Търся ключар в Младост 4 или Гео Милев

  • 5 181
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 992
 Flutter
Трябва ми ключар в Младост 4 (най-добре в Бизнес парка, ама май няма newsm78 ) или в Гео Милев...Пък ако може и да работи след 18 часа (този в Гео Милев), ще е идеално.
Защо ключарите не си правят сайтове Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 891
В Скай Сити има, в приземието при Фантастико но не знам дали работи след 18. Най-вероятно.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В Скай Сити има, в приземието при Фантастико но не знам дали работи след 18. Най-вероятно.

Работи Peace

# 3
  • Мнения: 6 992
Супер, днес като се прибера, ще проверя до кога работи. Ако не, пак ще питам Laughing
Благодаря, момичета   bouquet

# 4
  • Мнения: 47 981
в гео милев има още няколко, но в скай сити със сигурност работи до късно

# 5
  • Мнения: 832
В Скай сити работи, ама не съм сигурна, че вадят ключове. Съмнява ме дали не е само за продажба на брави.
Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

# 6
  • Мнения: 2 891

Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

Вярно. Тамработи един симпатяга   ladyuu

# 7
  • Мнения: 6 992

Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

Вярно. Тамработи един симпатяга   ladyuu
Да ми извади и ключ от тях, а Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 891
Не знам дали ще ти хареса обзавеждането  Whistling

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
На пазара на Ситняково има ,работи до 19ч

# 10
  • Мнения: 899
В края на Младост 3 има - блока с Мтел (високият, срещу поликлиниката и пица Виктория). За Младост 4 не съм виждала, може би около Фантастико нейде, ама...

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В края на Младост 3 има - блока с Мтел (високият, срещу поликлиниката и пица Виктория). За Младост 4 не съм виждала, може би около Фантастико нейде, ама...
Само допълнение бл.342

# 12
  • Мнения: 6 992
Ок, впускам се в издирване в Гео Милев, че нещо ме ръчнаха хората с колата тая вечер да местим багажа. Whistling Ако не, утре ще пробвам този в Младост 3 в обедната почивка Grinning Благодаря на всички!  bouquet

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Гео Милев на ул. "Христо Максимов" устройва ли те, ходи и на адреси, при това може да го търсиш по всяко време, ако искаш тел на лични ще ти дам?

# 14
  • Мнения: 1 002
много съм чувствителна на тази тема  Grinning

ето ти един сайт с ключари - http://www.offers-bg.com/index.php?a=5&b=175

# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
В Mr Bricolage има, ако ти е на път.  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 992
В Mr Bricolage има, ако ти е на път.  Laughing
Ич билям Mr. Green Момчето от Скай Сити ми каза там да ходя, ама аре моля ви се, един ден съм изчезнала от работа, не щЪ да виждам пътя към Младост Crazy
Като гледам, май два дни ще ми трябват - никой от първите трима (Ситняково, Лидице и Скай сити) нямаше моята заготовка или каквото там му казаха. Егати ключа, все едно за ковчеже със съкровище ми трябва Laughing

# 17
  • Мнения: 6 992
Не можете да познаете какво стана.  Laughing
Изкарахме ключовете и диви и щастливи се впуснахме в опаковане на багажа и местене към новата квартира.
Ииииииииииииии...прибирайки се в новата квартира, се оказа, че съм загубила моя чифт Joy Наред с противозачатъчните Laughing Опитах се да му внуша, че явно това е къщата, в която ще се прави бебе, ама не поддаде Ицко Crossing Arms Laughing
Та така, екшънът с ключа продължава, поне вече знаем къде.
Благодаря много   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт