IT

  • 7 188
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
Много моля ако може да ми помогнете. Става въпрос за една софийска фирма за компютърна техника - Most Computers.  Предложиха ми компютърна конфигурация от там. Почти я бях поръчала, и вчера позната от Варна ми каза да не правя тази грешка, били "лъжци"-така се изрази тя. Някой от Вас има ли мнение относно компютрите,закупени от тази фирма? Аз не съм от София и ми се иска да чуя мнение от софийските мами   bouquet
Моята компютърна конфигурация е закупена от тази фирма, както и на брат ми също е от там. Аз съм много доволна. Преди време имах проблем с четенето на дискове и се оказа че съм имала някакъв компонент с фабричен дефект. Това се разбра като компютъра беше занесен на сервиз във фирмата. Гаранцията на компютъра беше изтекла и въпреки това дефектния компонент беше безплатно заменен с нов.
Все пак нека и други да изкажат мнение.

# 16
Благодаря на всички за поздравленията.

@Barbito дай да я видим тази компютърна конфигурация.Аз моя компютър го взех от Leader Technologies .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
pere®™
Понеже не съм от много разбиращите, трябва да питам моя познат/той е от разбиращите/ да ми каже точно какво беше ми избрал. Не ми трябва геймърски и кой знае с какви параметри. И цената да не е висока. А тази фирма, която ти ми предлагаш няма офис във Варна,доколкото разгледах.

# 18
# 19
  • Мнения: 431
Barbito, 3-4 компа сме взимали от Мост - за себе си и за познати, и сме доволни. Не е имало проблеми. Гаранции не се е налагало да ползваме.

# 20
  • Мнения: 3 018
pere®™, имам едно въпросче, ако може да помогнеш.
Днес незнам какво бърниках по компютъра, но сега като се опитвам да пусна филм с BSplayer  и ми дава следните грешки:
Overlay failed!
Display hardware is not capable of color-space convertions. Switching to RGB.
Някаква идея как да го оправя. До вчера си беше добре, ама и аз като пипам където не ми е работа, така се получава.  ooooh!

# 21
Незнам какъв е проблема.Но ти препоръчвам да използваш или KMPlayer или GOM Player и двете има бг интерфейс,но немога да ги намеря. Rolling Eyes

С тях би трябвало да стане. Wink

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ще следя темата, може да науча доста полезни неща  Peace

# 23
  • Мнения: 748
Алекс99, ако искаш ми пиши на лични Кю или скайп, щото така няма как да проверим кои настройки си пипала

# 24
  • Мнения: 172
alex99 аз бих те посъветвала да изтеглиш k-lite codec pack, за мен това е най-доброто решение. Ще сте радвам ако и аз мога да бъда полезна с нещо в тази тема  Hug

# 25
  • Мнения: 3 018
alex99 аз бих те посъветвала да изтеглиш k-lite codec pack, за мен това е най-доброто решение. Ще сте радвам ако и аз мога да бъда полезна с нещо в тази тема  Hug
Изтеглих го, инсталирах го наново, ама пак показва същите съобщения.  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 336
запис  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 172
alex99 , като си го инсталирала, забравих да ти кажа да не използваш би ес плейъра, а вградения в к лайт - медия плейър класик. Пробвай с това, ако пак не става, ще измислим друго решение.

# 28
  • Мнения: 165
Аз лично тоя медиа плеър класик не го понасям. Иначе БС плеъра е добре. Преди да го инсталираш наново, задължително ДЕИНСТАЛИРАЙ предния. Иначе то ти го качва пак, но запазва някой стари настройки.  Peace

# 29
Здравейте,
Вие четете ли какво пиша или просто пишете??? Confused
Така,ако искаш BS Player ще ти обясня как да го оправиш,но пак ти казвам препоръчвам ти KMPlayer или GOM Player.ТОва са двата най-добри плеъри в световните класации!!!

За да оправиш BS-а трябва:
Първо:Деинсталираш го.
Второ:Изтриваш папките му в Program Files и  в My Computer - C: - Documents and Settings - USER - Application Data - BS Player(не съм сигурен за наименуванието на тази папка,защото нямам инсталиран BS-а.Ако не се казва така в нея трябва да е BS Player-a)
Трето:Изтегляш си този BS ЦЪК и го инсталираш.
Четвърто(незадължително,ако версията е същата):Теглиш и инсталираш този пакет.ЦЪК

Ако не се справиш скайпа ми е: perer_sofia
ICQ: 373-918-506
E-mail: pepi.vasilev@gmail.com

Успех. Wink

Общи условия

Активация на акаунт