Как гадно ме излъга една продавачка от GEOX !

  • 16 139
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 190
На вас ясно ли ви е ,че момичето просто може би няма служебен телефон???????Ако минат няколко хора като вас през месеца кой ще й плати телефонната сметка?На нейно място също не бих се обадила,но нямаше да излъжа,че съм го направила.Всъщност,и аз работя като продавачка.Това не ми пречи да вземам в пъти заплата примерно на банков служител,обикновен счетоводител,учител или там каквото още се сетите.И то с честен труд.И да-чувствам се като принцеса,защото си върша мнооооого добре работата и клиентите много си ме обичат.Това всъщност не ми пречи и мъжът ми да е известна личност в България и средата ни да е от подобни такива.Никога не съм се срамувала от работата си!НИКОГА!научете се да се поставяте на мястото на другия,пък тогава си почешете езичетата Joy
Лелееее!  #Crazy

# 31
  • Мнения: 4 202
Така се получава, защото различните магазини на геокс имат различни управители и на продавачките им е се тая дали ще си купиш от другия магазин или не, важното е техния оборот да върви.
А дет се вика може да имат и ограничение в телефонните разговори.
Не ги защитавам, напротив, аз съм сред най-върлите противници на геокс и точно около едни скандали разбрах, че всеки магазин си има самостоятелно управление.
Телефона на управителя точно на магазина на Витошка ги имах, но това беше преди 2 години и вече съм го затрила.

# 32
  • Мнения: 4 668
Имат си телефони / на БТК / , но това няма значение  Confused
Тя ме излъга , защото я мързеше да гледа , беше се надула до небето и както казва red shoe си гледа нейният оборот ...

# 33
  • Мнения: 824
Pipinka ,защо просто не отидохте на място да проверите дали има такива ботушки?Или не ви се разкарваше чак до там???Все пак става въпрос за ботушки за вашето дете.Не бих разчитала на друг човек да обуе детенцето ми!

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 717
Абе изобщо ... ще им тегля една майна и ще си ходя само в ECCO  Peace Досега там никой не ми е правил такива селски номерца  Confused

Много съм доволна от ЕКО. Вчера купихме два чифта на дъщеря ми от Славейков. Нямам забележки нито към марката, нито към продавачките и в МОЛ-а на Стамболийски, и на площад Славейков. Друг е въпросът, че моделите за възрастни са  Sick

# 36
  • Мнения: 824
А дааааа,бях забравила,POLI,не се пише "расмива",а се пише РАЗСМИВА!Да научиш нещо и ти от една продавачка hahaha hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 4 668
Pipinka ,защо просто не отидохте на място да проверите дали има такива ботушки?Или не ви се разкарваше чак до там???Все пак става въпрос за ботушки за вашето дете.Не бих разчитала на друг човек да обуе детенцето ми!
Не четеш !!!
Разбира се , че отидохме и купихме ботушки ! От магазина за който онази девойка твърдеше , че даже там изобщо няма такъв модел !
Последното ти изречение не искам да коментирам , защото е смешно  Confused
И както се надявам вече да си разбрала , не бих разчитала на една продавачка ...

# 38
  • Мнения: 678
А дааааа,бях забравила,POLI,не се пише "расмива",а се пише РАЗСМИВА!Да научиш нещо и ти от една продавачка hahaha hahaha hahaha hahaha
Благодаря - наистина до сега нищо не бях научила от продавачки..... Heart Eyes
 ама я виж и те може ли да пишат та дори и  с правилен правопис  hahaha Joy
 ауууууу как може толкова да съм ги подценяла до сега  #2gunfire #2gunfire

# 39
  • Мнения: 81
На вас ясно ли ви е ,че момичето просто може би няма служебен телефон???????Ако минат няколко хора като вас през месеца кой ще й плати телефонната сметка?На нейно място също не бих се обадила,но нямаше да излъжа,че съм го направила.Всъщност,и аз работя като продавачка.Това не ми пречи да вземам в пъти заплата примерно на банков служител,обикновен счетоводител,учител или там каквото още се сетите.И то с честен труд.И да-чувствам се като принцеса,защото си върша мнооооого добре работата и клиентите много си ме обичат.Това всъщност не ми пречи и мъжът ми да е известна личност в България и средата ни да е от подобни такива.Никога не съм се срамувала от работата си!НИКОГА!научете се да се поставяте на мястото на другия,пък тогава си почешете езичетата Joy
С всичко това, което си написала по никакъв начин не се разграничаваш от масата продавачки, а напротив- със самочувствие без покритие и елементарна култура

# 40
  • Мнения: 824

Цитат
С всичко това, което си написала по никакъв начин не се разграничаваш от масата продавачки, а напротив- със самочувствие без покритие и елементарна култура
Оставям ви да си мислите каквото  искате за мен.Това няма да ме направи по-малко щастлива...k.bankova,пожелавам ти някой ден и ти да имаш мойто самочувствие,а за културата-ти си я имаш.Само дето "културните"хора не биха си позволили да коментират качествата на тези,които не познават! JoyБъдете благословени!

# 41
  • Мнения: 1 650
а мен днес ме излъгаха продавачите на гуми, официялния сервиз и кои ли още не...

# 42
  • Мнения: 126
На вас ясно ли ви е ,че момичето просто може би няма служебен телефон???????Ако минат няколко хора като вас през месеца кой ще й плати телефонната сметка?На нейно място също не бих се обадила,но нямаше да излъжа,че съм го направила.Всъщност,и аз работя като продавачка.Това не ми пречи да вземам в пъти заплата примерно на банков служител,обикновен счетоводител,учител или там каквото още се сетите.И то с честен труд.И да-чувствам се като принцеса,защото си върша мнооооого добре работата и клиентите много си ме обичат.Това всъщност не ми пречи и мъжът ми да е известна личност в България и средата ни да е от подобни такива.Никога не съм се срамувала от работата си!НИКОГА!научете се да се поставяте на мястото на другия,пък тогава си почешете езичетата Joy

Не знам каква ти е заплатата, а и не ме интересува, само се чудя как е възможно някой да има самочувствие като продавач- не знам какво образование се изисква за подобна длъжност, освен това може би така ще възпиташ и детето си- да е неуко, но с огромно самочувствие- много типично за тази държава, а може и да се ожени/омъжи за някой с пари.... и да прави мноооооооого свирки за тези пари.
   Както и да е, темата е за това, че са се държали гадно с жена с малко дете, и то в уж "реномирана" фирма точно такива като теб- просто едни продавачки....

# 43
  • Мнения: 2 663
А бе вие не четете ли за какво е пусната темата??????????Мис Сиксти ако толкова искаш да се изтъкнеш, определено си сбъркала мястото!

# 44
  • Мнения: 108
от такива "галантни" продавачки направо ми се повръща.
Със самочувствието на собственик на магазина и все едно ще ти дават нещо даром.
Нямам думи просто

Общи условия

Активация на акаунт