Уред за почистване на пода с пара

  • 19 221
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 358
Хахаха 4умби, май наистина съм я намраzила. Стои в маzата, zаема място и я полzвам веднъж на 2 години. И аz не можах да иz4истя проzорците с нея и пак си търкам с вестници  Laughing 
Ще вzема да я обява zа продан в ибей  Crossing Arms


Включе и мойта, да продаваме на едро! Laughing

# 16
  • Мнения: 1 909
Леле, какъв клуб на враговете на парочистачките започва да се заформя Grinning  А пък аз си мислех, че е в мен грешката!

Айде сега, много добре си чисти машината, но май трябва допълнителен квалифициран персонал към нея  Wink

# 17
  • Мнения: 138
Свекърва ми си я поръча като пристигне ще пиша как е- ама според мен е пълна глупост Grinning Mr. Green
Да побутна малко напред.
И мен ме интересува този уред (или подобен).

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз чакам да чуя дали свекървата е доволна  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 14 489
И аз чакам да чуя дали свекървата е доволна  Mr. Green

аз също Grinning

# 20
  • Мнения: 399
Момичета, според мене този уред за пода е пълна глупост - видях го наяве в магазина. За да не ме обвините, че съм отрицателно настроена, ще си позволя да споделя 6-годишен опит с парочистачка - моята е толкова стара.
Може и да се изтълкува като реклама, но не ми пука. Моята е марка Керхер. И не е като тези, които ги продаваха по телевизионните маркети, а е като малка прохосмукачка с колелца отдолу и маркуч за парата. Така не е нужно да държа целия уред с една ръка, не ми тежи. Фирмата има представителство в София - с Гугъла можете да го намерите. Цената беше 350 лв., а тази само за пода е 200 (или повече, не помня).
Чисти си перфектно всичко - баня, шкафове, подове, прозорци - всичко, което търпи влага и по-висока температура. Опитвала съм да почиствам мебели и килими - не става за тази работа.
Просто трябва да се научите да я използвате. Парата почиства, но влагата заедно с мърсотията се бърше с парцали. После ги пера на пералнята.
Има разни приставки за почистване на различни места. Използвам я по-често от прахосмукачката. Държа я в един шкаф, винаги да ми е под ръка.
Дано не е прозвучало като лекция. Ако някой се интересува, мога да давам съвети за работата с нея.
Без да ме питате, ще дам съвет - купете се парочистачка, а не този уред само за под.

# 21
  • Мнения: 1 544
Свеки ,още не я е взела  Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 702
Свеки ,още не я е взела  Wink

А така, дръж ни в течение!
Въпреки всичко, продължавам да се интересувам от ТОЗИ уред.

# 23
  • Мнения: 1 909
Опитвала съм да почиствам мебели и килими - не става за тази работа.

Детелина, защо да не става за мебели и килими?
Моята е нещо подобно на тази която имаш, така както я описваш, но точно канапета и килими се чистят много добре с нея - слагам чист парцал на приставката, който после пера newsm78

# 24
  • Мнения: 1 849
Може би защото килимите и диваните като се намокрят, трябва мръсотията да се изсмуче от там...
Детелина, Керхер са професионални уреди, няма начин да не си доволна...
Аз имам малка парочистачка, от Метро,но нещо не успявам да работя добре с нея и реших да я продавам в продавалника.
Ако не проблем за теб би ли споделила как чистиш котления камък от банята или черното по фугите, защото при мен не се получава въпреки, че предварително пръскам с киселина?

# 25
  • Мнения: 399
migito, наистина Керхер правят професионални машини, но и за домащна употреба. Моята е такава.
Котления камък трябва да го намажеш с Цилит и след като постои, да минеш с малката кръгла четчица - моята е с диаметър около 3 см. И влагата/водата бършеш с парцал. При нас водата е мека и нямам котлен камък, но вярвам, че така ще се изчисти. Без препарат няма да стане. С тази четка чиста и фугите на плочките. Но е добре да не се оставя да се замърсява много, защото чистенето става по-бавно. Аз чистя с парочистачката всяка седмица.
chumbi, migito е писала защо не може да почисти тапицерии и килими добре - тя не изсмуква, а само забърсва. Може леко да се освежи, но не и да почисти качествено. Пробвала съм точно както казваш, но при мене не се получава добро почистване.

# 26
  • Мнения: 1 849
Детелина, много ти благодаря, но в провинцията където съм чистила, водата е много твърда и котления камък не пада дори с Цилит (той също е киселина), дори с концентриран кислол, не винаги пада...За това се надявах поне парочистачката да го сваля...

# 27
  • Мнения: 1 632
Така като гледам не си стои само нашата парочистачка.
А по темата-от топ шоп,си бях поръчала вакумиращите чували.Като се пренасяхме,нямахме много място за разтоварване на багажа.Ами ако и другите им неща са като тези кисии-болкуци.Само дето си дадох парите на вятъра.

# 28
  • Мнения: 14 489
и  аз се бях запалила по тези вакумиращи торби, добре, че някъде из форума прочетох, че хич не ставали и не ги купих Tired
явно качествените продукти на тези фирми са по-скоро изключение

# 29
  • Мнения: 535
И аз много съм се зарибила за тази парочистачка и също чакам само някой да каже 1 добра дума и си я поръчвам  Mr. Green

И нещо ме тревожи мен - като гледам рекламата - тези микрофибърни кърпи, май направо в коша си отиват след употреба. И какво правим като ни свършат 10-те кърпи подарък  newsm78

Дали могат да се слагат обикновенни или тези са специални и защо не се перат, а се хвърлят, не мога да разбера...

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 11:44 от Zagorka

Общи условия

Активация на акаунт