Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • Мнения: 3 833
Аз го обичам и не ми е "омръзнал". Но някак като че ли се случва напук на неговото желание за секс. Точно като "заради теб бях толкова смазана, а сега искаш и секс", въпреки че вече не съм така изморена...
Щом се чувстваш така мога само да те посъветвам да говорите с партньора ти и да изясните нещата. Премълчаването на проблемите и неудовлетвореностите, не води до нищо добро в която и да е връзка.

# 16
  • в здрача
  • Мнения: 2 098
Точно като "заради теб бях толкова смазана, а сега искаш и секс", въпреки че вече не съм така изморена...
Това е вече настройка на мисленето на която вероятно си зациклила. Пробвай да проследиш мислите си в такива моменти и съзнателно да ги промениш ако следват именно този ход - заради теб еди какво си, следователно сега подсъзнателно ще те накажа.
За себе си установих, че начина на мислене определя и начина на живот, както и начина по който се чувстваме.

# 17
Благодаря много за съветите! Мисля, че почвам да разбирам къде точно е проблема. Tsv, съгласна съм, че начина на мислене до голяма степен определя живота. Ще се постарая да няма и помен от негативни мисли насочени към приятеля ми и ще поговоря с него и за начина, по който прекарваме времето си заедно.

# 18
  • в здрача
  • Мнения: 2 098
Пожелавам ви успех.   bouquet

# 19
  • Pleven/Sofia
  • Мнения: 505

Мислех, че е от противозачатъчните, които пия (че те са понижили желанието ми), но явно не е така, защото сънувам. . Rolling Eyes

Aз пък ти гарантирам че е от противзачатъчните. Пих известно време и започнах да се чувствам по същия начин. Като споделих с генеколога ми , каза че е от тях и да изтърпя още малко , но ставаше все по-зле . Казах на мъйа ми че ги спирам , защото така или иначе вече нищо не правим и няма т какво да се пазим. Whistling Мила малко време и се оправих.Явно на някои хора им се появяват повечето от страничните ефекти. Просто ги спри и ще видиш че всичко ще си дойде на мястото! Hug

# 20
  • Мнения: 474

Мислех, че е от противозачатъчните, които пия (че те са понижили желанието ми), но явно не е така, защото сънувам. . Rolling Eyes

Aз пък ти гарантирам че е от противзачатъчните. Пих известно време и започнах да се чувствам по същия начин. Като споделих с генеколога ми , каза че е от тях и да изтърпя още малко , но ставаше все по-зле . Казах на мъйа ми че ги спирам , защото така или иначе вече нищо не правим и няма т какво да се пазим. Whistling Мила малко време и се оправих.Явно на някои хора им се появяват повечето от страничните ефекти. Просто ги спри и ще видиш че всичко ще си дойде на мястото! Hug

Докато пиех противозачатъчни и аз има абсолютно аналогични проблеми. И аз ги пиех заради кисти и трябваше да мина необходимата доза. Объркаха ми хормоните яко. Но като ги спрях се оправиха нещата, не веднага обаче.
Успех и като минеш терапията с противозачатъчни пак ще си си ти!  Laughing

# 21
И аз съм пила противозачатъчни,но не съм имала такива проблеми Rolling Eyes
Появиха ми се от скоро подобни чувства,или по-точно безчувствия.И незнам към кого да се обърна.
При мен проблема е,че въобще нямам желание за секс с мъжът ми.И съм станала една влюбчива..,в други мъже...,като тийнейджърка съм Embarassed Embarassed Embarassed
В момента в главата ми е друг мъж,който виждам често,и съм на ръба да изневеря на мъжа си(не че не го правя мислено Embarassed ).Ще се побъркам от тези си мисли!А мъжът ми е много свестен,добър и мил човек.И ме желае все още-сексуално.
Момичета,моля ви,дайте ми някакви съвети! Confused

so_confused,извинявай,че се натрапих така в темата ти с моите проблеми Hug .Но понеже са сходни нещата и реших да не пускам нова.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 773
Здравейте,
пиша ви защото вече почвам да се съмнявам в себе си... незнам дали откачам или пък просто има проблем в отношенията ми с партньора.

Моля ви дайте ми съвет. Може би трябва да отида при специалист, с когото да говоря? Или това не е никакъв проблем, а само си измислям.... Rolling Eyes

Ще ме извиняваш, ама погледнах и старите ти постинги. Само до преди няколко месеца си искала бебе. Дали проблема ти не идва от там?

# 23
  • Мнения: 151
Ами когато си много възбудена след такъв сън, метни му се и го изненадай приятно! А как му отказваш, когато той е настроен за игрички? Следващият път и да не ти се иска много се съгласи и участвай. Нали знаеш, апетитът идва с яденето...  Peace luvbed

# 24
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 111

Мислех, че е от противозачатъчните, които пия (че те са понижили желанието ми), но явно не е така, защото сънувам. . Rolling Eyes

Aз пък ти гарантирам че е от противзачатъчните. Пих известно време и започнах да се чувствам по същия начин. Като споделих с генеколога ми , каза че е от тях и да изтърпя още малко , но ставаше все по-зле . Казах на мъйа ми че ги спирам , защото така или иначе вече нищо не правим и няма т какво да се пазим. Whistling Мила малко време и се оправих.Явно на някои хора им се появяват повечето от страничните ефекти. Просто ги спри и ще видиш че всичко ще си дойде на мястото! Hug

Докато пиех противозачатъчни и аз има абсолютно аналогични проблеми. И аз ги пиех заради кисти и трябваше да мина необходимата доза. Объркаха ми хормоните яко. Но като ги спрях се оправиха нещата, не веднага обаче.
Успех и като минеш терапията с противозачатъчни пак ще си си ти!  Laughing


Много се извинявам за off-a,но махнаха ли ти се кистите,че моята не успя , а много време ги пиех Sad

# 25
  • Pleven/Sofia
  • Мнения: 505

Мислех, че е от противозачатъчните, които пия (че те са понижили желанието ми), но явно не е така, защото сънувам. . Rolling Eyes

Аз не съм пила против кисти , а защото пожелах да пробвам като средство за предпазване. А лекарката ми каза да ги пия поне 6 месеца, че уж за толкова страничните ефекти милавали . Аз ги пих 9 и не издържах повече. Дано при теб всичко е наред.  bouquet
Aз пък ти гарантирам че е от противзачатъчните. Пих известно време и започнах да се чувствам по същия начин. Като споделих с генеколога ми , каза че е от тях и да изтърпя още малко , но ставаше все по-зле . Казах на мъйа ми че ги спирам , защото така или иначе вече нищо не правим и няма т какво да се пазим. Whistling Мила малко време и се оправих.Явно на някои хора им се появяват повечето от страничните ефекти. Просто ги спри и ще видиш че всичко ще си дойде на мястото! Hug

Докато пиех противозачатъчни и аз има абсолютно аналогични проблеми. И аз ги пиех заради кисти и трябваше да мина необходимата доза. Объркаха ми хормоните яко. Но като ги спрях се оправиха нещата, не веднага обаче.
Успех и като минеш терапията с противозачатъчни пак ще си си ти!  Laughing


Много се извинявам за off-a,но махнаха ли ти се кистите,че моята не успя , а много време ги пиех Sad

# 26
alessia, права си:) наистина много искам бебе, но още не е станал момента:( мисля, че не е заради това. А противозачатъчните не искам да ги спирам докато гинеколожката не каже, че всичко е ок. Много ме е шубе да не би заради кистите да не мога да имам деца и искам да се махат. Изобщо това за способността ми да имам дете ми е голям страх, ама това е друга тема.

Krasssona, на единия яйчник се махнаха след Фемодена, а на другия остана една. Сега съм на Линидинет, че е по-слаб. На 02.11 съм на преглед профилактично и ще кажа как са нещата.

Все пак имам напредък в отношенията с приятеля ми Heart Eyes Поне що се отнася до моите мрачни мисли към него мисля, че поизчистих нещата. Все пак ситуацията не е блестяща и е вероятно заради хапчетата, но със тях тепърва ще видя какво ще правя.

кума_лиса, няма проблем. Успех с отношенията ви и дано намериш решение!

# 27
Днес бях при гинеколожката. Нямам никакви кисти в яйчниците вече!!! Grinning Сега ще си доизпия опаковката Линдинет и ги спирам. Дано след като ги спра да се оправят нещата с "желанието" ми!

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт