Изповедта на една бременна лесбийка

  • 7 431
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Колко е лесбийка тя си знае, Акс  е голяма хиена и дълбоко се съмянвам да се е отказала от пишките

# 31
  • Мнения: 1 731
Ееее,аман вече .То не беше парадиране ,не беше чудо . smile3511
Като си е лесбийка да седи и да си трае.Въобще не ме интересува кой с кого си ляга вечер ,само да не ми е в къщата. smile3513
Хем говорят обществото да ги приеме ,хем гледат все да изпъкнат .Ами да се държат нормално ,какво все се навират в очите на хората.Не ги приемали .Чудо голямо .Сякаш им пука кой какво мисли за тях.

# 32
  • Мнения: 5 370
Колко е лесбийка тя си знае, Акс  е голяма хиена и дълбоко се съмянвам да се е отказала от пишките
smile3521 smile3521

# 33
  • София
  • Мнения: 259
Пълна скръб сме... И заглавието което бяха плеснали от "Горещо", и повечето от отговорите на темата го доказват. Да не говориме пък как ме напушва на смях, когато почне някой да ми разправя как българите сме били супер толерантни и отворени към света. Жалко, много жалко...

Ми подбирайте си обкръжението, бе хора. Намерете интелигентни хора и общувайте с тях. И мен ме напушва смях като започнат да ми обясняват колко сме ограничени.

Да виждаш някъде да пиша, че общувам с такива? Точно защото не го правя се учудвам, че все още има хора които определят отношението си към даден човек по това какво прави в спалнята си, дали спи с мъже или с жени, дали прави челни стойки през това време, дали го прави веднъж на месец или по пет пъти на ден, дали е черен, жълт или оранжев и т.н.

# 34
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Тесногърда и захлупена съм,но за мен не е нормално лезбийството и педерстията. Още по-малко редно ми се струва тези хора да имат деца. Пожелавате им всичко хубаво,да си родят здрави дечица, ок! А замисляте ли се за средата, в която ще растат тази деца? Родителите им имали правото да определят сексуалната си ориентация, а то?? От къде това дете ще придобие възможност да се ориентира? От сбърканите си родители?
 Как едно момче ще научи как да се държи с момичетата- от майка и майка? Или ако момиче, не дай си Боже  Praynig, попадне в семейство на татко и татко ? Какво ли ще й се случи, а???
 Какво ще кажете снаха ви да е възпитавана от семейство педерасти или лезби?Дали искате това за сина си???? Shocked Или за дъщеря си мъж, възпитаван от еднополови родители?
 И извинете ме за изразите" лезби" и педераст" ,но "гей" е твърде неподходящо за нашите условия, ще се поясня:
 Едно момче отишло при баща си и казало:
  -Тате, аз съм гей!
  Бащата се замислил, почесал се по главата и попитал:
   - Ти яхта имаш ли?
    -Не.- отговорило момчето.
    - А къща на Лазурния бряг?
    - Не - още по-учудено отговорило момчето.
    - Ми какъв гей си, бе, ти си жив педераст!
  smile3532

 

# 35
  • Мнения: 1 072
pepetia,  Grinning , оправи си поста, че така твърде много потвърждаваш думите ми. А ми се струва, че искаш да спорим.  Grinning

# 36
  • Мнения: 871
А замисляте ли се за средата, в която ще растат тази деца? Родителите им имали правото да определят сексуалната си ориентация, а то?? От къде това дете ще придобие възможност да се ориентира? От сбърканите си родители?
 Как едно момче ще научи как да се държи с момичетата- от майка и майка? Или ако момиче, не дай си Боже  Praynig, попадне в семейство на татко и татко ? Какво ли ще й се случи, а???

Ми всички гейове са расли в нормална семейна среда и пак са се изпедерастили...То ако зависеше от семейната среда...

# 37
  • Мнения: 2 746
Това е една извратена история....И какво ще каже тази майка след време на детето си, когато я попита "къде е баща ми?" Нямам нищо против че е лесбийка и т.н., но да беше хванала поне някой познат мъж да и направи бебето, а не инвитро.Все в желанието си да има дете щеше да преглътне факта, че трябва да спи с мъж.Мисля, че подобни експерименти трябва да са забранени.

# 38
  • Мнения: 157
На мен ми се струва,че това предаване на Венета Райкова беше контра удар срещу Азис.

А за хората с различна сексуалност-всеки има право на избор!

# 39
  • Мнения: 9 865
Въпросната бременна жена каза, че НЕ е забременяла инвитро.
Ще ми се да намеря запис на предаването за да го чуя за по-сигурно,
но след това с партньорката и Деси (23г.)се закачаха за "позата".
Единственото, което не ми харесва е, че хем искат да останат анонимни
и приети в обществото, хем се показват час по час по теВеЛизията.

# 40
  • София
  • Мнения: 259
pepetia,  Grinning , оправи си поста, че така твърде много потвърждаваш думите ми. А ми се струва, че искаш да спорим.  Grinning

Уф, не, не искам. Не разбирам обаче, защо сравняваш това, че твърдя, че едва ли някой хората с които общувам би направил изказвания като тези, които се срещат в тази тема, със това, да се заливат с обиди хора които са по-различни от по-голямата част от обществото, само поради това, че са различни. Не разбирам също и защо го приемаш толкова лично. Както и да е, аз се оттеглям, както казах нямам желание да споря.    Peace

# 41
  • Мнения: 4 138
не ми е ясно защо, когато става дума за еднополови връзки винаги се опира само и единствено до е...то. сексуалните интереси са нещо лично. знаете ли колко хора на 4 очи правят какви ли не неща. мен ми е еднакво гнусно, когато хетеро или хомосексуални афишират сексуалния си живот сред много широка публика. но какво да се прави, ние с демокрацията не може да се справим, та камо ли със сексуалната революция. хората отдавна минаха на по-следващ етап, ние тепърва си показваме вторичните полови белези.

явно все ще сме назад. когато европейците отидат да живеят на луната, у нас ще се закрие последната тоалетна на двора, от онези с дупките и накъсаните вестници забучени на тел за гъзхартишка.
много си падаме да откриваме топлата вода в ерата на парното.

голямо важно, че една лезбиика забременяла и ще ражда. хората по белите страни вече женят децата си, отгледани в еднополови връзки, имат си хомосексуални министри и хич не им прави впечатление. ма ние нали сме сеирджии...........

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 12:36 от matakosmata

# 42
  • Мнения: 1 072
Ми, защото човек съди за другите по себе си и по наблюденията си върху околния свят. Та за това си помислих, че след като мислиш, че българина е простак, най-вероятно с това се сблъскваш често. Аз пък не. За това и ти опонирах.

Не приемам изповедта на някаква объркана душица лично. Просто на истина ми писна да ми обясняват колко съм зле, колко съм завистлива, колко съм тесногръда и как снобарея. Щото аз съм българка и квалификациите за българите определят и мен самата по някакъв начин. В този ред на мисли ти ме обиждаш пряко и вервай ми, аз доста любезно се държа в случая.

*****************************

Добавка - само в този форум има толкова интелигентни жени, че само да имаш желанието да ги откриеш, ще се почувстваш много по-добре.

# 43
  • София
  • Мнения: 426
ами тя като е лезбийка как е забременяла Joy

# 44
  • Мнения: 4 138
ами тя като е лезбийка как е забременяла Joy
с мерак hahaha
чрез пъпкуване, посредством деление, от съседа, от котката на съседа...............във века на техниката и топлата вода има начини много.

Общи условия

Активация на акаунт