Ядосвате ли се когато мъжът ви дава луди пари за колата??

  • 2 913
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Ядосвате ли се когато мъжът ви дава луди пари за колата и постояно мисли за смяна на автомобилите??
Моя все нещо му трябва за колата през година е за смяна и вчера като ми го изтърси за пореден път много се ядосах.
Как стоят при вас нещата??

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Дава доста пари, но чак луди не Naughty или на мен не ми прави впечатление, защото що се отнася до колата държа всичко да е в перфектно състояние. Не се ядосвай, по-добре да ги дава за колата, отколкото примерно за еврофутбол Laughing

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Минат се не минат два дни моят мъж пак ми пристига с проект да сменяме колата Mr. Green Познайте дали ги сменя. За това съм аз - да казвам НЕ! Много строго не Laughing

# 3
  • Мнения: 34
Нещо нормално е за мъжа ми да си сменява колата всяка година и телефоните по 2-3  пъти в годината,защото всеки нов модел трябва да го има. В началото се ядосвах, но вече толкова съм свикнала,че като разбрах наскоро за последния модел на Nokia го попитах как така е закаснял и още не си го е купил. Мисля,че ако смяната на колата не засяга семейния бюджет, всичко е о.к., все пак той си изкарва парите.

# 4
  • Мнения: 5 401
Нашата кола не е първа младост и когато се налага нещо да се оправя, няма как - плащаме и така до следващия път. Мъжа ми не е маниак на тема автомобил, нито пък с лесна ръка харчи излишни пари. И на двамата ни доставя удоволствие да си помечтаем за нова кола.

... що се отнася до колата държа всичко да е в перфектно състояние...

Абсолютно подкрепям!

# 5
  • Мнения: 157
Моя мъж най-много мрази да дава пари за колата.Трябва много да се раздрънка за да я поправи.Не мислим да робуваме на тенекии.

# 6
# 7
  • Мнения: 4 187
Не се ядосвам, радвам се, че може да дава луди  пари за колата.

# 8
  • Мнения: 2 438
А когато колите са две? - дава се двойно, не можах да отуча мъжа ми от тази мания.

# 9
  • Мнения: 46 488
Моят мнооооого трудно дава пари за нещо Close за всяко нещо с месеци говорим, преговаряме, пред нещото, което ще взимаме, имам чувствтото, че чак се налага да го побутвам отзад ooooh! и за колата важи, дава само, ако ни остави на пътя, ще излъжа, ако кажа, че ми е неприятно, ама няма начин  Laughing

От 7-8 месеца ми обяснява как ще купува трети стоп, миналата седмица минаваме покрай един магазин, аз влизам, виждам ги и викам- купуваме, та така за 2 секунди се сдобихме с бленувания стоп за цели  hahaha 8 лв.!!!, ако не бях аз, след 2-3 години може би щеше да го купи  Laughing

Но да ми е жив и здрав, че ако беше като мен, до сега да сме на улицата  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 132
О, каква болна тема WinkСъпруга ми е маниак! Често сменя колите.Дава луди пари за джанти,музики и за още много други простотии. Никога не чака нещо да се раздрънка.И като се замисля-по-добре да се дават пари за коли,отколкото за чужди жени PeaceМрънкам,но не се ядосвам чак толкова.Да е жив и здрав само!

# 11
  • Мнения: 386
неговата кола е неговата любовница, моята е моят любовник. понеже сме квит, не се дразним един на друг   luvbed

# 12
  • Мнения: 3 611
Ядосвам се, когато плаща луди сметки телефон, а още по_ лошото е, че понякога не помни с кого е говорил (сещате се в какво сьстояние се хваща zа него)  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 563
Ядосвам се, че въобще не й обръща внимание и с нея трябва да се занимавам аз...  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 459
Не, не се ядосвам, даже го подкрепям  Wink Все пак като си купиш кола с нея си връзваш гащите тва е  Grinning или в такъв случай не си купувай. Колата си изисква доста грижи, каквото и да говорим  Laughing В момента колата ни е най-скъпо струващия член от семейството  Grinning Wink
Цитат
Цитат на: RS в понеделник, 22 октомври 2007, 17:20
... що се отнася до колата държа всичко да е в перфектно състояние...
Peace

Общи условия

Активация на акаунт