Крусти по главата

  • 10 950
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
половин час преди баня намазване обилно с олио или зехтин. и след това ги премахнах с четка и малко пръсти

# 31
  • Мнения: 4 546
запис.
кремът на Мустела вече не му действа. също с бебешко олио съм го мазала преди баня и после минавам с четката. но пада една съвсем малка част. повечето си стои.

# 32
  • Мнения: 1 165
Мажех половин час преди баня с бебешко олио и това е. Никакво изчеткване!За два-три дни падат сами.

# 33
  • Мнения: 2 131
Аз намазах главата на моя син с бебешкото олио за тяло. Докато спеше един ден съвсем леко му ги махнах с пръст. Те като се накипнат добре, се махат лесно.

# 34
  • Мнения: 130
Вчера ни предписаха Стелакер на Мустела. Ще пиша допълнително какъв е резултата. Иначе пробвах със зехтин и после разресах с бебешка четка и намаляха .

# 35
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Минаха ни за няколко дни с козметиката на Мустела.Невероятна е.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 981
Не съм го мазала с нищо, а си имаше не малко! Към 4м и 1/2 паднаха сами, само от къпане всяка вечер с гела на Bubchen.

# 37
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние ползвахме кремчето за крусти на Клоран. Много бързо паднаха. След това го подарих на една мама и тя също остана много доволна.

# 38
  • Мнения: 2 757
Birdie, не знам дали е съвпадение, но при моите бебетата крустите са появиха 2я месец и това съвпадна с въвеждането на NAN HA.  Преди това бяха само на кърма и добавка от Nutramigen, който е 100% антиалергенен хидролизиран. Иначе крустите не ги третирам никак, лека полека намаляват от самосебе си.

# 39
  • Мнения: 766
С шампоана на Seba med  Peace

# 40
  • Мнения: 3 069
От 8 ден  миех главата на дъщеря ми с пяната за новородени на Мустела-дъщеря ми е нямала крусти Peace
Аз,зехтини,олио,мазнини разни не слагам на детето си-лично мнение Peace


И ние бяхме така.
Не сме ползвали никакви мазила, а и Вики не е имал крусти.

# 41
  • софия
  • Мнения: 636
Справих се със Стелакер на Мустела. Намазах само 3 пъти.

# 42
  • Мнения: 284
На нас леко ни се появиха от 2 дена ама вчера след баня му паднаха половината-днес да 3видим дали и другата половина ще се събори-за сега не ползвам мазила.

# 43
  • Мнения: 4 451
И аз ползвах кремчето на Мустела. Много бързо паднаха.

Общи условия

Активация на акаунт