Гъбички в устата!

  • 1 982
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
При баткото пробвах със сода за хляб разтворена във вода да изтъргвам гъбичките по съвет на педиатъра. Без успех и беше страшна мъка и за мен и за бебчо. След това купих нистатин лосион, но пак без успех. И накрая ДАКТАРИН ОРАЛ ГЕЛ. За два-три дни всичко отшумя. Беше голямо облекчение. Когато малчо получи гъбички Дактарина го бяха изтеглили от аптеките и нямаше доставки. Мъжът ми обиколи цяла София, но без успех. Добре, че си намерих старата опаковка и не й беше изтекъл срока на годност. Никога не пробвайте това със содата. Отврат. Мислех си, че детето ще ме намрази за цял живот.

# 16
  • Мнения: 5 393
Дактарин орал гел.

# 17
Дактарин орал гел оправи устата на бебето за 2-3 дни, много е ефикасно. Педиатърът ни посъветва след хранене да даваме по 1-2 глътки вода за изплакване на устата и  наистина действа.

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
на моя приятелка бебчето имаше гъбички и се махнаха чак след 2 м , просто трява дя я мажеш редовно , по принцип гъбичките отшумяват бавно.Имай търпение  Peace

# 19
  • Мнения: 227
Moje i grubo da zvu4i, no e 100% efikasno - potapia6 si prasta v soda bikarbonat i hubavo ''osturgva6'' mestata s gabi4ki, az samo taka gi opravih. Uspeh! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт