Карирана поличка..къде?

  • 3 366
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Търся си карирана, плисирана поличка в червено и черно. Имаше в Terranova, но струваше 50лв и не ми се даваха  Crossing Arms
Имате ли наблюдения къде продават подобни  Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
За кво ти е?  newsm78
Пак ли са модерни ?

# 2
  • Мнения: 3 794
Не знам дали са модерни. Харесва ми и искам да си купя Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Блага Благоева -  на Питорска, на бул. Македония...Преди месец като пазарувах оттам имаше карирани полички. Моята е в синьо и кафяво. Иди разгледай.

# 4
  • Мнения: 240
каква дължина са там? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 794
belinda, благодаря  Hug

# 6
  • Мнения: 10 641
каква дължина са там? Rolling Eyes
Присъединявам се към питането   bouquet

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Компромисен вариант - купуваш си плат, и отиваш да ти я ушият!

# 8
  • Мнения: 2 229
Имаше в един магазин до Славейков, като тръгнеш от Попа, от дясната страна. Но бяха в сиво и бяло..

# 9
  • Мнения: 1 885
Миналата седмица в Мола видях една фолк певица с такава, ама как и беше името  Thinking
Може пак да са модерни  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 229
Вие пък с тази мода Grinning...и да не са модени какво от това. Аз това лято си ходех с такава, защото ми хареса, даже не си бях търсила, просто ме грабна в 1 магазин и не съм се замисляла даже "ей карираните поли модени ли са още" Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 794
Аз никога не съм си купувала дрехи само, защото са модерни. Това ми се струва много безхарактерно. Преди няколко години на мода беше military стила. Около мен доста момичета си накупиха такива дрехи, обсипани с нашивки. Пълен кич!
Карираната пола е класика. Не ме интересува дали е на мода.

# 12
  • Мнения: 401
може ли да сложите някаква снимка? аз имам една и сечудя става ли или не за носене  newsm78

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт