колко редовен е цикалът през периода на кърмене?

  • 2 171
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
имам бебка на 11 месеца.още я кърмя.цикалът ми дойде на 3ят месец и беше редовен до скоро.закъснява вече 20 дни.направих 2 теста-отрицателни са.можеби е хормонално.случвало ли се е на някого?

# 1
  • България
  • Мнения: 3 617
След като родих ми идва 3 пъти през 20 дена, после спря. От 2,5 месеца не ми е идвало и аз правих 2 теста, ходих и на лекар и се оказа, че е  хормонално  Peace Може и да си внушавам, но от както не ми идва сякаш кърмата се увличи

# 2
  • Мнения: 1 674
С пъврвото раждане ми дойде на 40-ия ден,но продължих да кърмя до 3 месеца.Сега с 2-рото дете ми процапа към 2-ия месец,продължавам да кърмя и не мисля да се отказвам.Дъщеря ми е вече на 4 месеца.Мисля че всичко е на хормонална основа.Успех с кърменето!Не се отказвайте! Peace

# 3
  • Мнения: 911
И аз миислех да пусна подобна тема.
Родих преди 5 месеца и кърмя.
2-ия и 3-ия - зацапване по 2 дена
4-ия - много обилно, 4 дена
5-я - няма го, а трябваше да ми дойде преди 3 дена Thinking

Явно е нещо нормално.

# 4
  • Мнения: 2 714
Аз кърмя пети месец и досега не ми е идвало.Незнам нормално ли е ,трябва ли да се притеснявам?

# 5
  • Мнения: 4 343
5м. и две седмици кърмя не съм имала цикъл правя тест на около 35 дни

# 6
  • Мнения: 8 242
Дойде ми 9 месеца след раждането. Първите 2-3 месеца ми идваше през 2 месеца  Crazy Но после си стана редовен като часовник (а преди да родя си идваше +1-2 седмици когато си иска.. Още кърмя.

# 7
  • Мнения: 911
Аз кърмя пети месец и досега не ми е идвало.Незнам нормално ли е ,трябва ли да се притеснявам?

АПппПсолютно нямаш повод за притеснение. Аз само се чудя кога ще оцапам гащите и дали ще съм си вкъщи. Thinking

# 8
  • Мнения: 2 714
Отдруга страна сме големи късметлйки толкова много врема без тая досада.
9 месеца+5месеца кърмене,някой приятелки ми завиждат

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Докато кърмех ми дойде един път за 3 дена, после 2 месеца го нямаше никакъв. Като спрях да кърмя всичко се оправи. Мисля, че това объркване е хормонално. 

# 10
  • София
  • Мнения: 1 504
Бебка точно направи 7 месеца и ми дойде...5 дни, нормално без болка...но ми намаля кърмата...доооостаа...справих се с чайове и цедене....тоя месец ме прескочи...и май по-добре...

# 11
  • Мнения: 4 966
Точно и аз съм в чуденка! Дойде ми 9 месеца след раждането, на морето. Вече месец ми закъснява, но нямам причини за притеснение. Само стресирам татито! Явно е нормално, защото и аз още кърмя. Пък и не се оплаквам, не държа да ми идва! Чудех се дали все пак да не си взема тест за успокоение. newsm78

# 12
  • Мнения: 88
Аз забравих какво е това цикъл. 11 месеца кърмя, още не ми е дошъл.

# 13
  • Мнения: 1 328
Аз забравих какво е това цикъл. 11 месеца кърмя, още не ми е дошъл.

 Peace Аз също

# 14
  • Мнения: 629
Явно хормоналните промени си казват думата. На мен ми дойде почти 6 месеца след раждането. После почти 2 месеца нямаше никой. Сега реши, че му е време да се появи след месец и половина. Сигурно ще мине време докато се регулират нещата. Само дето всеки път правиш тестове за да се види дали бройката на семейството не се е увеличила. Не е много комфортно, ама какво да се направи. Аз лично мисля да изчакам да мине 1 година от раждането и тогава така или иначе ще ходя на преглед и за цитонамазка, и за общ преглед, та и за това ще питам. Но дотогава не мисля да му се впрягам много.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт