Размяна на коледни картички

  • 30 153
  • 638
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
Mystic - накара ме да се замисля за варианта да се изпращат картички на човек, който не подозира. Наистина ще е тръпка. Ще се добавя и аз след мъничко

Val - не знаех, че ти си така да се каже Мама на тази инициатива. Благодаря ти. Миналата година се въодушевих от идеята и точно заради нея се регистрирах във форума въпреки, че четях отпреди 9 месеца.
Много приятни бяха моментите на очакване на картичките, на отваряне на пликовете, въобще тръпка. Никого не познавах дори и виртуално. Покрай картичките почувствах момичетата много близки и започнах да пиша дори в седмичната темичка.
Спомням си и една снимка на Mystic пишеща картички на газена лампа(много бе красива и лампата и Mystic).

Звезди - много картички. Пощальона ви сигурно е останал изненадан, че му се налага често да ви навестява

# 46
  • Мнения: 4 700
И аz се zаписах в списъчето. А сега нямам време да преписвам адресите. Колко време Ще седи "отворена" страничката?

# 47
  • Мнения: 2 907
Ами няма да я затварям, имате ИД и парола. Не мисля, че съвсем чужди хора ще ни копират адресите и ще ни пратят пликове с антракс. Пък и антраксът сигурно ще е за мен, едва ли има човек тук с повече врагове от мен  Laughing

Вес, ти ли питаше какво е това гном и как се яде? Титлата ми е посветена на няколко гномчета от този форум  Mr. Green Със специална любов, както се вижда.

# 48
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
И аз се вклЮчих в списъка.
Спомням си как всичко почна с пращането на картички от местата където живеем, а след това дойде ред и на коледните. Много е вълнуващо да получаваш картички от хора, които познаваш само по никовете. Миналата година дребната като станеше сутрин заставаше пред вратата и чакаше да пуснат пликовете. Такава радост беше за нея. Представям си какво ще е сега като е вече по-голяма. Цял месец получавахме почти всеки ден картички, понякога по 4-5 на ден.  Получих картички от всички на които си бях пратила адреса.
Мистик, идеята за изненадата е страхотна. Сори, миналата година само теб съм пропуснала Hug

# 49
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ако знаете какжи изненади ви готвяяяя smile3508

# 50
  • Мнения: 3 521
Хайде и аз в кюпа. От миналата година имам адресите на повечето, но сега видях и няколко нови лица Wink.

# 51
  • Мнения: 1 959
И аз пуснах моя.До кога ще е този сайт отворен за да мога да копирам адресите

# 52
  • Мнения: 352
Ех, че хубава идея!!!  Grinning  И аз пуснах нашия адрес Simple Smile

Искам вече да е КОЛЕДААААААА  Party  Party  Party

# 53
  • Мнения: 141
Много заразително. И аз се включвам.
Надявам се приематe новобранци! 
Поздравления за темата и едно браво на Mystic от мен!   
  bouquet

# 54
  • Мнения: 580
Аз още не съм си написала адреса, но да ви попитам - картичките в плик ли са или не?

# 55
  • Мнения: 580
LaDolce, зени и 12 Гости преглежда(т) тази тема.  newsm43

# 56
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз още не съм си написала адреса, но да ви попитам - картичките в плик ли са или не?

аз лично не се бях замисляла, но все пак ще ги пращам в плик - изненадата е по-голяма.Поне за мен де.Кой както иска така да ги праща.Айде сега няма и критерии да въвеждаме. Hug

Ма много ни е малка активноста , момичета, от горните постинги останах с впечетление че миналата година е била много силна..........

LaDolce ,  не се крий де, аз ще те браня newsm52

# 57
  • Spain
  • Мнения: 3 750


Ма много ни е малка активноста , момичета, от горните постинги останах с впечетление че миналата година е била много силна..........

има време...

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 23:06 от ЛуДеТина

# 58
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз още не съм си написала адреса, но да ви попитам - картичките в плик ли са или не?

аз лично не се бях замисляла, но все пак ще ги пращам в плик - изненадата е по-голяма.Поне за мен де.Кой както иска така да ги праща.Айде сега няма и критерии да въвеждаме. Hug

Ма много ни е малка активноста , момичета, от горните постинги останах с впечетление че миналата година е била много силна..........

LaDolce ,  не се крий де, аз ще те браня newsm52
има време...

в смисъл... newsm78

# 59
  • софия
  • Мнения: 4 985
оооооооо зацепих, простете Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт