разтърсваща любов или спокойно съжителство

  • 2 938
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
И аз по любов се ожених и далеч не стигнах, обаче пък с връзка без чувства неискам да се примиря и пак по любов опитах, от последната ми тема всички разбрахте до къде я докарах, обаче все пак не съм се отказала и сигурно затова все сама си ходя! Confused Знам,
че доверието, уважението, приятелството са в основата на брака, ама ако има как и мъничко тръпка да има  Heart Eyes, иначе не става работата!
А относно смс-ите, и аз съм го правила и не се гордея с това, лошото е, че намерих закачка от страна на една девойка, която познавам, той ме увери, че не е имало нищо, аз му повярвах, но на него му беше много неприятно, почувства се предеден, аз пък се почувствах много виновна, защото всъщност нямах причина да се съмнявам, той не ми беше дал повод, ама аз да се уверя! Blush  После се извиних, той пък прие извиненията, ама... доверието... абе не беше вече същото!

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Тази тема е супер гадна за мен(с  незтритите смс-и)Sick и ме връща в месец март,когато започнах да губя малко по-малко бащата на Мария ,най-добрият си приятел(така май-мислех само аз) и прекрасният любовник и мъж. Blush
И всичко започна от един получен и изпратен смс. Twisted Evil
Стън, виж какво правят два неизтрити смс-а??? Thinking Crossing Arms #2gunfire Twisted Evil Crazy

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 00:59 от slavka gergova

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
можге тръпката да се появи и после...
а може и без особена тръпка - първата ми голяма любов тръгна от психическа привързаност и после се появи и физическа /още повече че тръгнахме и ходихме дълго без секс щото бяхмве 10-ти клас/
и от тогава вярвам че може да има любов и без тръпка - дори за мен тя е много по-силна, стабилна и е по-0чиста - защото повече се базира на психично отколкото на физическо привличане
сегашната ми връзка - брак почна с привличане да стигне до пълно отчуждаване и желание за раздяла и сега сме ок - но това е нова любов - не онази дива страст /въпреки че в секса все още изпитвам същого като в началото въпреки временното пълно нежелание по време на проблемите/ а нещо породено от нашето съжителство - то е много по-силно и стабилно, изпитано в съвместния ни живот, породена от взаимооценка и уважение и ...още нещо

за мен често страстта е страст я не любов, но хората го откриват чак след като заживеят заедно, а понякога и след едно-две деца

# 18
  • Мнения: 481
При нас нямаше изпепеляващи страсти и огромна тръпка, когато се женихме. Бяхме добри приятели, разбирахме се, хубаво ни беше заедно..., но чак бурни страсти не е имало.... но после пак се разделихме, де.
За мен също е немислимо да бъда с човек, когото не обичам. Не ми е хубаво, а и не мисля че е честно спрямо него да бъда с един човек, към когото не изпитвам чувства. Колкото и да ме обича един човек, ако аз не изпитвам чувства към него или ако съм го възприела и го обичам САМО като приятел - е, не мога да съм с него като нещо повече.

А за смс-ите - аз никога не съм проверявала телефона на бившия съпруг. Имала съм му доверие и никога дори на ум не ми е идвало да го проверявам за съобщения или да му следя разпечатката на разговорите.
Ама и аз си мисля, че ако има нещо, което е несериозно, по-добре да ги трием, че иначе само главоболия за нищо...

# 19
  • Мнения: X
Даже не би ми минало през ума да съм с човек, към който не изпитвам 'тръпка' 'чувства' или както искате там го наречете. Много ми е чудно защо хората го правят. За да не са сами сигурно... знам ли...
Знам я и теорията 'при мен чувствата се появяват по-късно' ... доста странна ми се вижда, ама - хора всякакви.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз вече това с изпепеляващите страсти и емоционалното овъртолване не го искам никак Naughty
Затова след време бих се замислила за приятелство, но не и съжителство с човек, който има за какво да си говорим, приятно ни е да прекараме известно време заедно, ама не живеем заедно!
Значи аз съм за спокойно приятелство без съжителство - трета опция просто Wink Wink Wink

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Даже не би ми минало през ума да съм с човек, към който не изпитвам 'тръпка' 'чувства' или както искате там го наречете. Много ми е чудно защо хората го правят. За да не са сами сигурно... знам ли...
Знам я и теорията 'при мен чувствата се появяват по-късно' ... доста странна ми се вижда, ама - хора всякакви.

но е факт
разбира се че не си с човек към който нямаш чувства
просто не са страст изпепеляваща и не е някаква дива любоФ
понякога дълбоката привързаност на по-късен етап поражда и една страст, която не е от тея дето потичаш от пръв поглед - тя есе дължи на много обич, и на опознаване и на ...химия
разликата с първата обаче е в дълбокото разбиране на партньора отсреща и обичта към него, нещо което не е свързано само с химия

уф бе объркано е ама не знам как да го издясняя - то ако не го изпиташ няма как да го обясниш

но КАси повярвай - никой не тръгва без чувства - просто става даума за трезво осъзнаване на чувствата

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А мислили ли сте за това,че понякога бъркаме,влудяващата страст и първоначалната тръпка с любовта??? newsm78За това ,че понякога умопомръчаващият секс с някого може да те накара да объркаш любовта със страста??? newsm78 Thinking
Лично аз понякой път си задавам тези въпроси???

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А мислили ли сте за това,че понякога бъркаме,влудяващата страст и първоначалната тръпка с любовта??? newsm78За това ,че понякога умопомръчаващият секс с някого може да те накара да объркаш любовта със страста??? newsm78 Thinking
Лично аз понякой път си задавам тези въпроси???

убедена съм в това, не само го мисля

# 24
  • Мнения: 157
А мислили ли сте за това,че понякога бъркаме,влудяващата страст и първоначалната тръпка с любовта??? newsm78За това ,че понякога умопомръчаващият секс с някого може да те накара да объркаш любовта със страста??? newsm78 Thinking

 Аааааа, това е повече от сигурно. И каква е вероятността, когато страстта, привличането, тръпката или както и там да му е името ти замаят главата да попаднеш от трън, та на глог???

Има ли наистина  жени, които си падат по лоши момчета и толкоз, подсъзнателно все такива си търсят? Ако един път си се опариш, втория път ще духаш ли супата????
Има страхотен добър и интелигентен мъж, който проявява траен интерес към  мен, но аз нямам тръпка към него (по-скоро имах, но изчезна) и не искам да го залъгвам... И какво направих натресох се на едно лайно, дето мина през живота ми като валяк и изпомачка цветята, които поливам 4 години... Оффффф..
Май че взех да ставам досадна с тия питанки - Кокошката или яйцето newsm78

Сори!!!







# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
да - моя брат да влезе в една стая и там една еденствена ку..а да има /пък било и само по душа/ - нея ще побара
имах такъв приятел
аз също принципно си падам по лошите момчетау, но го знам и определено избягвам тея по които си паздам за нещо по-сериозно

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
По темата - идвете  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 357

Има ли наистина  жени, които си падат по лоши момчета и толкоз, подсъзнателно все такива си търсят? Ако един път си се опариш, втория път ще духаш ли супата????
Има страхотен добър и интелигентен мъж, който проявява траен интерес към  мен, но аз нямам тръпка към него (по-скоро имах, но изчезна) и не искам да го залъгвам... И какво направих натресох се на едно лайно, дето мина през живота ми като валяк и изпомачка цветята, които поливам 4 години... Оффффф...

Аз!!! Същата хубавица съм! И си го знам и пак, ама какво да направя като без да я има тръпката немога и немога да се преструвам и искам да рискувам, но да знам, че съм дала всичко, при мен средно положение няма! То и от това си страдам, де, но кой ми е виновен като ми е толкова акъла?
И аз имах гадже дето звезди ми сваляше, гледаше ме в очите и само чакаше да кажа какво искам, много беше хлътнал милия, а аз го зарязах,  че да се оженя за голямата си любов - бившият! ooooh!
И уж парен каша духал, ама кво? Пак на лошо момче се забих, ама не само това, ами пак дадох всичко на 100%, въпреки че си бях обещала повече да не го правя и естествено пак се разочаровах!
Дали ще ми дойде акъла някога? newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493
По темата - и двете  Mr. Green
Peace а и ако може и да е с един и същи мъж  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 1 559
Според мен няма формула,и май си е до късмет на 50% Crossing Arms.Казвам 50%,защото е много важно средата в която се движиш Wink.Ако всички са помяри,женени ,със семейства и не излизат от заведенията Sick..,не се учудвай после като ти се стовари на главата ooooh!.
От личен опит(а той хи4 не е малък hahaha) мога да кажа,че ако има много бурна и изпепеляваща страст,колкото бързо е дошла толкова и бързо си е отишла Mr. Green.Според мен не трябва да се хвърляш,като кон с капаци Naughty,а винаги с акъла си Whistling.Оставете ги тези супер големи лйбови,не сме на 16 Crazy ..Не казвам ,че без любов става..,но и само с любов пак няма да върви Crossing Arms.
Лично аз ,не бях голям фен на мъжът ми,...някак нямах доверие на мъжете Rolling Eyes,и ми беше все тая Sunglasses.Всичко ми беше безразлично Sick.Но той спечели сърцето ми,и сега мога да кажа,че го обожавам Heart Eyes Heart Eyes....Дано от голямото ми избиране,съм си намерила похлупака Joy...и  да сме си такава идилиика завинаги Heart Eyes(ама то гаранция Франция hahaha hahaha hahaha)

Общи условия

Активация на акаунт