ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 093
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Благодаря Atrakcia за информацията.  Peace Ще се заметем с Мими  до там.Да видим ще си харесаме ли нещичко.  Flutter

# 16
  • Мнения: 872
Най-после да се добера до компа  ooooh! .Някой знае ли от къде мога да купя ботушки за  7 месечно бебе?Возя малката седнала в количката и трябва да й обуя нещо на крачетата.Онзи ден й взехме проходилка.Голяма скица е в нея  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 026
Явно аз вися само пред компа  Crazy Ботушки/обувки, такива не за ходене, има в Макс и Мориц"-по старата главна, пресечка в  ляво (ако слизаш на долу).Поне там съм виждала.
Аз ходих до   Mariquita, но нещо не ми допаднаха ботушките,много шаренки, притеснява ме изкуствения хастар вътре.Продължавам да търся.

# 18
  • Мнения: 872
Ама в коя част на старата главна - по-към центъра или по-към пазара?

# 19
  • Мнения: 5 026
По-към пазара. Уличката е пресечка в ляво, като на горния ъгъл остава фото и Германос над него, а на долния-магазин за дамско облекло.Дано обясних правилно.

# 20
  • Мнения: 872
Мерси,ориентирах се   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 951
Бързам да споделя вълнението си...моята приятелка Деси ( май всички знаете историята) преди половин час роди. Малък голям мъж 3100, 51 см. Безумно съм щастлива  newsm44 newsm44 newsm44  Цял ден ми беше напрегнато...сега мисля да ударя едно- две големи на екс  Crazy
Пожелавам им усмивките да се завърнат отново на лицата им,  детенцето да е живо и здраво...и въобще всичко най-най-хубаво  newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 9 857
Еее,Дикси,хайде първа да честитя!Да е жив и здрав малкия,да стопли сърцата на мама и тати!
Аз така си и помислих,като каза за днес че предстои нещо важно. Wink

# 23
  • Мнения: 5 026
Дикси,адски се радвам,ама много  Hug Ей,как познах.Мога да се цаня за оракул  Crazy Да им е честито бебчето,живо и здраво! Хайде,пийте по много за негово здраве  Grinning Твоята приятелка как е? Много се кефя,хем не я познавам  Party

# 24
  • Мнения: 1 951
Добре е, страх я е, много е развълнувана...даже име си няма още бебето. Тя казваше, че не иска никакви планове да прави, че даже и име не е измислила  Grinning

Другото ми важно ще се случи май във вторник. Тогава пък брат ми ще стане баща  Laughing

Абе...само хубави неща  Peace

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 21:09 от дикси

# 25
  • Мнения: 5 026

Другото ми важно ще се случи май във вторник. Тога пък брат ми ще стане баща  Laughing

Абе...само хубави неща  Peace
Нека ви така! Само на хубави неща да ни споделяш  Peace Аз пък снощи си мислих,че на брат ти бебето ще се ражда  Grinning Очертава ти се махмурлийски край на октомври  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 872
Честито на майката!Да са живи и здрави цялото семейство  Hug. Дикси,на снаха ти леко раждане!Племенник или племенница ще имаш?

# 27
  • Мнения: 814
Момичета, здравейте и от мен, отдавна не съм се включвала, макар и да хвърлям по някой поглед и да ви попрочитам Outta Joint!
Ей, дикси, напоследък само хубави събития ти се случват -  да ти е честита наградата, макар и със закъснение  и нови да последват за гордост на всички от нашия пол  bouquet!
Да е живо и здраво малкото човече, само радост и щастие да носи на мама и тати!
Скоро щастлива леля ще ставаш  Peace, дано раждането да е леко и бързо, а махмурлук всички знаем как се оправя Wink - с ново питие!

Atrakcia, как е Бужи, подсичането мина ли вече?

Валенцето, много ми харесаха материалите ти за машината за хляб, аз отдавна си мечтая за такава, но все не мога  да си я купя, освен да я поръчам за Коледа newsm78! Или за деня на християнското семейство Thinking. Но ти съвсем ме запали да я имам и да използвам всичките й възможности.

# 28
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, как е Бужи, подсичането мина ли вече?

Не знам какво да кажа.Аз си мажа,повечет изчезна, но има още ,което не се оправя,притеснява ме и сега ще го водя на кожен.После ще пиша пак.
Лек ден на всички!

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дикси, честито и от мен на приятелката ти. Да и е живо и здраво бебчето Hug. Пък ще чакаме другата хубава новина.
Аз си дремя в офиса и се ровя из нета. Мисля да купя ботуши на Люси от магазинчето в Дома на книгата. Там има хубави моделчета. Иначе яке му взех от магазина Wenice, но не е с марка Венис, че били по 100лв. Shocked и нямало да зареждат. Нашето си е 30лв. и е много хубаво- синьо и оранжево и доста дебело. Сега обаче аз съм в търсене на такива цветове шапка,ама нещо нямам успех в намирането.
Айде хубав ви ден. Отивам да работя Wink

Общи условия

Активация на акаунт