Рицарки на Бялото кантарче 22.10.2007 - 29.10.2007

  • 13 806
  • 491
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
  Shocked малееее, и с претенции smile3544


# 46
  • Мнения: 1 531
Здравейте, красавици!  bouquet
Днес ще бъде един прекрасен ден! Но не откъм метеорологични прогнози. Laughing
Литъл, благодаря за темата!
Даниелче, честита ти рожденичка! Да е много здрава и щастлива!
Евич, във форума има тема за кухни - потърси я. Може да се окаже полезна.
Дика, като каза "яйца" и се сетих, че си забравих моите, сварени от снощи... smile3537 Иначе съм закусила - магданоз с кисело мляко, като в добрите времена. Иначе кантарът не го обичам днес, ма то е от ядките и виното.
Айче,  Hug Вчера имах 10 плюфки, все по свивките, днес са 8 (обединяват се, стават по-големи.... ooooh!) Я някой да каже, може ли да ги пукна, че много кофти така... Пък и всеки като ме види - пита, а на мен ми писна да обяснявам  Crossing Arms
И не ми се размина с миенето на чинии, много ми липсва миялната в квартирата....
Пуки, оправяй се  Hug
Когато се разболея, напоследък, или ме заболи нещо - крак, ръка, кръст, глава - всичко си обяснявам с наднорменото тегло и неправилното хранене. Така миналата година почнах режима - след жестоки болежки в глезените. Е, почти всичко, де. За вчерашното изгаряне не са ми виновни килограмите. Hug
Лек ден!

не бива да ги пукаш. точно обратното. трябва да ги пазиш, за да не се спукат. слагай предпазна превръзка и пудра - антибиотична, за да държиш мястото сухо и да не се пукнат. когато сами се прилепят към кожата и течността се резорбира сама, можеш да започнеш да слагаш дефламол. това е моят съвет.

# 47
  • Мнения: 4 447
Разбрах, разбрах, няма да ги пукам  Laughing
Не са много големи, нито са много болезнени. Много са, мънички, обаче са по сгъвките на пръстите и по дланта, та е некомфортно...
Иначе милото вчера изтича до аптеката, че нямаше нищо подходящо. Преди преместването направих чистка - много неща отидоха в коша. Hug Аптекарката му е препоръчала - АпиПантен. Май е добро.
Току що лапнах един шок. бонбон - рожден ден, няма как. Обаче тортата не пипнах и се извиних и бях разбрана Laughing

# 48
  • Мнения: 2 956
Малеее  Shocked к'ъв е тоя дъжд ...  ooooh! а обиколих целия център почти.
Яденето нещо като нищо днес: мляко със аметана и лен, малко бадем-суров, 1 нищожно парче маринована херинга, 4 зелени и 4 черни маслини  Laughing , 2 черпака спанак с 2 лъжици кисело мляко. Последните току-що,че сега се прибирам .
След малко отиваме на доФтор с дребосъчка.
Тед честито ти килце  Peace
Пиле вода и пържоли и нЕма страшно  Laughing
Айде до после ви  Hug

# 49
  • Мнения: 2 331
Здравейте, момичета! Hug
Два дена се занимаваме с местене на мебелите из стаите. ooooh! Стана чудесно, ама РС-то остана в детската стая и сега не мога да пиша често, че малката все дреме в леглото си! Crossing Arms И, затова забравих сега какво щях да пиша... Embarassed А, на Вещи дребосъчката е чудна!Големи целувки!
Бързо възстановяване на болни и пострадали!  bouquet

# 50
  • Мнения: 13 766
Кафенце

Нещо голямо затишие в темата. Работите ли много, ядете ли, спите ли newsm78

И аз преплувах на няколко пъти кварталните улици, прибрах се мокра, спомних си, че имам нужда от нови боти или ботуши, спомних си, че от години съм нямала ботуши, защото горе все са ми тесни, и ми докривя. А нямаше от онез хубавите еклери, да си облажа душицата. Изяли ги, моля ви се Crossing Arms Всичките ooooh! Какви хора, ей, за тях диети няма ли Mr. Green

Литъл, Дика, и аз се надявам да са временни тези килца и поне едното до утре или други ден да падне. Че то иначе Cry не стига, че цял месец свалям 2 кила, ами и за 1 седмица да си ги върна Sick

Ще си го пия сама кафето, май Sad
kaffeetrmker_2

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:01 от птица

# 51
  • Мнения: 4 447
... спомних си, че имам нужда от нови боти или ботуши, спомних си, че от години съм нямала ботуши, защото горе все са ми тесни, и ми докривя.

Как те разбирам ако знаеш... Но аз случих на модел дето ми стана. И са хубави на всичко отгоре. Е, на мен ми харесват де, на друг може да не му харесат  Laughing
Зарежи еклерите  Naughty Аз пък каква грешка направих с едни ядки в къщи  ooooh! Айде да ги изяждат (изяждаме), че чак за...Нова година  Whistling
 
Стана чудесно, ама РС-то остана в детската стая .....
И ние сега, в квартирата, го сложихме в детската. И съм много доволна. Не ми се мотат пред погледа по цял ден. И след ремонта мисля да е в детската. За първи път можем да гледаме телевизия без да чувам някакви коментари, нечленоразделни звуци, имитиращи някакви извънземни същества,....направо супер. Сега детската е истинска детска, не само за спане и учене. Laughing


Айде, и аз ще пия, нищо, че ще ми е 4-то. Нали за това са приятелите  Hug

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:06 от камъче

# 52
# 53
  • Мнения: 13 766
Танче, ти пак Дюкан ли подхвана?
Аз отново почнах да се чудя, двуумя и триумя newsm78 По едно време много я заглеждах 90-дневната диета, но този плодов ден на всеки 4 дни ме възспира. Каквито и плодове да избере човек, най-много до 500-600 кал. се докарват. Все пак не можеш да изядеш 5 кила плод. А мен ме е страх да слизам през 3 дни под 1000 калории. Дори наскоро в темите на Хашисмотките се коментираше, че за нас и под 1200 е вредно.
А Дюкана с многото протеини ми тежи.
И на Тони режимът с многото мазнини ми тежи.
Разните примерни менюта на всевъзможни диетолози пък въобще не успявам да спазвам. Уж от всичко има, уж калориите са just тамън, ама като заям и не мога да се спра.
  341uu Ето това заслужавам.

Пак избяга Sad
Хубаво, и аз ви напускам до довечера Hug

Само да кажа, че Мими ми липсва И Асса 

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:27 от птица

# 54
  • Мнения: 4 447
Да, Дюкан съм решила.
Всъщност, ВМ НВХ е супер, ама много трябва да внимаваш, че е много вкусно, т.е. не е за мен, аз прекалявам с количествата...Една шепа орехи и ...отиваш в друга категория . Laughing И е по-бавничко. Но пак ще се върна там, когато килата намалеят. И не е много мазно всъщност, само името е такова. Иначе - сиренца, сметани, кашкавали, все неща, които обичам.
Даже толкова съм убедена, че това трябва да спазвам, че дори не представляват интерес други режими и диети. Не съм ги чела даже...

Редакция:
Тук съм ...
И на мен ми тежат повечкото протеини. И натоварват бюджета. Я си представи още някой у дома да вземе да спазва моя режим? А децара са месарчета  ooooh!
Срам, не срам, ама аз ям най-многото месо в къщи, гледам да е докато съм на работа, че прдставяш ли си как сервирам например боб, а на мен си слагам 2 пържоли. Laughing

# 55
  • Мнения: 4 116
Пилеее, и аз искам ботушки! Ама дебел крак, не влазя в ботуш.... брат ми преди казваше, че краката ми са като газови бутилки и е прав човека де. Що не правят тез хора по- широки ботушки нагоре  Tired аз и слаба като съм била много трудно си намирах ботуши, дебели са ми прасците и това е.
Да ви питам...някоя от вас случайно да кара Пежо 206? И ако има  Mr. Green да каже дали е доволна. Става ли за 100кила шофьор  hahaha

# 56
  • Мнения: 4 447
Допълних горе...
И на мен ми липсват много хора. Избягвам да изброявам, че ще пропусна някой и после току-виж ми се разсърди. В разсеян период съм. Вълнуват ме мебели, пана, ...пържоли, такива работи  Laughing

# 57
  • Мнения: 13 766
Ти да не взе книжката, че кола вече купуваш Laughing

Що да не става, екстра кола си е Пежото.

Във форума имаше една любителка на Пежо newsm78 Пежо-феновете си имали и фен-клуб. Ходи там да питаш Laughing
http://www.peugeotclub.info
И като отидеш, и веднага ще те зарибят Mr. Green

... В разсеян период съм. Вълнуват ме мебели, пана, ...пържоли, такива работи  Laughing

Ако са в такъв ред, нямаш проблеми Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4 447
То за всеки модел си има май фен-клуб.
Ти новичка или старичка? Ако е новичка - всички са хубави. Ако е старичка - питай знаещите.
Аз вече се чувствам по-уверена зад волана. Обаче не мога да паркирам. Голямо шубе откакто лееекинко я дръннах  Laughing Голяма ми е нашта кола. Почвам да се замислям за по-мъничка...

Забравих уточнението - Не точно в този ред Laughing

Я, другото Ванче е тук! Ванче-, здрасти! Hug

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:45 от камъче

# 59
  • Мнения: 13 766
Я последно да попитам, но искам честно да ми отговорите! Пиете ли разни помощни средства. Темата за чая Инхуа пак е излязла напред. Гледам, че и от нашите има няколко момичета, които го пият! Съни знам, че си помага с разни добавки!? А тя докторка Thinking

 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт