Детска градина - жк. Дружба

  • 88 698
  • 395
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 908
Аз също търся добър педиатър в Дружба тъй като юни месец съм решила да сменям настоящата,ще се радвам да споделите впечатления от кои педиатри в квартала  сте доволни и препоръчвате.

# 361
  • София
  • Мнения: 358
ЗДравейте, някакви впечатления можете ли да споделите за 21 ДГ Ежко бежко в Дружба 1?

# 362
  • Мнения: 125
Ние сме приети и на есен с песен, ако търсиш мнение, прочети за 163 Ангел Каралийчев, така се казваше до 6 юни. Ние чухме само хубави отзиви дори и от педиатърката

# 363
  • София
  • Мнения: 358
Ние сме приети и на есен с песен, ако търсиш мнение, прочети за 163 Ангел Каралийчев, така се казваше до 6 юни. Ние чухме само хубави отзиви дори и от педиатърката

Благодаря, не знаех че е сменено името. За това вероятно за 21ва нищо не излиза в нета.

Успех наесен!

# 364
  • Мнения: 4
Здравейте,
Синът ми посещава яслена група в по-отдалечена от нас градина и тази година искам да кандидатствам наново за първа група. Спряла съм се на 108 ДЦГ, като се колебая дали да избера филиала или основната сграда? Чувала съм добри отзиви и за двете градини, знам че и в двете вътрешната база е съвременна и обновена. Ако можете да споделите допълнителни мнения и/или да препоръчате конкретни учителки и групи, ще бъда много благодарна.
Другото, което ме вълнува, е дали, ако е записан във филиала, ще може да посещава уроците по плуване в основната сграда или не? Предварително благодаря за отговорите. Innocent

# 365
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте,
Синът ми посещава яслена група в по-отдалечена от нас градина и тази година искам да кандидатствам наново за първа група. Спряла съм се на 108 ДЦГ, като се колебая дали да избера филиала или основната сграда? Чувала съм добри отзиви и за двете градини, знам че и в двете вътрешната база е съвременна и обновена. Ако можете да споделите допълнителни мнения и/или да препоръчате конкретни учителки и групи, ще бъда много благодарна.
Другото, което ме вълнува, е дали, ако е записан във филиала, ще може да посещава уроците по плуване в основната сграда или не? Предварително благодаря за отговорите. Innocent
детето ми посещава филиала,там са четири групи,по една от набор,като цяло много спокойна обстановка,млади преподаватели .за плуването - не .иначе имат допълнителни дейности - стандартни като на повечето места.танци,футбол ,англ.език,арт работилничка и шах за по - големите.като минус мога да отбележа ,че юли и август се налага посещение във централата .ако се сетите друго,питайте.

# 366
  • София
  • Мнения: 23 067
Допреди 3 г. децата от филиала ходеха на плуване в централата. Не е зле да проверите отново.

# 367
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
На нас ни казаха,че ако се съберат достатъчно желаещи и осигурим транспорт ,това е варианта.

# 368
  • София
  • Мнения: 23 067
Да така е, няма осигурен транспорт. Всеки си води детето.

# 369
  • Мнения: 4
А мнение за конкретни преподаватели имате ли? След дълго ровене установих, че в централата на есен ще приемат в първа група Мики Маус с педагози Сърбинова и Начева, а във филиала - група Усмивки, водена от Баракова и Николова. Може да сте попадали на тях в някои от сборните групи и да ми помогнете да взема решение Simple Smile

# 370
  • София
  • Мнения: 23 067
Начева е много приятна жена. Баракова е едно намусено и вечно кисело същество.

# 371
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Начева пое тази година първа група,да не е съвпадение на имената?за Баракова нямам идея ,но да ..изглежда малко по - строго от останалите приятни преподаватели.междудругото на мен базата в филиала ми изглежда по - уютно и приятно от тази в централата.

# 372
  • Мнения: 4
Сега проверих - в действителност има и друга г-жа с фамилия Начева.   Аз питам за Вержиния Начева, която е от учителките в централата.
И аз май достигнах до този извод за базата във филиала, но искам да съм сигурна, че и групата, в която ще попаднем, си заслужава Simple Smile

# 373
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Сега проверих - в действителност има и друга г-жа с фамилия Начева.   Аз питам за Вержиния Начева, която е от учителките в централата.
И аз май достигнах до този извод за базата във филиала, но искам да съм сигурна, че и групата, в която ще попаднем, си заслужава Simple Smile

напълно нормално,аз преди да реша къде да посещава градина,разпитвах едва ли не и непознатите по улицата.... Stuck Out Tongue Winking Eyeно не съжалявам.с моето дете изживяхме кошмарна ясла,в детската градина ходи с огромно желание.тя попадна на страхотни преподавателки,в изключително спокойна обстановка.

# 374
  • Мнения: 2
Здравейте Мами,

можете ли да споделите мнения за 108 ДГ - Детско Царство и за филиала до бл.42, тъй като ни предстои записване тази пролет.
Реално живея на 1 мин от 108 ДГ, но така и до сега не съм виждал филиала, та ако някой може да каже къде точно се намира - ще съм много благодарен?

Благодаря Предварително.

Общи условия

Активация на акаунт