Мечки, зима, сняг и дъжд, ние пак сме тук - 22-28.10.2007

  • 4 590
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ама как така да се обръща, мъжът ми го вкара в поставката на стария и отгоре плат зацъкан с нещо като телбодове newsm78

Мислех, че става дума за това, горната част е матрака, той се обръща newsm78, но явно вашето е друго:

# 46
  • Мнения: 314
Вес, тук на север е по-добре да се идва откъм средата на май до средата на август. Зимата когато има сняг е също страхотно красиво, но денят е много къс и често мрачен...

Не съм гладила от 7 години сигурно (и то не мои дрехи), не обичам да гладя. А не е и необходимо, избягвам да купувам дрехи, които изискват специални грижи.

Като стана въпрос за мотакане и неорганизираност - и аз така... а иначе уж работя от къщи днес, от време на време си поглеждам пощата да не е станала някоя катастрофа в работата... повече от 2 часа не съм изработила досега, а става време да взема детето от детска градина.

# 47
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Аааа утре не ме чакайте да ви казвам добро утро.
В отсрещния апартамен се вихри купон с пълна сила. Не знам дали новите студентчета се радват на семестъра или просто търсят начин да се стоплят. Навън пак е под 0`
Фаби изкарва пореден зъб и мрънка и писка, само се моля и Мартин да не се събуди, че тогава какафонията ще е пълна.  Crazy

# 48
  • Мнения: 7 914
добро утро от нас Hug
 smile3507

кафе?



и ощееееееееее топли

# 49
  • Мнения: 1 169
Цитат
Ванхорн, добре дошла!  Hug Тъкмо вчера гледах пеещите фонтани в Лас Вегас, наистина ли са толкова хубави, колкото казват?
Вес да наистина. Никога не ми омръзва да ги гледам. Наистина са нещо много красиво и грандиозно. Лас Вегас както знаете е Европа (в по-голямата си част) събрана в по-малък вариант, но на една улица наречена strip. Голяма лудница е и за това аз живея далеч от нея - на село. Henderson е като дъщерно градче на Вегас, с отделна община и т.н., но много спокойно и тихо. Място за хора с деца.
Казината работят 24/7/364 без прекъсване, от както Бъгси ги е отворил. Винаги са пълни, по всяко време на денонощието. Учудваща е манията на тези хора да играят. Аз лично съм много против хазарта и момичета пуснала съм само $1 от както съм тук.
Американци 70%, Азиатци 20% и Европейци 10% на година: това е грубо статистиката за посетителите на Вегас.
Не не се работи само вечер, както казах 24 часа без прекъсване. Тук събота и неделя са работни дни. Зависи колко те обича мениджъра може и да имаш щастието за нормални поч. дни, но моята шефка е бясна италианка, така че трудна работа. Все пак аз почивам вторник и сряда, което ме устройва, тъй като работя в дни с най- голяма посещаемост, а и тези дни са ми удобни за свършване на задачки- закачки с банки и разни мързеливи институции.
Сега не мога да кажа, че имам поч. дни, надявам се това да не е за дълго.
Ааа да за духа Вес този левент май не е в час. Има нови наематели и няма оплаквания, за сега. Няма викове и крясъци, така че явно младежа си е имал търкания с наемодателя. Абе луди хора за връзване.
И така мили момичета   bouquet скачам в  леглото, че с това ранно училище ми се реве.

# 50
  • Мнения: 5 475
 Грабвам си от кафето! Peace
 Звезди , мерси!  Hug

Тук вали из ведро, което означава че засега не мърдам навън. Confused

Снощи се бяхме събрали с няколко млади комшии, голям купон стана. Sunglasses
 Всъщност причина за събитието беше, че отново ни искат допълнително пари да доплащаме за апартамента, поради някакава счетоводна грешка... #Crazy
  В крайна сметка всички са на мнение да не се плаща повече нищо и по този случай поляхме решението с шампанско.  Laughing

 

# 51
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки Hug

и ние се успахме, но аз бях забравила да включа будилника Crazy е, поне не е толкова фатално Simple Smile
и тук един студ, брррр Sick

Звезди, мерси за кафето и закуската  bouquet
Астреа, супер, че се разбирате със съседите Hug
Пепеляшка, как спахте? Thinking
Анита, какво работиш? как се организираш newsm78? аз ако трябва да работя в къщи...няма да ми стига времето, или поне така си мисля.
Vanhorne, то не е зле да почиваш през седмицата. ако нещо се наложи да уреждаш, поне почивен ден няма да ти трябва Grinning
Вес, и аз искам такова легло, но както спим трима...няма ли да се пада от него, че както е и високо Thinking

отивам да  wash hang 1ironing newsm79

лек ден от мен Hug

# 52
  • Мнения: 1 049
Добро утро и от мен   bouquet Мерси за кафето  bouquet
Моят ден почна зле,  тази сутрин ходих да си купя вода в магазин за хранителни стоки ,подхлъзнах се и паднах  по колена /сега ме боли/ ,  както и да е само, че директора вика не е мръсно на пода , ами вика вината е във вашите обувки  #Cussing out #2gunfire, няма вече да стъпя там .  Crossing Arms
Milenski72 , има предимство високия матрак, малките среднощни гости не могат да се качат лесно Mr. Green, поне моя син като беше малък не можеше и ни дърпаше да се събудим Mr. Green, така го пращахме да се връща в негова то легло Party, а сега не ни и пита идва и се тръшка до нас .  ooooh!  Peace
Astrea , нямали да престанат да ви рекетират, добре сте решили .  Peace
vanhorne, всички италиански работодатели  са бясни, знам го от собствен опит .  Whistling ooooh! Tired
pepelyashkе, как сте лудувахте ли много ?
Лек ден   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 195
Вес ... пак ми се приходи в Париж . Ние уж си обещахме , че трябва още един път да отидем , но само за Лувъра и Версай , че преднияпът не ни стигна времето  Thinking

Миленски , аз от тази седмица съм ваканция  Party  Но не мога да се наспя , свекито се разболя и аз ходя да водя малкия  Rolling Eyes

Астрея , знаех си че така ще стане , то беше целно  Wink

# 54
  • Мнения: 1 049
Имам питане към Босилек, четох в интернет за ВТС CITY Ljbljana, интересуваме много на далече от Ljbljana ли е, дали това е единствения търговски център там, какви магазини има вътре, и дали работи и неделя  Peace  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 195
Гледайте сега , това съвпадение ли е ?  Wink

Снимка на Вес
и моя снимка

Анита , гледам че и на Мулен руж сте ходили .

Ааааааааааааа не , отивам пак  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 2 195
Ралфи , кефи се малкия , но засега не е само негова , спи с баба си  Confused

Ванхорн , сигурно е страхотно да живееш във Вегас . Аз по прижцип съм нощна птица и със сигурност ще ми хареса там  Party  То , представата ми е от филмите само , ама  Thinking

Босилек , мерси за линка . Поръчах вече , щото малкия е луд по Ферари , даже гледа формила всеки път и вика за тях  Rolling Eyes

Пепе , расте малкия , а  Wink

Уф така ме залисахте , трябва да ходя за малкия  Rolling Eyes  , а как е студено навън ... и аз май ще се разболявам  Confused
 

# 57
  • Мнения: 2 195
Днес трябва да пиша домашно по холандски за демография,популация на България.Но нищо не намирам , ще ми се да е български сайт и да има таблици . Може ли да ми помогнете?

# 58
# 59
  • Мнения: 352
Здравейте, мамчета!  Grinning

Днес решихме да излезем въпреки лошото време, а то пък взе, че се оправи, докато бяхме навън  Grinning

Радвам се, че съм помогнала с линка за стикерите Wink

Зайченце, аз съм в Словакия, а не в Словения и за съжаление не мога да ти помогна с инфо за шопинга  Sad
Астрея, много ме изкефи това с комшийте!  Laughing Друго си е южната кръв, ей! Тук такова нещо не може да се случи. В нашия блок живеят едни бабички, които, като ме видят с количката, бързат към асансьора да не би да я нарамя и да изприпкам преди тях, а те да се наложи да чакат цели 2 минути!  Close  Абе, какво да си говорим.
Пепеляшка, как си днес? Докога продължи купонът? Simple Smile
Вес, много си хубава на сватбените снимки!  Wink Аз си позволих да разгледам албума ти... Blush  Мъжът ти испанец ли е? Абе, въобще, много сте сладурски!  Party

Общи условия

Активация на акаунт