ДЕКЕМВРИ гордо наближава - здрави бебчета ще зараздава!

  • 11 861
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 482
Ние днес имахме гости - една мама с термин 16-и ноември с таткото и каката, децата поиграха, а ние побъбрихме малко /около 3 часа/ и хапнахме доста  Embarassed
Приятна вечер на всички ви!

# 46
  • Мнения: 2 641
Да, количката е много готина! Поздравления за избора Simple Smile

Вие забелязали ли сте да ви се бели кожата на корема..? Уж се мажа всяка вечер след душ...и душ гела ми е без сапун...не разбирам, дали не е от разпъването?

Аз утре съм на ФМ. Не се написа много за втора ФМ тук въпреки че питах поне 3 пъти  Stop- явно много от вас са решили да я пропуснат.

# 47
  • Мнения: 534
amadis, и аз имам хлебопекарна и става страхотно тесто - правих питка, пица, мекици...защо да не ти става?
Голди, количката е много сладурска - да се возите в нея със здраве Peace
biska-piska, честита ти племеница - да расте здрава, много късмет и да ви радва!  bouquet

# 48
  • Мнения: 127
Biska-piska,честита племенница!Да расте здрава и щастлива!И аз съм с впечатление,че в малките градове докторите все още не са толкова комерсиални.Аз ще раждам в Карлово,не съм чула досега на някоя мама там да са и искали пари.Който държи да си плаща,отива да ражда в Пловдив Grinning
Голди,честита количка,много е хубава и функционална изглежда,да си я ползвате със здраве!

# 49
  • София
  • Мнения: 210
Ха, добър вечер  Grinning
Толкова съм горда от себе си, че няма начин да не се похваля. Снощи като ви писах за чистогъзите сумисти вие изобщо не ме взехте насетиозно, обаче тази драма с космИте изобщо не ми даваше мира. Утре съм на преглед, а долу - тъмна Индия, Пакистан и други тъмни страни от региона. Викам си - 7те години скубане с кола маска няма да ги похабя с бръснача, на козметик ме е страх - тъкмо се отървах от болезнените контракции, да не взема да си докарам нещо по-лошо. И викам на мъжо - сваляй голямото огледало от коридора, сега ще се мъча, за да съм красива утре. А той човека решил, че с някакви маски ще се цапотя и след като ми изпълни заръките, кротко се чучна на дивана пред мача и още по-кротко заспа. А аз въоръжена с лампа, ножички, епилатор и крем "Вийт" се разчапорих пред огледалото и почнах да кастря. Вие може и да сте опитни в самообезкосмяването, но аз от години съм разглезена да поверявам грижата за цялата растителност на козметичката и мъката ми беше превелика! Но усилията си заслужаваха всяка капчица пот. И цялата работа хубава, само дето бедният ми мъж преживя голям шок стряскайки се от звука на епилатора и попадайки на една, да си го кажем, не особено лицеприятна гледка. Похвалих се. Надявам се да не се сърдите за излишно подробния разказ, но съм толкова вдъхновена от себе си, че не можах да се стърпя!
Имаше още много неща за писане, ама пуста разсеяност. Нищо не сутринта ще се сетя. Евентуално... Хайде лека от мен   Mr. Green

# 50
  • Мнения: 280
Бабе ,голямо приключение си имала  Joy Joy аз определено ще си посетя козметичката, сама не мога да се справя чудо да стане.
Макси , ами аз нямам вече такава чувствителност на зърната и с един-два пръста разнасям мехлема за минута и това е целия масаж. Дано ти поминат скоро, че да можеш да ги подготвяш с мазилото.

# 51
  • Мнения: 280
 Брях ,брях ,как съм щяла да пропусна ... нашето бабе одъртяло с една годинка  Joy Joy Joy
Бабче ,да си жива и здрава и все така сладкодумна,  Hug скоро да гушаш едно здраво бебче   bouquet   Gift  bigdance2 Tada

# 52
  • Мнения: 337
Ooooooo БАБА е рожденичка  днес !!!!
Да си ни жива и здрава бабче , от щастие и късмет да се не отърваш .
Да родиш едно хубаво ,здраво и послушно бебче и нека усмивката и доброто настроение никога не те напускат!!!
Я ,каква млада нашата баба...
  bouquet


# 53
  • Мнения: 534
ха, добро утро,
Бабче, стана ми ясно причината за разкрасителните процедури Hug голяма си ни работа Heart Eyes
пожелавам ти от сърце да си все така умненичка и духовита, здрава, обичана и желана! най-прекрасното и добро бебе през декември Peace

# 54
  • Мнения: 57
Добро утро мами!Честити племенници на Муниека и Биска писка-да са ви живи и здрави и много да ви радват  bouquetБабче честит рожден ден Tada Бъди жива,здрава и много щастлива!А декември да родиш едно здраво и хубаво бебче!                                                                                                                     

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 08:02 от Fifelota

# 55
  • Мнения: 630
Добро утро момичета   bouquet
Баба Тонка -  bdbaloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
МНого здраве, щастие и прекрасни мигове с любимите хора. А те ще се увеличат през декември.
Аааа - уби ме с разкрасителните процедури. Аз се клах с една самобръсначка вчера - нали бях на преглед, а от както недовиждам "там долу" съпружеството ме разкрасяваше.
Ивалинаи - аз за първи път ползвам функцията месене и не съм преценила размерите - на тавата и тестото и...то и като почна да лепне... Да взема да повторя???
Дари - браво на теб. Аз трябва да се преодолявам, за да си масажирам зърната - много ми е неприятно. Чела съм, че може да се масажират и с хавлия, но и това не мога да го направя. С предната бременност се разминах с проблеми от този род - дано и сега.
Нивеар - на мен не ми се бели кожата, но ако искаш можеш да пробваш с Еудермол 8 - емулсия за много суха кожа на Талодерма - нали съм / или бях  newsm78/ дилър в Талодерма и водих форума, та затова го давам този съвет.
Биска-Писка - честита ти племенница   bouquet Да расте здрава и щастлива и да радва родителите си!
Голди - това е количката  Peace И аз съм се спряла на Спиди.  Мерси на Скорпи за линка - количката изглеждаше супер и на много добра цена, но за съжаление финансите ни точно в този момент са ...  Embarassed и не успях да се възползвам.
Лек ден!

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 08:15 от amadis

# 56
  • Мнения: 57
Ето и две заглавия:Мама и тати чакат с нетърпение-Декември да гушнат своето творение!    Още малко бебенце сладко-Декември ще бъдеш при мама и татко!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 078
Бабче,да не очакваш след тези мъки с космИте някой стриптийз-мен да изскочи от тортата? Laughing Та да се хванете за препаските (или как се казва онова сумистското одеяние),но без да се битате,а да му ударите един еротише танц? Mr. Green

Хайде пожелавам ти един страхотен ден,изпълнен със сбъднати очаквания,невероятни изненади и няколко чифта любящи очи,гледащи към теб с послушание и покорност Grinning А новата ти лична година да продължи с радостно събите,когато посрещнеш здравичко,усмихнатичко и най-вече кротичко мъжленце! newsm18 Tada

# 58
  • София
  • Мнения: 1 078
Ивалинаи - аз за първи път ползвам функцията месене и не съм преценила размерите - на тавата и тестото и...то и като почна да лепне... Да взема да повторя???

Повтори,повтори...а после и фъстъчено масло отгоре. Crossing Arms
Още го мисля. smile3512

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Добро утро!
Бабе, Честит рожден ден!  Tada Много здраве, щастие и едно здраво и прекрасно бебче през декември!
Честита племеница и на biska-piska!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт