Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 33

  • 48 814
  • 1 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз да се оплача, че тия от Алианц още не са си оправили системата и не ми приема плащания с тяхната карта... #Cussing out
Подпуках картата на мъжа ми. Mr. Green

# 46
# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
sneji_ 
можеш ли да даеш размери на чантата която продаваш и какъв цвят е?

# 48
  • Мнения: 2 697
На мен от няколко дни не ми дава да платя с дебитна на Пощенска банка Whistling Не знам дали проблемът не е в наличността обаче Rolling Eyes - днес ще проверя...

Момичета, някоя от вас да ми препоръча хубава голяма чанта, такава по-спортна за носене на много неща вътре  newsm17 Hug newsm53

# 49
# 50
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В предната тема някой продаваше кафявата чанта която даваха като подарък, но не мога да намеря кой. Ако се познае ще даде ли размери на чантата, цена и по възможност реална снимка?

# 51
  • София
  • Мнения: 3 328
Mamica, mes produits preferes,  в mon espace client Heart Eyes

Да ама как се добавя там?

А тия обувки от 55 ми ги намалява на 43 Евро с код 22152

А на мен не ми ги намали нито с цент - току що пробвах  Sad

# 52
  • Мнения: 4 176


Момичета, някоя от вас да ми препоръча хубава голяма чанта, такава по-спортна за носене на много неща вътре  newsm17 Hug newsm53[/color]
http://www.laredoute.fr/vente-sac-en-cuir-unite-la-redoute.aspx? … e&pagesize=16
http://www.laredoute.fr/vente-sac-cabas-femme-la-redoute-essenti … ize=16#DescDetail

# 53
  • Мнения: 2 697

Мерсиииии, особено втората е супер, само се чудя дали дръжките й не са прекалено къси Thinking

Както и да е - ще го измисля  bouquet

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат
23574  -  40? отстъпка за над 88? + подарък яке с качулка размер 38/40; 24848 - за размер 42/44; 24856 - за 46/48. За съжаление нямам представа какво представлява якето.

Цитат
давам пример за снежи да се ориентира следните маратонки от 89 евро ги намали на 49 евро с първият код :
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6545017& … ue&ksource=-1

На мен ми ги намаля повече, излизат ми 49 евро с доставката барабар, вкарахте ме в преразход и тази седмица, не мога да им устоя  Mr. Green
А мислех да си изчакам 3-те поръчки и чак тогава да поръчвам  ooooh!
Имам питане, какво ще стане ако поръчам само обувките, че за сега други неща не ми трябват. Ще има ли някакъв проблем че артикула е само един или не, имам спомен, че се е коментирало по напред в темата за малки поръчки, че някой не ги получавали, но не помня какво точно.

# 55
  • София
  • Мнения: 843
Може ли да питам нещо за което сигурно сте говорили но така и немога да го изровя из всичките теми за какво е тази уиш-листа?
А може ли да питам за какво са тези покани за Адидас за които говорехте в предишната тема ? Връщах , връщах n-страници назад от където засякох пост с искане за покана ама така и не си намерих обяснение.

А това,че има нещо но няма номера не значи ли ,че седи в нечия кошница но не е поръчано? newsm78

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
няма проблем,ще си я получиш.Аз съм поръчвала само обувки.Проблема е при поръчки под 10 евро,а не само с един артикул Peace

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
няма проблем,ще си я получиш.Аз съм поръчвала само обувки.Проблема е при поръчки под 10 евро,а не само с един артикул Peace
А мерси, това ми трябваше като инфо   bouquet

# 58
  • Мнения: 4 176
Може ли да питам нещо за което сигурно сте говорили но така и немога да го изровя из всичките теми за какво е тази уиш-листа?


А това,че има нещо но няма номера не значи ли ,че седи в нечия кошница но не е поръчано? newsm78


Уиш листа е за продукти, които си набелязваш евентуално да поръчаш на даден етап. Нещо като фейвъртис или букмаркс.

А това за номерата според мен означава, че не е налично

# 59
  • Мнения: 1 708
sneji_ 
можеш ли да даеш размери на чантата която продаваш и какъв цвят е?


Широка е 30 см,висока е 14 см, с твърди дръжки е и отвора е 16 см!

Черна е!

Общи условия

Активация на акаунт