Режим на Пиер Дюкан - 38 част

  • 24 948
  • 553
  •   1
Отговори
# 540
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Вещи - на Маджаров и аз въобще не я понасям. Купувам си насипна - ама дали е обезмаслена??? Има и една друга - в пакетчета по половин килограм - като си взема от нея ще ти кажа марката.

Таз в пакетчета от Пикадили, марката е Мистър Пикс, тяхната си марка, ми сладникава такваз, бе щом на мен ми хареса Вещи сигур и на теб ще ти хареса

# 541
  • Мнения: 745
Хайде милички лека вечер от мен  Hug

Отивам да   bath и да гледам Грозната Бети  smile3534

# 542
  • Мнения: 2 180
 Laughing

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 12:40 от Джини

# 543
  • София
  • Мнения: 3 090
Тонимирка  Hug радвам се да те видя в нашата тема!

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 310
Набързичко ви прочетох и май ще си лягам, дано има много минуси утре
Оп ето я и Джини снимките са страхотни,чудя се какво имаш да сваляш изглеждаш просто чудесно!Много елегантна,браво!

# 545
  • София
  • Мнения: 3 789
Таз в пакетчета от Пикадили, марката е Мистър Пикс, тяхната си марка, ми сладникава такваз, бе щом на мен ми хареса Вещи сигур и на теб ще ти хареса
На мен тази ми е много вкусна! Peace Има млечно-сметанов вкус, става!
Джини, само теб не те разбрах- на тази манекенска фигура- какво още искаш да й свалиш, девойко мари убава? newsm78 Hug

Пожелавам на всички ви хубава вечер!
Утре всички да сме с минусчета! Peace
Стискайте ми палци утре в 8ч00! Praynig
Целувки на всички! Hug

# 546
  • Мнения: 550
aз все се каня да ви питам за това кисело мляко култура дето уж било 0.1% масленост. ама като се зачете човек по-внимателно, открива, че е всъщност 0.1% животинска масленост (или нещо такова) +3.5% растителна мазнина. ами то си излиза, че е 3.6%. какво мислите по въпроса и някой друг забелязал ли го е това? аз май сменям млеката и купувам това което е налично в магазина с най-ниската масленост... (1.5% пършевица е най-нискомасленото което аз открих, изкл. култура 0.1% ама него да го броя ли изобщо се чудя)

# 547
  • Мнения: 2 180
Мишле, Баева, благодаря ви за думите, но март месец бях 70 кила -тогава да ме бяхте видяли...Сега долу-горе се харесвам, но трябва да направя нещо по въпроса със стягането.  Rolling Eyes
Много се радвах, че си влязох в дрехи, които носех като тийнейджърка - докато бях при мама вадих и мерих стари дънки и панталони, колкото да се видя. А като се сетя, че и тогава се мислех за дебела  ooooh! А иначе новите ми дънки са 28 номер!
Но така трябва да бъде, идва момент в който постигаме целта си, защото сме упорити и последователни мацки, нали?  Wink

# 548
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Ех, докато ви изчета и всички побягнахте към леглата  Laughing
Мишле имаш едни стиснати палци и от мен

Лека и спокойна нощ и от мен    smile3524

# 549
  • Мнения: 831
Момичета.....не мога да се доредя до компютъра...
Прочетох набързо пропуснатото.
радвам се за Мишето и съжалявам за болните...утре и аз съм на преглед за синуса,, та да видим дали ще ми се размине операцията. дано всички да се оправим скоро!
Добре дошли на новите Дюканки!!!
Джини, изглеждаш много добре!
Целувам ви и отпускам компютъра на дъщетята, че ми овръкна света, значи....
Лека нощ!

# 550
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, изчетох ви  Heart Eyes
Страхотно ме боли глава, такова главоболие не съм имала от първите дюкански дни  ooooh! Като се прибрах вкъщи към 17 ч. кръвното ми беше 80/35  #Crazy  Не е свързано с режима, просто вече съм страшно изморена и снощното недоспиване си каза думата. Малчо май е по-добре, дано се наспим.
Не мога да мисля много качествно, затова се извинявам, ако пиша разбъркано  Tired
Първо искам да поздравя Мира Ватан Hug, която е една от ветеранките дюканки! Добре си се завърнала с новото попълнение!  bouquet Да са ти живи и здрави дечицата и много да те радват! Помня (т.е.тогава не съм била в темата, но съм го чела) твоя зашеметяващ резултат, подейства ми вдъхновяващо!  bouquet Щом тогава си успяла, ще успееш и сега! newsm10 Но все пак си мисля, че не е зле да пропуснеш протеиновия четвъртък. Още бебчо е много малък и си мисля, че не е хубаво да си рискуваш кърмата.
А иначе за теб и Ала Бала -  ето какво се яде при кърмене - всичко разрешено в ПЗ дни, като млякото е 2% масленост + 2 пъти седмично по 1 порция нишестени храни - макарони, кускус, булгур, качамак, жито (порцията е по 200 гр); леща (150 гр), ориз и картофи (по 125 гр. в порция) Плодове - по 2 порции дневно, без банани, грозде, череши. 2 филии пълнозърнест хляб на ден и 40 гр. кашкавал. Може и свинско печено, агнешко и всякаква шунка. Може 2 галавечери седмично - ядеш всичко, което поискаш,  но мисля, че можете и без тях. Не знам и как би се отразила лещата на коликите на бебетата newsm78 Аз ядох веднъж, докато кърмех и после малчо се скъса от колики. Много бях виновна, ама страшно ми се беше прияла леща  Embarassed
Ала Бала, честит рожден ден на синчето!



Честити намаления на Вани, Тали, Били и Елена! smile3501 newsm51

Честити дюкански месечинки на Сън, Били и Цвети! Пожелавам ви още по-големи успехи и скорошно минаване в трета фаза!  bouquet  bouquet  bouquet

Не мога повече, хем ме боли главата, хем ми се спи! Отиваме да лягаме!   love001 Утре ще продължа, ако не забравя  Laughing


# 551
  • Мнения: 721
Кри, миличка, уби ме с това кръвно Shocked Моля те, внимавай!!!! Дано се наспиш тази вечер Praynig Пожелавам ти го от сърце. Моята щерка имаше 6 месеца луди колики и знам какво е да не спиш и да ходиш като ударен самолет.

Поли, добре дошла  bouquet

Вещи, идва ми да взема една пушка и да не спирам да гърмя. В началото ми бяха казали, че имаме АБКМ, сега пък направиха кръвни тестове и се оказа, че е най-алергична от морков, ябълка, картоф, ориз, пилешко месо и тем подобни тъпотии. Пак ни дадоха зверска диета и куп хапчета, не знам, не искам пак дая тровя 3 месеца. Все пак е бебе, да му се не види..... Та така, сега аз трябва да предценя дали да направя повторни тестове, дали да й спра тези "алергени", към които не е проявила все още реакция, което направо ме хвърля в джаза ooooh! Та така, оплаках се. не етипично за мен, ама много ми се събра.

Михи, с теб бях, а и не само аз. За утре - ти си знаеш Peace Hug

Дези, не давам степче, бъкано е с Е-та. Можем да обменяме опит, нали?

целувам ви, лека нощ  bouquet

# 552
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....ето какво се яде при кърмене - всичко разрешено в ПЗ дни, като млякото е 2% масленост + 2 пъти седмично по 1 порция нишестени храни - макарони, кускус, булгур, качамак, жито (порцията е по 200 гр); леща (150 гр), ориз и картофи (по 125 гр. в порция) Плодове - по 2 порции дневно, без банани, грозде, череши. 2 филии пълнозърнест хляб на ден и 40 гр. кашкавал. Може и свинско печено, агнешко и всякаква шунка. Може 2 галавечери седмично - ядеш всичко, което поискаш,  но мисля, че можете и без тях.....

Аааа и туй ли мога да ям, аз по книга я карам,е не съвсем че че ям шунка и обикновенно сирене, но на мен не ми пречи режима на кърмата, бебо е голям, вече е детенце нали мина годинката  Wink

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ами за мен е лека нощ, но за вас сигурно ще е добро утро новата темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235220.new#new

Общи условия

Активация на акаунт