СНБМ - инициативи - 14 част

  • 13 361
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 671
Поздравления за добре свършената работа, момичета!

Пресконференцията стана национална новина.
Вярвам, че и ефект ще има.

# 421
  • Мнения: 2 388
днес в ББТ ще отида Влади. Остава висяща ТВ Здраве! Моля ви момичета, напънете се! Камерите не хапят!

# 422
  • Мнения: 1 033
Браво!
Сканирах статията във в. Монитор, но преди да видя, че Хриси я е цитирала. Нище, ето я със снимка Simple Smile

# 423
  • София
  • Мнения: 12 225
   Хриси не казвам, че ние сме предложили нещо подобно, а че в статиите единия от вариантите за оставане на данъчните облекчения е да не се увеличат детските.

# 424
  • Мнения: 3 336
Мими, можеш ли да пуснеш една нова тема Praynig Че тази вече излиза от всякакви норми, а и пресконференцията мина, така че е хубаво да започнем на чисто, преди да сме започнали да пишем стратегията Praynig

# 425
# 426
  • Мнения: 4 181
   Хриси не казвам, че ние сме предложили нещо подобно, а че в статиите единия от вариантите за оставане на данъчните облекчения е да не се увеличат детските.
Мими, това пак е журналистическа измислица, никой от управляващите засега не е предлагал подобно нещо  Peace

# 427
  • Мнения: 20
Здравейте, надявам се някой да може да ми помогне по един въпрос със майчинството. Аз съм в майчинство 45 дни преди раждане, и трябва да пътувам за Европа. Ако се случи да раждам там дали ще си загубя правото на платено майчинство 9 месеца след раждането, и ако ли не какво трябва да направя. Осведомиха ме, че където и в Европа да родя с документа от болницата си издавам акт за раждане на детето, но ако реша да остана да жидея там, понеже съпругът ми работи и живее там дали ще мога да си получавам майчинството без проблем, понеже преди това все пак си бях на работа и съм осигурена. Не знам към кого да се обърна, понеже от работа ми казаха ааа не знаме провери си сама какво трябва да направиш и каки документи ти трябват. Благодаря предварително!

# 428
# 429
  • Мнения: 20
Aila Благодаря за линк, надявам се накой там да ми помогне. Лек ден от мен!  bouquet

# 430
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Момичета, какво мислите за норвежките програми за финансиране?
Случайно попднах на тях http://www.minfin.government.bg/bg/news/2552

Сред приоритетните сфери за финансиране е и "здравеопазване и грижи за децата"!


Ще прехвърля въпросът си в другата по ред тема Wink

Общи условия

Активация на акаунт