Отговори
  • София
  • Мнения: 310
Моля мами помогнете, сигурно някъде е писано , но не успях да го намеря , а понеделник, ако не е късно искам да подам документи за получаване но прословутите детски / мисля бяха 18лв/, но не ми се отваря страницата на нои и незнам какви документи трябва и какъв е срока за да се вместя в този месец/ дали ако ги подам в понеделник ще ги взимам от другия месец/ или съм прекалена оптимистка Praynig
моля помогнете ако някоя е подавала нека сподели каква е процедурата Peace
предварително ви благодаря  Hug

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Удостоверение от работата на мъжа и твойта (за за 1 год.назад ) примерно ако е за тоя месец трябва док. за доходите  който да е от мин.год октомври до сега септември и двете лични карти  Peace
 Копие от акта  за раждане на детенцето  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 310
само да кажа че аз съм от завареното положение и получавам майчинството си /180лв/ от работодателя, а тези документи къде да ги подам в нои или пак на работодателя
благодаря за бързия отговор на Desss   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 973
на мен ми казаха в сочиалните newsm78

# 4
  • Мнения: 491
Подават се в социални грижи. Молба ще ти дадат те, бележки за дохода 1 год.назад (09.2006-09.2007), 2-те лични карти, акт за раждане.
18 лв.за първо дете, 20 лв.за второ. Не се изплащат със задна дата. Носи номер на банкова сметка.

# 5
  • София
  • Мнения: 310
Огромни благодарности на vok и другите две мами   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 310
Благодаря на всички от другия месец почвам да ги получавам  newsm10 и като се видя в много пари с тия 18 лева мани-мани newsm12, но все пак както казват , като ти ги дават..... То и без друго нищо друго не прави тая държава, та защо да й ги оставяме и тези пари smile3505
Благодаря Ви от сърце  smile3521 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт