Интериорни идеи

  • 2 384
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Ако не сте намерили досега този сайт, можете да хвърлите едно око на http://ratemyspace.hgtv.com

Там истински хора (за съжаление американци и канадци с типичния за тях интериор) качват снимки на истинските си домове и молят за мнение и съвет

въпреки че нашето обзавеждане тук малко или много се различава, аз лично открих чудесни идеи.

# 1
  • Мнения: 2 047
Уф какво търсене докато намеря такъв сайт. Тук има ли тема със събрани подобни сайтове?

# 2
  • София
  • Мнения: 971
има с интериорни сайтове, но мен лично ме интересуваше нещо, в което реално да се живее, не интериори като изкарани от списание

# 3
  • Мнения: 1 800
О-оо, това ми е любимия тв канал тук Heart Eyes. Има много интересни предавания със страхотни идеи. Сайта често го разглеждам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 047
   Finty, имах предвид дали в Нашия дом има тема със събрани подобни сайтове за интериор. Аз нещо не намерих  Tired
   Този, който си дала наистина е добър, защото това са идеи на собственици. Особено ми прави впечатление колко голямо е сходството в обзавеждането, разположението на помещенията и т.н. нямах време за подробно разглеждане.   Hug

# 5
  • Мнения: 375
Много си падам по такива сайтове  Peace Finty, много е интересен този сайт smile3501. А знаеш ли дали има такива подобни български сайтове  newsm78. Все пак в Америка живеят доста "по-просторно", а тук 90 % са апартаменти.

Общи условия

Активация на акаунт