Любовен парфюм

  • 3 240
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 951
кърти-мърти, разваля ти имиджО  hahaha

# 31
  • Мнения: 138
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
При тази ,която им е на душата , а не да я търсят чрез миризмата !Заради тази ,която нощем не спят .. При тази ,която изпълва сънищата им със звездителност  ... При тази ,която вибрира в унисон с Вселената и със сърцето ...При тази ,която им е създала истинско усещане за ЛЮБОВ неповторима ..

Шегата ми остана неразбрана, но нищо Crazy

Напротив , разбрахме я .. Simple Smile Просто подходих от към сериозната страна на нещата..

# 32
  • Мнения: 2 323
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
При тази ,която им е на душата , а не да я търсят чрез миризмата !Заради тази ,която нощем не спят .. При тази ,която изпълва сънищата им със звездителност  ... При тази ,която вибрира в унисон с Вселената и със сърцето ...При тази ,която им е създала истинско усещане за ЛЮБОВ неповторима ..

Драги Наско, благодаря за романтиката, която внесе във феромонната тема.  Heart Eyes Би ли споделил дали е възможно да си завладян и омагьосан от една ,,ЛЮБОВ неповторима,, и после се окаже, че е звездителността се дължи на нещо друго Mr. Green

# 33
  • Мнения: 138
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
При тази ,която им е на душата , а не да я търсят чрез миризмата !Заради тази ,която нощем не спят .. При тази ,която изпълва сънищата им със звездителност  ... При тази ,която вибрира в унисон с Вселената и със сърцето ...При тази ,която им е създала истинско усещане за ЛЮБОВ неповторима ..

Драги Наско, благодаря за романтиката, която внесе във феромонната тема.  Heart Eyes Би ли споделил дали е възможно да си завладян и омагьосан от една ,,ЛЮБОВ неповторима,, и после се окаже, че е звездителността се дължи на нещо друго Mr. Green
Не, звездителността е в душата , а не между краката ..Звездителността кара ,човек да се чувства и да вибрира в унисон с всичко Прекрасно ,което е невидимо за очите ,което може би е възможно да се измери с туптежите  на сърцето ....

# 34
  • Мнения: 2 323
споро_поговорецо, споделям мнението ти.....затова и пуснах темата. Та не ми отговори - ако си завладян и омагьосан, вследствие вълшебния аромат, какво ще правиш като мине магията  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 138
споро_поговорецо, споделям мнението ти.....затова и пуснах темата. Та не ми отговори - ако си завладян и омагьосан, вследствие вълшебния аромат, какво ще правиш като мине магията  Mr. Green
Досега не ме е завладявал  само ароМАТ ...По-скоро са ме завладявали много други неща и аромата е бил една малка част от общата картинка .. Ако ме завладее само ароМАТ и бъда матиран от него , незнам какво ще правя като отмине магията ..Както казах не ми се е случвало само аромат да ме завладее  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 323
Тюх, колко жалко.... Confused Далече ли е Тъпоград до ,,При кмета,, да ти пуснем едно ароМАТизирано подставено лице за проба на ангелите....

# 37
  • Мнения: 138
Нюх, колко жалко.... Confused Далече ли е Тъпоград до ,,При кмета,, да ти пуснем едно ароМАТизирано подставено лице за проба на ангелите....
Оооо трябва да се пробва това .. Simple Smile
Не знам от теб далеко ли е Тъпоград.., но всеки в себе си малко или повече носи частица от това местенце ..
А кметицата се казва Тефтеринка Бележкова ,може да и пуснеш едно леееееко писъмце! Simple Smile
 Joy

# 38
  • Мнения: 2 323
От мен дали е далече  Shocked .....хм Naughty аз подходих шеговито с репликата към теб, както и цялата тема не я приемам насериозно.....

# 39
  • Мнения: 138
От мен дали е далече  Shocked .....хм Naughty аз подходих шеговито с репликата към теб, както и цялата тема не я приемам на сериозно.....
Разбира се ,че НЕ .. Joy
Всичко е шеговито казано Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 323
 smile3506 хм...ок

# 41
  • Мнения: 7 723
А, не, благодаря.Не го ща Mr. Green
Що ма? Сега е на промоция- само 69лв е Mr. Green Joy

# 42
  • Мнения: 2 323
Ти па - с тия бомби за какво и е примоция Joy

# 43
  • Мнения: 7 723
Ти па - с тия бомби за какво и е примоция Joy
Ми да си пръска под бомбите! Whistling
А и 69 й е любимото число! Whistling
Обзалагам се, че няма да му устои Mr. Green Joy

# 44
  • Мнения: 10 758
Ти па - с тия бомби за какво и е примоция Joy
Ми да си пръска под бомбите! Whistling
А и 69 й е любимото число! Whistling
Обзалагам се, че няма да му устои Mr. Green Joy
Или няма да ми устоят Mr. Green Joy
Ти де бля и не ми го подари за РД Whistling

Общи условия

Активация на акаунт