснява произхода-има доста рецепти за домашен-аз лично май не бих се заела-по-лесно ще ми е да вляза в някой диетичен магазин-на тях мисля че може горе долу да им се вярва newsm78

# 38
  • Мнения: 916
А оцетът не вреди ли на зъбите, нали все пак е киселина? Thinking

# 39
  • Мнения: 223
Истина е , оцета е вреден за всичко , то за тва се слабее от него ,,иначе кой организъм слабее от самосебеси, не трябва да се прекалява, личния ми доктор каза, че съм луда да го пия....и сигурно е прав, ама на него не са му слагали хормонални инжекции,,,абе да ви кажа вреди на здравето , най-вече на стомаха!Всеки решава сам за себе си!

# 40
  • Мнения: 1 685
А оцетът не вреди ли на зъбите, нали все пак е киселина? Thinking

 PeaceАми нали го разреждаш с вода и мед-неяма да е по-вредно от всеки цитрусов плод-и те развалят зъбите Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 952
Бре, бре...айде на оцета.

# 42
  • Мнения: 2 199
Леля ми е пробвала това с оцета по същия начин, но тя с лечебна цел
и свали 12 килограма за 3 месеца, но ограничаваше хляба(изобщо не хапваше хляб, но сладки си хапваше  Twisted Evil както и макарони )
стигна 58 кг.
На следващата година по същото време беше 90 кг  Whistling
Внимавайте. Незнам колко време си запазила килограмите, но явно организма ти е такъв или просто се ограничаваш незнам. Но като "свидетел" на такава диета, не подкрепям идеята.
А и оцета, по принцип го ползвам за чистене на пералня  Tired
не мога да си преставя как ще го пия, рано сутрин на гладно  #Crazy

# 43
  • Мнения: 223
Точно това обяснявах , че не трябва да се лишаваш от нищо , тя се лишавала от хляб , а след като е спряла си наваксала с хляба ..така ли е?

# 44
  • Мнения: 2 199
Точно това обяснявах , че не трябва да се лишаваш от нищо , тя се лишавала от хляб , а след като е спряла си наваксала с хляба ..така ли е?


Ами не само с хляб навакса... хапваше си нормално, не е имала апетит като за световно, но си ги качи...
А ти сега профилактично пиеш ли? или спря?

Общи условия

Активация на акаунт