Браво на нас !!!

  • 7 285
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Приятели, това е първата ми тема във форума. Идеята ми е всеки от нас да напише в какво е добър и в кои области, освен децата ни можем да помагаме!

професия:
инженер-конструктор по промишлено и гражданско строителство. В областите на конструкции и материали за изолации съм добра.

Тясната област, в която работя е "анализ и оценка на радиационната защита". Тук мога да помагам с инфо за рентгени, нуклеарна медицина и лъчетерапия (дано не се налага често).

други умения:
1. шия дрехи - за мен и Иви, защото винаги ми е било трудно да намирам моя размер. Да уточня - висока съм 157см. и в момента съм отслабнала страховито (41кг). А това е голям проблем.
2. знам как се прави сирене, сушени меса, туршии, ракия (не се смейте - аз признавам, че макар да съм родена в София имам здрав селски корен)
3. много съм гъвкава - все пак сам бивша гимнастичка!
4. не съм скромна!!Ама изобщо

е, похвалих се!

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 12:17 от Think

# 1
  • Мнения: 1 037
Поздравления за темата Think   bouquet
Аз съм икономист, моята страст са- пазарните проучвания, потребителското поведение и рекламата, май няма да съм полезна много с тези умения. Wink
Плета много, някой ден ще ви покажа произведенията си на една кука.
Много съм добра в китайската кухня.
Лелеее чак ми досмеша, явно ми липсва една добродетел-скромността.

# 2
  • Мнения: 4 414
айде и аз да се похваля Embarassed
филолог съм. добре се справям с английския.
работя в рекламна агенция - копирайтър/това са хората, които пишат текстовете/.
последната ми страст са алтернативните лечения и цялостните терапии - йога, чигун, хомеопатия, методите на Дийпак Чопра...
не съм особено сръчна в ръцете...обаче обичам да готвя и съм добра Wink

# 3
  • Мнения: 1 434
Много  хубава тема браво  Think  bouquet

Агроном инженер съм .
Моята страст са танците танцувала сьм латиноамериакнски  танци   доста години Laughing
Много   съм добра в  приготвянето  на специалитети   обожавам да готвя.
Разбира се и  в отглеждането на  цветя .

# 4
  • Мнения: 434
Аз танцувам добре, но сама.
Много искам да се науча да танцувам с партньор - валс, танго и т.н.

# 5
  • Мнения: 44
Наистина чудесна тема Think! Имаме идея да си купуваме жилище та вече ще знам кой ще ме светне по въпроса с изолациите.newsm10
 Аз съм с доста скучна професия - счетоводител. така че, ако мога да бъда полезна ще се радвам.
като се замисля май и в готвенето не мога да се вредя - майка ми е готвачка по професия и живее с нас, за да ми помага с малкия ...,
цветята ги уморявам, танците са хубаво нещо, ама сигурно вече съм ги забравила - с две думи - кръгла нула съм си.
а сетих се  newsm44 - правя много хубави козунаци  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 262
Страхотна тема Тинк!
Аз съм инженер - изчислителна техника и икономист - стопански и финансов контрол!
Работех и работя в къщи, когато мога обаче - Дизайн и предпечат. Много съм добра в организациите на празниците на близките ми, (разбира се с пари всичко става на този свят)!
Иначе нещо по-особено незнам какво да напиша за себе си. Обичам да плета, но не съм го правила от години, обичам да готвя, не винаги се получава.
Най-обичам ДА ЗАРАДВАМ някой любим човек с някоя изненада, страшно много се зареждам от това да доставя радост на другите.
Иначе съм се грижела за много животни, и съм имала по 2 костенурки и 2 котета, но сега не отглеждам никого, заради децата.
Цветя много имах, повечето умряха покрай грижите ми за децата!
АКо се сетя ще пиша още, аааааааааааааа най-важното забравих, срам не срам, ама съм много добра в купонясването, страшно ми харесва да се събираме с приятели и да се веселим, за мен един празник представлява танци, смях и шеги, и по-малко ядене и алкохол!
И аз май съм от скромните  Laughing

# 7
  • Мнения: 474
еееееееее жестоко,такава тема наистина сме нямали.Аз съм завършила средното си образование специалност"моден дизайн"вишето ми е "икономика"в момента работя в семейната ни фирма като чистач,диспечер,секретар,технически сътрудник,редови счетоводител #Crazyстраста ми е шиенето,и всичко свързано с модата и обзавеждането,най-обичам да обличам домашните в къщи,и да правя размествания у дома и при свеки и мама.Готвя добре но по задължение,не плетя и не меся.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 850
Супер темичка!
Аз все още не съм завършила висшето си образование-маркетинг и реклама,имам още няколко изпита Embarassed.
Мисля обаче,че няма да се реализирам в икономическата сфера.искам да работя с деца.Мога да гледам много деца накуп,често,слушат ме,успявала съм да се справя в напрегнати ситуации Crazy.Искам да работя с деца,но не знам как точно ще го осъществя.Но ще стане!
Обичам да готвя.Не просто да готвя,влагам много любов в това.
В последно време се интересувам от здравословното хранене и се опитвам да го прилагам вкъщи.Имам си машинка за хляб и с нея правя невероятни вкусотии... Flutter
Айде и аз в отбора на срамежливите. Laughing

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аз съм строителен техник, работила съм доста време като чертожник. В Момента съм домакиня, мисля, че и такава ще остана Confused
Това не беше много за хвалба, но си има и добри страни, имам време за хобитата си.
Най-обичам да майсторя разни чудесии за дома. Мога да рисувам прилично, мога да плета, да шия, да бродирам, да пея и да налучквам разни мелодийки на детското пиано. В последните месеци проектирам бъдещия ни дом,къща, която типично за мен трябва да е много практична и удобна Simple Smile
Готварството никак не ми е по волята, но това , което правя се получава много добре. Там съм традиционалистка и не прилагам почти никакво творчество,чудя се защо Господ не ни е измислил да караме на фотосинтеза и да имаме повече време за изява на личността си  Laughing

# 10
  • Мнения: 434
Най-любимото ми нещо е да избирам подаръци и да радвам хората, които обичам. Много обичам да имам гости и купони. Следователно аз и мама Иги сме си лика-прилика.
С Любознателна си приличаме по това, че майсторим (разбирай шия) разни неща за къщата. И съм много прлактична!

Това е другия мой любим форум - за интериор!
http://field.dibla.com/index.php?PHPSESSID=d04ca54cb3da6b1fa9576 … 83&board=23.0

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 16:14 от Think

# 11
  • Мнения: 4 414
ехаааа, вече знам на кого да си поръчам да ми ушие слинг като ми затрябва...също така видях и кой ще организира четвъртия рожден ден сна Ния newsm44
Валенце, и аз имам мания здравословно хранене, а също и лечение чрез храна.

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
С Любознателна си приличаме по това, че майсторим (разбирай шия) разни неща за къщата. И съм много прлактична!
И по друго си приличаме - и аз , както знаеш съм играла гимнастика, после модерен балет. Пропуснах го, защото от 10г вече не мога да правя шпагат Grinning

# 13
  • Мнения: 263
Аз съм програмист.
Освен това обичам да се занимавам с Фотошоп, но рядко имам време благодарение, на което все по-трудно се справям с това. Напоследък се опитвам и с фотография да се занимавам по малко... справям се по малко и с рисуване...

# 14
  • Мнения: 3 914
"Я гледай ти", ние тук
ще се изтрепем от къде да ги търсим ,пусти специалисти ,а те били сред нас.
Някой от вас биха били доста по ценни и от юрист,заради какъвто стана спора,пък и кой знае,може да се е скрил "някъде в храстите",чакаме гоооо Joy

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 17:42 от Viki i mama

Общи условия

Активация на акаунт