Оголемяване на бюста - по естествен път?!

  • 29 744
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Щеше да е направо върхът  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
Добре, че са пластичните хирурзи  Peace

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мии освен скалпел, може и с  хормони, но не ти препоръчвам  Naughty
Аз пих противозачатъчни 1 година и ми се уголеми малко бюста, стана по-сочен така да се каже  Mr. Green, но ги пих поради здравословни причини, никога не бих ги пила просто ей така и на теб не препоръчвам Naughty просто при мен имаше бонус  Mr. Green
п.п. не се е спръхнал като ги спрях  Whistling

# 18
  • Мнения: 4 916
Сега вече очаквам ли включване от специалист, който вече го изнамерил това "чудо"  Mr. Green и желае да го подари на българските жени срещу скромна сума от няколкостотин лева.

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не искам да съм груба,но понякога така излиза.Чела съм темата за Тривитаминола,но не вярвам във "вълшебните" му свойства.Косата е гъста,толкова колкото е генетично заложено,може да опада временно,следствие на някакво заболяване или състояние,но по гъста от това с колкото космени фоликули сме се родили няма да стане.
За бюста е подобна ситуацията,гена,е ако напълнееш,забременееш,пак временно ще порасне бюста,но не само той.За мен единственото Уголемяване е при пластичния хирург.
И за последно ще напомня,че хората които произвеждат подобни продукти,вече са достатъчно богати,не ги правете още повече.Те ще са добре,но вашите бюстове няма да са по големи Naughty

# 20
  • Мнения: 674
Слагаш 5 хил.лв и ще имаш "ОГОЛЕМЕН" бюсттттт.... Joy Joy hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: X
На мен няколко дни преди всеки мензис ми се уголемява естествено,но усещането не е никак приятно. Друг въпрос е,че естествените процеси трудно може да се предизвикат нарочно.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
На мен няколко дни преди всеки мензис ми се уголемява естествено,но усещането не е никак приятно. Друг въпрос е,че естествените процеси трудно може да се предизвикат нарочно.

Е колко ти се уголемява преди цикъл? Предполагам сутиените пак ти стават?

# 23
  • Мнения: 4 496
Малките гърди са по-естетични. Flutter

# 24
  • Мнения: X
На мен няколко дни преди всеки мензис ми се уголемява естествено,но усещането не е никак приятно. Друг въпрос е,че естествените процеси трудно може да се предизвикат нарочно.

Е колко ти се уголемява преди цикъл? Предполагам сутиените пак ти стават?
Mr. Green
ами стават ми,но ги чувствам тесни и имам чувството,че ще експлодирам

# 25
  • Мнения: 2 631
Качи няколко кила и ще имаш цици  Mr. Green
Пий бира, боза.... все природни чудеса  Joy

# 26
  • Мнения: 140
абе що се отнася до тривитаминала само който не е пробвал не се убедил в неговата ефективност иначе съм виждала реклами на разни хапчета  в някои от по евтините списания с които уж може да ти пораснат гърдите но не бих се осмелила да опитам туко така за авторката на темата може да погледнеш на последните страници на по старите списания които ги издават от одавна и са от порядъка на левче не мога да се сетя за име

# 27
  • Мнения: 1 010
Слагаш 5 хил.лв и ще имаш "ОГОЛЕМЕН" бюсттттт.... Joy Joy hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 498
Ако имаше такова нещо, нямаше да имат  работа пластичните хирурзи...

# 29
  • Мнения: 952
Слагаш 5 хил.лв и ще имаш "ОГОЛЕМЕН" бюсттттт.... Joy Joy hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy

ааа 5хилки, евтинко ми се вижда това ОГОЛЕМЯВАне Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт