Въпрос за козметиката на д-р Renaud

  • 582
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
Здравейте момичета!
 
Някой ползвал ли тази козметика, по-точно хидратиращата серия и още по-точно крема за лице и серума за околоочния контур?
Препоръча ми я козметичката, но досега не съм ползвала козметика по-скъпа от Лореал, Нивея и т. н. , затова ви питам? Thanks Hug

# 1
  • Мнения: 593
Хайде бе момичета Praynig, никой ли не е ползвал тази козметика? Пишете нещо! Хубава ли е? Заслужава ли си парите?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз съм ползвала крем за лице с аромат на малина (казваше се "Свежа вода" или нещо подобно). Да ти кажа, крем като крем - мирише много приятно, добре овлажнява, но не съм невероятно впечатлена - в смисъл, не бих си поръчала пак. Цената на дребно за този крем беше от рода на 50 лв за 50 мл, а аз го взех по цени на едро за 35 лв (четири жени си разделихме професионална опаковка от 200 мл и по този начин излиза доста изгодно). 

# 3
  • Мнения: 224
Аз съм ползвала серума "Чиста кожа", мисля, че беше - приятно мирише, но не мисля, че е нещо много специално. Поне при мен не свърши чудеса. За сметка на това останах много доволна от крема за чувстителна кожа (Сенсикалм). Козметичката ми работи с тези продукти и ми почиства лицето с тоалетно мялко "Малина" и е страшно приятно. Мирише разкошно. Също много хубава е успокояващата маска. А на хидратиращата серия отдавна се точа, но тъй като идва зима по-добре подхранващ крем - такъв е "Шоколадово щастие" (него не съм го ползвала). Хидратиращата серия ще си я купя на пролет. Успех в избора на подходящата за теб серия.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
аз съм ползвала само гела за околоочен контур, но не мога да кажа, че е кой знае какво. За кремовете не мога да кажа нищо.

# 5
  • Мнения: 3 459
За хидратиращата незнам,ама веднъж една козметичка ми каза,че серията им за мазна кожа била много добра  Grinning

# 6
  • Мнения: 624
Козметичката,при която ходя използва само такива продукти,не мога да кажа нищо,тъй като никога не съм си поръчвала,но маските,които ми прави,кръмът,който ми слага-чувствам се супер.
Кожата ми става мека.

Общи условия

Активация на акаунт