Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 633
  • 324
  •   1
Отговори
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
             Добре дошли в темата на град Монтана

      
       Площад “Алеко Константинов“

        Фонтаните

        Малките фонтани

    Монтето
    Кои сме ние!

OffaL-ka       newsm03                 ученичка                          гр.Монтана
eliiii           book  umnikuu   работничка                         гр.София
marsiana         newsm03                     28г.                            гр.София
Джувка     preggo      на 4 месеца                      гр.Монтана
Water Lily   newsm06    Кари    3г.11 м. и Сара 3 м.        ОАЕ
kiki77          newsm06   Стефи  6г.1 м. и София 1г.4м. гр.София/Люлин
Petia            newsm06   Криси   07.01.2005г.                        гр.София/Надежда
neliska       newsm06     Иванина   18.01.2005г.                    гр.София/Надежда
Ki4o22        newsm06    Поли 10.11.2006г.                 гр.Монтана
Lodsi          newsm06     Лора 1 г.7м.                           гр.София/Света Троица
Tedi_Ivanova  newsm06 Ивето 1г.                              гр.София/Света Троица
vikuna          newsm06     Вики 5г.  Алекс 2г.             гр.София/Свобода
divata            newsm06   Михаела  22.01.2007            гр.Монтана
stanislav4eto  newsm06  Доротея   08.05.2007         гр.Монтана
Poliral          newsm05   Паолин 5 г. 7.м                       гр.Монтана
Maatete       newsm05   Светли  12.06. 2003               гр.Монтана
Jd                 newsm05  Петьо 4г.6м. и Митко 9м.      гр.София/Студентски град
Walantana    newsm05 Роберто 2г.                           гр.София/Красна Поляна
Dessyda       newsm05   Руен 1г.6м.                           гр.София/Западен парк
Ири              newsm05   Цецко 1г.3м.                         гр.Козлодуй
Ioni 79          newsm05   Ангел 07.03.2006г.                          гр.София/Люлин
Glezanka      newsm05   Илин 10м.                           гр.Монтана
Кoreto          newsm05   Дени  7м.                              гр.Монтана
Анни            newsm05   Стефан 7м.                          гр.Бургаз
haze            newsm05   Антон  17.01.2007г.                   гр.Монтана
mimi85         newsm05   ВЕНИСЛАВ 2 м.                            гр.Монтана
Indi            newsm05     Дарен 1м.                             гр.Монтана
svetlaem   newsm05    Огнян 14.10.2002г.  Светлин 14.03.2006г.   гр.Монтана
zorii            newsm05   Мишо 3г 4м.                            гр.София
Juji              newsm05   Илин   
vikem           newsm05    Радослав         01.07.2007г.      гр.Монтана
ralitsa_t       newsm05      Кристиян         07.11.2007г.      гр.София
Това сме ние
 
Нашите деца

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Срещата в Монтана
Срещата в Монтана 2

Приключения в София...

                   Приятно писане и редовно включване!!!    


    

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 15:10 от pеtia

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Пу,първа в новата тема!Крайно време беше...че още малко и предишното заглавие щеше да е актуално.Не знам в София как е,ама тука е студ и няма мърдане от вкъщи...

# 2
men me nqma v spisaka Cry Cry Cry
stud e golqm napravo......... ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 881
Запис.......

# 4
  • Мнения: 13
Zdraveite. V Sofia e stud, no bqh na lekar i chastno da vi kaja taka se stresnah,che kato izlqzah na van napravo imah chuvstvoto che e lqto i sam pregrqla ot jega Sad Meriha tonovete na bebcho i parvo neshto ne ima haresa ta se razminahme ha kosam s ostavaneto v bolnica, bebcho se sabutdi razmarda se i razbraha che vsichko ni e nared. No mnogo se uplashih, momicheto do men go ostaviha v bolnicata.  Stiskaite mi palci Simple Smile
Hubava tema ste izmislili Simple Smile

# 5
rali ne se pritesnqvai,mila vsi4ko 6te mine ta dori 6te zabravi6 4e si rajdala.vremeto minava barzo.samo ne se pritesnqvai. Hug
 newsm44

# 6
  • Мнения: 13
Mersi za podkrepata,Vikem. Radvam se, che namerih tozi forum, naistina mi deistva dobre i po-optimistichno Simple Smile

# 7
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
ralitsa_t няма какво да се притесняваш.Аз съм раждала в Шейново и съм много доволна.Не бих сменила тази болница с друга.Екипите са страхотни.Завеждащата неонатологията е страшен специалист аз водех моята Криси на консултация при нея.Това което най много ми харесва в болницата (като изключим доброто отношение на целия персонал) е че бебетата не са при майките.Имаш време в което да нахраниш бебето и те тогава ги оставят по един час та имаш време и да се порадваш на бебчо и да си отпочинеш.Леко раждане.vikem пиши ми на лични какво да пиша за теб.

# 8
  • Мнения: 13
Dobro utro Simple Smile
Petia, moje li da mi kajesh imeto na tazi lekarka?
Tezi,koito jiveqt v Sofia shte hodite li na izlojenieto za bebeshki i detski stoki,koeto zapochva na 26? Dosega mai ne epraveno takova neshto ili az ne sam mu obrashtala vnimanie Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 881
Ralitsa_t,

Аз раждах секцио в Света София /бившата Тина Киркова/ и съм ултра доволна. Най - вече от лекаря си, почти не ме болеше и се възстанових страшно бързо!! Ако искаш ще ти пиша за координатите на моя лекар, той е завеждащ хирургията там, не е в родилно отделение Hug

# 10
rali az 6tqh da hodq na izlojenieto oba4e kato mi kazaha 4e nqma da moje da se pazaruva a samo da se gledat stoki i ucenqvat:(SadSad

# 11
Dobar ve4er.kade ste vsi4ki newsm78
petia pisah ti na li4ni dano si polu4ila saob6tenieto 4e az kva sam si #Crazy
aide leka ve4er ot nas Hug

# 12
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Dobar ve4er.kade ste vsi4ki newsm78
petia pisah ti na li4ni dano si polu4ila saob6tenieto 4e az kva sam si #Crazy
aide leka ve4er ot nas Hug
Ноищо не съм получила. newsm78 Кликваш на името ми и натискаш там където пише изпрати лично саобщение и после пишеш текста и изпращаш.

# 13
  • Мнения: 13
Vikem, az utre shte hodq na izlojenieto i chestno kazano mnogo se nadqvam da sa ti dali greshna informaciq Simple Smile Nadqvam se, che shte moje da se pazaruva, makar che veche vsichko ot parva neobhodimost e prigotveno, no nikoga ne se znae . Simple Smile Posle shte pisha kakvo sam vidqla i ima li smisal da se razhojdash do izlojenieto. Na men mi e po-blisko da otida do tam.

# 14
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
men me nqma v spisaka Cry Cry Cry
stud e golqm napravo......... ooooh!
Добавих те но не зная възрастта на Радослав.И ако не знаеш във форума е задължително да се пише на български език.Днес май на почти никой не му се пише а и мамите които пишеха преди сега ги няма никакви  newsm78 .Какво ли правят нека всички да се включат и темата ще се раздвижи.

Общи условия

Активация на акаунт