Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 838
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Гледам част от състезанието коментирано в една друга тема...Тоя сюжет с яденето на гадории за пари го имаше и в друго състезание по едно време, та... Всичко ли бихте изяли за пари? В смисъл парите са финалната награда, но по пътя има къде очи от крава, къде мозък...другаде съм гледала как дъвчат едни мутирали хлебарки или коктейл от дроб, шкембе и нещо друго беше  Sick Не съм много гнуслива и разни деликатеси ям, ама това направо си беше гадно  Sick Прави ми впечатление обаче, че в подобен род състезания жените са по-малко гнусливи от мъжете. Нз това женска спортна злоба ли е обаче съм втрещена как мацката дъвчеше едно кравешко око пет минути, въртя си го доста време из устата и си го глътна накрая ooooh!

# 1
  • Мнения: 27 524
Страх се казваше предаването.  Wink
Не мога да отговаря.  Simple Smile
Дискутирали сме предаването и гнусливостта  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 665
Те предаванията са дискутирани, зная. Питам дали за пустите му пари наистина има склонни да погълнат подобни неща...Нз до каква степен сумата може да мотивира човек, но аз не бих могла. Представяла съм си, че съм поставена в такава ситуация повдига ми се при самата мисъл, ако ще и през цялото време да се нахъсвам мислейки си за 7 цифрена сума примерно ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 029
Не, не мога.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 781
Не мога, ужасно съм гнуслива.

# 5
  • Мнения: 4 665
 Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

# 6
  • Мнения: 222
Да,бих изяла....

# 7
  • Мнения: 6 029
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Сега се замислих. Единственото, което би ме накарало да погълна нещо слузесто и живо е ако тези пари ми трябват за здравето на децата ми. Ако трябва да им спася живота по този начин. Иначе не мога да се прежаля.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 781
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Не, колкото и да би ми се искало, това си е физиология.

# 9
  • Мнения: 27 524
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Да, определно, ще глътна и прясно, топло лайно, ако с това мога да осигуря лечение или живот на детето си, на майка ми, баща ми, на роднина, на приятел...

# 10
  • Мнения: 6 167
Не, пари се печелят.  7 цифени също.
Винаги ми е било жал за тия клети хорица, които ядат отвратителни и нечувани неща, за да вземат някой лев. А и 7 цифрени награди, за да изядеш шепа червеи няма  Wink

# 11
  • Мнения: 3 459
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?
Не,не би  Naughty Или поне така сега си мисля,но едва ли   Thinking

# 12
  • Мнения: 2 249
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Не, колкото и да би ми се искало, това си е физиология.
точно това си мислех-уж не съм гнуслива,но ако нещото е живо и мърда с пипала-познавам се-ще повърна на секундата и ще ме дисквалифицират,колкото и да искам да продължа Sad

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мисля, че бих могла ... в  моментите, в които се състезавам, се мобилизирам , стягам се и не ми пука за неща, които в нормалния живот биха могли да ме извадят от строя

# 14
  • Мнения: 4 665
 Ако е от значение за спасяване на нечий живот и аз бих, но за пари... И като ги гледам как се давят и се насилват да гълтат... Tired

# 15
  • Мнения: 27 524
Ако е от значение за спасяване на нечий живот и аз бих, но за пари... И като ги гледам как се давят и се насилат да гълтат... Tired

Нре се знае тези пари за какво са им... парите са си пари. Носят възможнсоти, това е факт. Не знам, катог и гледах не си представям да мога, но човек не знае на какво е способен, когато опре ножът до кокал  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 430
Ако е от значение за спасяване на нечий живот и аз бих, но за пари... И като ги гледам как се давят и се насилват да гълтат... Tired

...много точно казано Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 642
Не! Ако е в Сървайвър или нещо подобно - не бих! За каквато и да е сума!!! no
Прекалено съм гнуслива.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Не бих могла. Ако ще светът да свършва.

# 19
  • Мнения: 1 813
Мисля,че номера става като се абстрахираш какво ядеш.Т.е. не се замисляш,че това е "изкормена змия" , "току що умрели гущери" и т.н. каквото беше менюто в Сървайвър тази вечер .
Аз лично не зная дали бих могла.

# 20
  • Мнения: 6
По принцип не съм гнуслива.  Laughing Обаче колкото и да си мисля,че мога да се абстрахирам,от мисълта за това какво ям,пак не бих могла.  ooooh! Било то и за много пари.  Thinking

# 21
  • Мнения: 4 665
Стига бре, как ще се абстрахираш?! Всъщност, зачудих се как би ми било по-гадно...Да са ми вързани очите и да нз какво точно ям или да съм го видяла предварително Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
 ... ако не знам, не виждам, не усещам вкуса и аромата Crazy сигурно бих Crazy

# 23
  • Мнения: 6
Kasidy,ако са ти вързани очите според мен ще е по-гадно. Sick Ако ще ям нещо гадно,то поне да знам какво е.Май така е по-добре.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 665
Kasidy,ако са ти вързани очите според мен ще е по-гадно. Sick Ако ще ям нещо гадно,то поне да знам какво е.Май така е по-добре.  ooooh!
Да бе...Я се пробвай мислено да схрускаш мутирала и жива ерна хлебарка...ще ми е пред очите един как я ръфаше и му пръскаше някакъв сок от устата

# 25
  • Мнения: 6
Еми не знам вече кое ще е по-добре. Sick  Mr. Green За скоро вечерял човек темата ще е предизвикателство. hahaha

# 26
  • Мнения: 1 813
Kasidy  виждаш ако искаш,но просто не си мислиш "о това е змия,ужас,как ще го изям.това е змия,колко е гадно. това е змия бе ужааааас Sad "   и т.н.

# 27
  • Мнения: 6
Виждаш око,а си представяш кокосова топка. Joy

# 28
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Ako ми кажат :" Изяж тези червеи и ти даваме седемцифрената сума" - да, бих. Еднократно. Но ако за нея трябва да направя още много, равносилни по гадост неща - не бих Naughty  На този етап де. Иначе ако сумата е жизнено важна за мен или някой от семейството ми - Земята ще обърна Crazy
Много "ако"-та...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Много съм гнуслива  Sick
Готова съм за повръщане само като ги гледам... Stop

# 30
# 31
  • Мнения: 843
   Няма проблем.  Абстрахирам се. Не, че се е случвало...да ям нечии добродушни кравешки очи. ,   но така или иначе,  обичам сурова кайма и риба, хайвер и водорасли съм опитвала..като по- млада опитвах и скакалци /загубен бас на  ученическа бригада/  
      Ми мога..
           и сурови миди също  / татко ме научи/ с мъъничко лимонче..и солчица / по Ути/
    Де  да беше оцеляването само в Ядене на гадории.  Там е въпросът , че ги и слушаме, пазаруваме, дишаме ги..  / еййй- това излезна от контекста, но карай да върви./ И това е извън контекста.

# 32
  • Мнения: 5 299
Мне, не бих.

# 33
  • Мнения: 5 103
Не и за 7 цифрена не мога.

# 34
  • Мнения: 834
Не не бих, но няма и да участвам в такава игра. Може да се прежаля за нещо друго, но за това не.

# 35
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Може и да мога  Thinking

# 36
  • Мнения: 60
 Не знам, но 7-цифрена сума си е голяма мотивация. А когато човек се мотивира има неподозирани способности.

# 37
  • Мнения: 9 050
Аз лично не бих могла. Но като се замислиш, това което на нас ни се струва гадория, някъде по света си е деликатес.

Преди седмица щях да повърна, когато в един софийски магазин видях буркан със зародиши от някаква риба. Отвратително изглеждаха. Цяла вечер ми беше гадно. Обаче явно са деликатес и някакви хора ги ядат тези гадости, приличаци на попови лъжички.

# 38
  • Мнения: 6 164
Може би, да. За 7 цифри, но гарантирано, не като в Страх и Сървайвър, да следват още предизвикателства. Тогава не бих. Stop

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?
Давай парите. какво трябва да се яде?
Напоследък съм толкова не-гнуслива. Ям, ставам, сменям насран памперс, връщам се да си доям. Ако и ми плащаха..... супер щеше да е.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Kasidy,ако са ти вързани очите според мен ще е по-гадно. Sick Ако ще ям нещо гадно,то поне да знам какво е.Май така е по-добре.  ooooh!
Да бе...Я се пробвай мислено да схрускаш мутирала и жива ерна хлебарка...ще ми е пред очите един как я ръфаше и му пръскаше някакъв сок от устата
Хлебарките са много хранителни, пълни са с белтъчини. Всъщност са доста симпатични. Като живееш сред тях свикваш по някое време.
Със сигурност знам, че Бу е яла хлебарка за без пари. Може да даде ценни съвети Mr. Green
Ни щъ бан, гуспожу Модераторке!

# 41
  • Мнения: 2 032
Касиди, много потребители биха изгризали самоотвержено клавиатурата ти, в отчаян опит да намалят хе такива точно теми.   Whistling

# 42
  • Мнения: 4 451
Много съм гнуслива и едва ли бих могла да изям някаква гнусотия за каквато и сума да става въпрос.

# 43
  • Мнения: 503
Няма идея до къде стигат способностите ми, ако се налага, поне ще пробвам. Сега като чета, ми се пригажда.

# 44
  • Мнения: 3 611
Бах маа му и тема  Shocked
Не, zа нищо на света не бих хапнала живи хлебарки, скакалци, червеи или кравешки очи. Страхотно сьм гнуслива.
И деликатеси не обичам. Традиционалистка сьм.
Падам си по пьлнени чушчици  Wink

Все пак колко плащат?  Wink

# 45
  • Мнения: 138
Tрудно биха ме накарали да изям разни гнусотийки ..., но какво ли не прави гладът  hahaha

# 46
  • Мнения: 3 611
Tрудно биха ме накарали да изям разни гнусотийки ..., но какво ли не прави гладът  hahaha

хо хо хо, интересен zавой в темата Laughing

# 47
  • Мнения: 138
Tрудно биха ме накарали да изям разни гнусотийки ..., но какво ли не прави гладът  hahaha

хо хо хо, интересен zавой в темата Laughing

Е ,какво ли не прави гладът ..особено , ако си на екзотично място с  готини мадамки ... и ако някоя от тях от глад те накара нещо ааааааа .. Simple Smile па било то и да похапнеш :0

# 48
# 49
  • Мнения: 3 050
100 % не  Peace

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ми мнооооого голяма мотивация ще ми трябва за да хапна някоя гадориика и то сурова.  Sick

# 51
  • Мнения: 4 585


Ми тя мноооого голямата мотивация е налице. Хапваха си хората.
И аз бих хапвал, но не стигнах дори до кастинга. Гадове, набутаха ме 35
кинта за задграничен паспорт. Дори не съм го взел от паспортна служба.

# 52
  • Мнения: 795
Не, не бих!

# 53
  • Мнения: 4 841
И без пари бих изяла, ако трябва да докажа на себе си или на някой друг нещо.
И за пари бих изяла, ако от това зависи здравето или живота на някой мой близък.
Но сигурно защото не съм гнуслива по принцип (Сурови мидички, мдааа Blush )

# 54
  • Мнения: 138
И без пари бих изяла, ако трябва да докажа на себе си или на някой друг нещо.
И за пари бих изяла, ако от това зависи здравето или живота на някой мой близък.
Но сигурно защото не съм гнуслива по принцип (Сурови мидички, мдааа Blush )
Да, ако се отнася за живота и здравето на мой близък бих изял какво ли не !

# 55
  • Мнения: 4 621
Не, не бих Naughty

# 56
От спортна злоба 100 % ще пробвал да го изям, но най-вероятно няма да се получи и ще падне голямо драйфане... Sick Tired

# 57
  • Мнения: 4 665
По подобни състезания ако все пак изядеш , но после върнеш...не се брои ooooh!

# 58

Ахам... няма справедливост на този свят Hug

# 59
  • Мнения: 223
Зависи от залога/сумата, ако е голям- да,бих го направила

# 60
  • Мнения: 205
Аз не мога,много съм гнуслива

# 61
  • Мнения: 3 818
Не знам, по-скоро бих се насилила да го направя заради останалите, ако е както в Сървайвър - да играеш в отбор. Не парите, а възможността да проваля всички ще ме накара да си превъзмогна погнусата. Така си мисля на теория обаче Simple Smile

# 62
  • Мнения: 412
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?
Не съм сигурна, но може би да, дано съдбата да ме изпита скоро. Wink
И съм по-склонна да сдъвча кравешко око, отколкото мутирала хлебарка. Не, че някой ме пита,де...

# 63
  • Мнения: 3 622
За каквото и състезание да става въпрос или награда не мога да ям разни буболечки, сурови неща и всякакви други гадории  Confused

# 64
  • Мнения: 14 133
За пари- не.  Naughty ,за живота и здравето на близък или приятел- да.  Peace

# 65
  • Мнения: 4 068
По никакъв начин не бих могла за пари да ям подобни гадости. Отговора ми е категорично не. Но ако от това ще зависи живота или здравето на близък човек бих яла без да се замисля и аз.

# 66
  • Мнения: 494
  Заради идеята,заради отбора или за пари...Все едно-ако реша,че си струва,да,ще се насиля и ще го изям.100%.
  Обаче ще ме дисквалифицират,защото със сигурност ще го повърна веднага след това,знам си... Laughing

# 67
  • Мнения: 2 723
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Ооооо, 100%. Стига някой да ми я гарантира, а не да се нарупам с гадости и после друг да гушне 7-те цифри

# 68
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Ти пък 7 цифрена  ooooh!
И за 200 000 лв ще лапат хлебарки, че и ще питат за още  hahaha

# 69
  • Мнения: 2 723
И за 200 000 лв ще лапат хлебарки, че и ще питат за още  hahaha

Аслъ  hahaha

# 70
  • Мнения: 150
Касиди, глей ся, моме ненагледна! Да вземеш да си оправиш запетаите, че... че чудо ще направя!

После. Ядат и непочистени дебели черва (май от прасе). Един приятел пък ядеше за майтап гущери (живи).

Обаче въпросът е дали аз съм гнуслива. Гнуслива съм и още как! Шкембе не ПОМИРИСВАМ! Какво да говорим за останалите "деликатеси". Виж, жаби ям. Не просто бутчета, а жаби. Ама панирани, щото...

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи от сумата...Гнуслива съм иначе и само при вида на някои "деликатеси" ми се повдига, но пък съм и голям инат и ако си наложа, мога и да ги хапна. Пък после не се знае...

# 72
  • Мнения: 5 622
Нито бих лапала, нито гълтала каквото и да било, за каквато ще да е награда, ако  ще повръщам от него. А аз повръщам лесно  Sick  Crazy

# 73
  • Мнения: 1 479
Не!Доповръща ми се докато гледах такова предаване по телевизията.

# 74
  • Мнения: 4 841
Касиди, глей ся, моме ненагледна! Да вземеш да си оправиш запетаите, че... че чудо ще направя!

После. Ядат и непочистени дебели черва (май от прасе). Един приятел пък ядеше за майтап гущери (живи).

Обаче въпросът е дали аз съм гнуслива. Гнуслива съм и още как! Шкембе не ПОМИРИСВАМ! Какво да говорим за останалите "деликатеси". Виж, жаби ям. Не просто бутчета, а жаби. Ама панирани, щото...

Стояне, да не си бил в обхвата на гей-бомба  #Crazy

# 75
  • Мнения: 677
Седем цифрена сума е сериозна сума. Сериозен човек съм и не влагам емоции в бизнеса. Очаквам оферти на ЛС.

# 76
  • Мнения: 10 758
Едва ли бих яла гадости за пари.
Но виж, за много пари може и да се замисля Sick

# 77
  • Мнения: 150
да не си бил в обхвата на гей-бомба  #Crazy
Лесбийка съм. Нали не е престъпление в този форум?

# 78
  • Мнения: 5 977
НЕ! Майната и на наградата!

# 79
  • Мнения: 750
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?
Гълтам мацка...гълтам!
Покажи ми 7-цифров чек,дай ми проклетото кравешко око....и стой та гледай как ще си харча кинтИтЕ после! tooth rotfImbo

# 80
  • Мнения: 150
Покажи ми 7-цифров чек,дай ми проклетото кравешко око....и стой та гледай как ще си харча кинтИтЕ после! tooth rotfImbo
Имах известни подозрения, че си готова на всичко за пари...

# 81
  • Мнения: 750
Покажи ми 7-цифров чек,дай ми проклетото кравешко око....и стой та гледай как ще си харча кинтИтЕ после! tooth rotfImbo
Имах известни подозрения, че си готова на всичко за пари...
Е к'во да си кривя душата,че не мога да изям едно око за 7-цифров чек! Crazy
Що...ти за пари на какво си готова?
На чесетен робски труд за средностатистическа заплата ли?
Никой не бяга от лесни пари! Wink
И не ме квалифицирай така,че съм готова на ''всичко'' за пари!
Не възпитано е от твоя страна!Не ме познаваш за да даваш подобни констатации! Stop

# 82
  • Мнения: 150
Що...ти за пари на какво си готова?
На чесетен робски труд за средностатистическа заплата ли?
Никой не бяга от лесни пари! Wink
И не ме квалифицирай така,че съм готова на ''всичко'' за пари!
Не възпитано е от твоя страна!Не ме познаваш за да даваш подобни констатации! Stop
Виждам, че ти добре ме познаваш. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 10 758
Ей, престанете вие двамата Close

# 84
  • Мнения: 750
Ей, престанете вие двамата Close
Двамата? Rolling Eyes
Аз си мислех,че сме и двете жени! newsm78
Или тъпата жена е мъж? Thinking
И не ви викай да престана....защото аз нищо не правя!
Изказах се по темата,а тъпата женка пак реши да ръси мозък! Crazy

# 85
  • Мнения: 2 032
Джейн, не влизай в капан.  Stop
Тъпата женка е виртуална пародия. В която са заложени и черти баш от твоя виртуален образ.
Не спори със себе си.

# 86
  • Мнения: 750
Джейн, не влизай в капан.  Stop
Тъпата женка е виртуална пародия. В която са заложени и черти баш от твоя виртуален образ.
Не спори със себе си.
Aз в спор не съм влизала!
Поне не помня!
А в капана на тъпата жена не мога вляза,по скоро тя да попадне в моя! Mr. Green
И какво му е на моя виртуален образ!? Crazy

# 87
  • Мнения: 150
Аре стига толкова жокери! Simple Smile Пък и се поотклонихме от темата (най-вече аз, щото се оказа, че споря сама... всъщност споря ли, или си споделям впечатленията?  newsm78 )

# 88
  • Мнения: 720
Не се карайте де  Hug
Аз да си кажа - мисля си, че не бих, но ако е добра сумата и чисто физиологически се справя  newsm78 Що пък да не опитам? Mr. Green

# 89
  • Мнения: 750
Аре стига толкова жокери! Simple Smile Пък и се поотклонихме от темата (най-вече аз, щото се оказа, че споря сама... всъщност споря ли, или си споделям впечатленията?  newsm78 )
Абе то и аз не съм видяла някой да спори тука ама.... newsm78
Но мейби от страни така изглежда! Mr. Green
И не разбрахме по темата...ти тъпа жено с Фурла,какво можеш да изядеш срещу 7-цифров чек!? Flutter
мене не не ме яж само,кисела съм Mr. Green

# 90
  • Мнения: 750
Абе кой се кара бе хора.... newsm78
К'во ви става!? Rolling Eyes
Вие май не сте пресъствали на караници! Mr. Green
Ние с тъпата жена само си бъбрим а вие тука в спор ни вкарахте! Crazy

# 91
  • Мнения: 2 229
Без да пробвам не мога да кажа. Mr. Green
Сега може да си мисля, че съм прекалено гнуслива, но на момента може пък да се справя. Mr. Green

Но почти със сигурност знам, че не бих издържала другото, което ги караха - да лежат някъде и да ги засипят с влечуги/буболечки/паяци/скорпиони...

# 92
  • Мнения: 750
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 417
А кравешкото око сурово ли е?  newsm78

# 94
  • Мнения: 150
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green
Що, бе! Ще си ги харчиш, а тъпите селянки от форума ще ти завиждат и ще живуркат със средната си заплата...

# 95
  • Мнения: 750
А кравешкото око сурово ли е?  newsm78
На скара! Mr. Green

# 96
  • Мнения: 750
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green
Що, бе! Ще си ги харчиш, а тъпите селянки от форума ще ти завиждат и ще живуркат със средната си заплата...
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green

# 97
  • Мнения: 150
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green
Аха! Ти просто си готова да лапаш какви ли не гадости за пари, както благоволи да ни информираш... Без да влагам каквито и да е задни мисли в това изречение.

# 98
  • Мнения: 5 228
Но почти със сигурност знам, че не бих издържала другото, което ги караха - да лежат някъде и да ги засипят с влечуги/буболечки/паяци/скорпиони...

Аз предпочитам да ме засипят с всякакви  буболечки, само да не ям кравешки очи.

# 99
  • Мнения: 4 665
 Темата е придобила неочакван обрат Laughing Извинете ме, но онзи коктейл от дроб и карантии който приготвяха беше цяла мензура от миксер и имаше гъстотата на боза  Sick Нищо няма шанс да ме мотивира да изпия подобно нещо, най-малкото пък пари.

# 100
  • Мнения: 6 417
Вадете парите  Flutter

# 101
  • Мнения: 4 665
Да бе , на скара...Като гледах как кървеше Sick

# 102
  • Мнения: 150
Да бе , на скара...Като гледах как кървеше Sick
Значи като за ценители - полусурови Simple Smile

# 103
  • Мнения: 966

[/quote]

Нре се знае тези пари за какво са им... парите са си пари. Носят възможнсоти, това е факт. Не знам, катог и гледах не си представям да мога, но човек не знае на какво е способен, когато опре ножът до кокал  Simple Smile
[/quote]

Много точно казано.

# 104
  • Мнения: 1 674
твърдо-НЕ

# 105
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не Sick

# 106
  • Мнения: 2 663
Колкото и да е сумата няма шанс да ям някакви си гадории.Макар, че ако ме хване лудостта и за без пари ще го направя, ей така са тръпката и усещането

# 107
  • Мнения: 2 498
Само при мисълта за налапам някаква гнусотия ми се гади....
Каквата и да е сумата немога да изям такива неща....

# 108
  • Мнения: 4 629
Зависи колко са парите и какво трябва да изям  newsm78

# 109
  • Мнения: 2 723
На скара или сурово ще го глътна като стой та гледай.
7 цифри викаш, а?
За тия пари чак ще ми е вкусно  Twisted Evil

# 110
  • Мнения: 281
Да, за 200 000 лв. мога да изям шкембе чорба.
Добре де, 200.

# 111
  • Мнения: 2 978
Не. В никакъв случай

# 112
  • Мнения: 750
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green
Аха! Ти просто си готова да лапаш какви ли не гадости за пари, както благоволи да ни информираш... Без да влагам каквито и да е задни мисли в това изречение.
Aй сиктир от тука мА тъпа жено....Обикаляш кат не доклатена кучка из форума и се чудиш къде съм за да си почешеш езика с мен!
Другите дето казаха,че ще ядат лайна за пари не ти прави впечетление,ама нали и аз съм се изказала по темата,оти да не си пуснеш жлъчта по мене пак!То бива форумска злоба тука,ама то твойто граничи с лудост вече!
Или на Каси запетаите ще са ти криви...или мойто ''4-ч'' ще ти пречи,все нещо няма ти е по вкуса!Бах аз тез претенции мА...то туй твойто не е човешко вече!То направо си за съжаление да ти кажа!
Сигурно не ти е лесно да живееш с толкова отрова насадена в сърцето ти!

# 113
  • Мнения: 3 268
Не,дори от това да зависи живота ми.Ще повърна,знам си.

# 114
  • Мнения: 4 665
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing

# 115
  • Мнения: 720
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing
Joy Joy Joy
Ако знаете как добре ми влияе темата на диетата   hahaha

# 116
  • Мнения: 3 268
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing
SickКак можа!!!!Представих си го!

# 117
  • Мнения: 150
Ако знаете как добре ми влияе темата на диетата   hahaha
А на мен как положително ми влияе... Simple Smile

Касиди, дали случайно не харесваш и жени?

# 118
  • Мнения: 4 665
Не бих изяла себеподобна за пари, СтоЯнке Mr. Green.

# 119
  • Мнения: 2 716
Бих.
В смисъл, че още когато заявя желание да участвам в състезаниета, вече съм наясно с изпитанията и наградата.
Освен това, всички гадости, които участниците ядат, са деликатеси някъде по света.
пп/ Тъпи, прочетох темата. Както виждаш. И не. Не започна тя.

# 120
  • Мнения: 123
Виж сега.Сурово месо да бих го хапнала,ама гъсеница,ааа не не бих.Като ги гледам какви са мазнички,зеленички  Sick.Не ще се откажа,днес не съм гладна

# 121
  • Мнения: 3 886
Каквото и да е не бих  но някой  неща може Peace

# 122
  • Мнения: 1 299
не, не бих... не съм изпаднала толкова, че да ям гнусотии за пари...

# 123
  • Мнения: 686
Незнам,зависи какво трябва да се яде,ако е червей-не,само си го представям как ми се точи по гърлото и ми се гърчи в стомаха.Ако е насекомо бих предпочела да го сдъвча вместо да ме лази.Мисълта за паяк ме ужасява,но ако е мозък от някое животно ще си го хапна и още ще си поискам.

# 124
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не мога да хапна хлебарка - по никой начин (макар че сигурно пак имам моменти, в които бих се мобилизирала, но трябва да има и нещо повече от пари заложено насреща).
Иначе това очи, мозък, стомаси и т.н. изобщо не ме впечатляват, и сурови ги изяждам без проблем и без да го смятам за гадно. Гущери и червеи също няма да ми костват големи усилия (което ми напомня как сина ми ми разказа, че в детската градина ядяли дъждовни червеи, докато играели навън Mr. Green). Разни личинки и т.н. ми изглеждат гадни, но не са ми толкова отблъскващи като гадинки с крака.

# 125
  • Мнения: 6 991
Не бих. Не бих се хванала въобще в състезание. Мразя състезания. Confused

# 126
  • Мнения: 1 440
Не,никога,за нищо на света!

# 127
  • Мнения: 3 886
например това или пък да ви сложат  в аквариум с него Crazy Crazy Crazy

# 128
  • Мнения: 407
НИКОГА!!
Прекалено гнуслива съм.

# 129
  • Мнения: 150
Щот винаги аз ги пичелъ, за тва...

# 130
  • Мнения: 4 665
 Днес бих изяла всичко. Все ми е тая дали е свинско ухо или кравешки стомах.

# 131
  • Мнения: 6 029
Днес бих изяла всичко. Все ми е тая дали е свинско ухо или кравешки стомах.

Еха? Да те поканя на вечеря?

# 132
  • Мнения: 4 665
Еха? Да те поканя на вечеря?
Кого ще ядем? Някое форумско чедо ли? Ако е така, става. Имам нов комплект прибори и пластмасов лигав, ще си ги взема.
 Имам подозрения кой ще са жилави и кои сочни. Не си падам по жилаците обаче Naughty

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 16:49 от Kasidy

# 133
  • Мнения: 150
Имам подозрения кой ще са жилави и кои сочни. Не си падам по жилаците обаче Naughty
Ти нали съфорумци не ядеше, ма оуууу!

# 134
  • Мнения: 4 665
Ти си от жилавите, от онези които се налага да дъвчеш около 100-ина пъти преди да преглътнеш. Сори!

Общи условия

Активация на акаунт