Как се правят близнаци корифеи?

  • 3 857
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Дайте рецепта как се постига този героизъм? Много ни се иска Flutter Flutter Flutter
Могем ли нещо да си помогнем.....???

От мама на едничко ама е добричкоооо
Искам още двенки в коремко да си нося Laughing

После ще му мислим колко ли е трудноооо Shocked

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
До колкото разбирам искаш да имаш бризнаци, тъй ли?!
Че то това е божа работа.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Ще следя с интерес... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 184
Моите са си Божа работа. Нямаме близнаци в рода, поне докъдето знаем. И хормонално не съм била стимулирана, но и това не е гаранция, защото моя близка известно време беше хормонално стимулирана, за да забременее и много се надяваше на близнаци, но уви... Аз ударих джакпота втория път. Иначе мъжът ми казва: с много мерак и материал. Laughing Той се справи блестящо - момче и момиче са. Това си е висш пилотаж.

# 4
# 5
  • Мнения: 46
Всичко си е божа работа,но ако толкова много го искаш пробвай инвитро.Късмет!

# 6
  • Мнения: 302
Обикновено близнашките татковци си приписват заслугите за тези постижения hahaha и много обичат да се предлагат за консултации и напътствия! Иначе - божа работа!

# 7
  • Мнения: 649
Обикновено близнашките татковци си приписват заслугите за тези постижения hahaha и много обичат да се предлагат за консултации и напътствия! Иначе - божа работа!
Peace Peace

# 8
  • Мнения: 288
Обикновено близнашките татковци си приписват заслугите за тези постижения hahaha и много обичат да се предлагат за консултации и напътствия! Иначе - божа работа!
.. амии дааааааааааааа ..  Mr. Green .. то да не би да е лъжа ..  Wink .. не ги слушаи мамите   bouquet .. те не ги разбират тия работа .. чалъм си има  Joy  Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 895
А, така! Време беше един "правяч" да се обади Laughing Все пак лично е участвал, човекът Laughing

# 10
  • Мнения: 288
А, така! Време беше един "правяч" да се обади Laughing Все пак лично е участвал, човекът Laughing
  bouquet  bouquet  bouquet  .. знам аз кога се изявя ..  Joy Joy Joy ..

# 11
  • Мнения: 1 895
Можеш да отпочнеш курсове Grinning "Как се правят близнаци - сексуални теории и практики" - имаш доказателства,че знаеш как Laughing Един честен страничен доход, все пак Grinning

# 12
  • Мнения: 280
Ей! голяма веселба е при вас Laughing
разсмяхте ме

Ами и баба ни два пъти е близнила но едва ли ще улуча,/защото първия път не улучих/
та с напредналата медизина/изклювам обаче инвитрото, не го препоръчвам/ ще се опитаме да си помогнем с още една яйциклетчица - бонус и вече даже получих на лични вариант за това от една готина близнашка мама Laughing

Благодаря ви мамчета юнашки, а и на таткото-майстор Laughing
Хубабв ден!

# 13
  • софия
  • Мнения: 555
ех то ако ставаше само с "ОЩЕ ЕДНА" ! Joy

обаче да ти кажа честно - само за 5 мин. ела на мойто място..... мисля бързо би ти минал мерака....
не че е лошо или се оплаквам, напротив даже е супер купон, ма не за всеки. трябват ти волско спокойствие, корабни въжета за нерви, дебел врат да опъва ярема и търпение....толкова много търпение, че даже сам не разбираш от къде извира.
а господ знае кой има сила да издържи.

# 14
  • Мнения: 4 965
Ей! голяма веселба е при вас Laughing
разсмяхте ме

Ами и баба ни два пъти е близнила но едва ли ще улуча,/защото първия път не улучих/
та с напредналата медизина/изклювам обаче инвитрото, не го препоръчвам/ ще се опитаме да си помогнем с още една яйциклетчица - бонус и вече даже получих на лични вариант за това от една готина близнашка мама Laughing

Благодаря ви мамчета юнашки, а и на таткото-майстор Laughing
Хубабв ден!

Стига да не е стимулация с медикаменти, защото при жени без проблеми с овулацията това може да донесе доста проблеми (особено ако става дума за клостилбегит)  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт