новата СКЕЙТ на peg perego

  • 1 036
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 319
новата количка на peg perego e неповторима,но  дали я има в България и на каква цена

# 1
  • Варна
  • Мнения: 208
И аз я гледах в сайта на Пег Перего, но уви пише че ще е по магазините от Януари 2008 г.
Смятам да звънна на вносителя обече да питам има ли надежда за Декември

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
1290 лв й е цената...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
Ей bubu_to страшна си  Crazy кога успя да подразбереш - аз сега писах мейл - запитване. Ако имаш повече инфо - давай - какво включва и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … c0f1abd29571bc1e9
от долу има линк към сайта им....
като гледам има дъждобран и анта...но може и допълнително да се купуват...както със сигурност и кошницата ако искаш...

# 5
  • Мнения: 2 663
Ей, количката е страшна, чак ме хвана малко яд, че поръчах вече Bugaboo Bee, тази ми изглежда по-здрава някак си.................

# 6
  • Мнения: 7 319
ама за тази цена би трябвало да се включва и коша и стола не мислите ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
не, смятам че столчето за кола си е отделно.

# 8
  • Мнения: 3 457
аз доколкото виждам си е с един кош ,които се трансфорира,или бъркам newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
да, да , но може да се монтира и кошницата за кола вместо коша.

# 10
  • Мнения: 3 457
да точно,мисълат ми е че няма отделен кош за новородено,просто самия кош се трансформира Peace

# 11
  • Мнения: 2 663
Koша е един и точно това ме грабва в количката, много е добра

# 12
  • Мнения: 4 428
Който иска да я види на живо и да я разгледа, да отиде до утре в зала Универсиада. Има изложение и нея я имаше  Peace

# 13
  • Мнения: 466
Който иска да я види на живо и да я разгледа, да отиде до утре в зала Универсиада. Има изложение и нея я имаше  Peace

Ти сигурна ли си, че точно нея си видяла, понеже сестра ми има интерес точно за тази количка и се обаждахме до Вито Де Симоне - Пловдив и ми казаха, че не е възможно понеже не са започнали още да ги сглобяват и че те ще ги получават по средата на декември.

# 14
  • Мнения: 3 926
Днес бях на изложението. Сега се връщам и смятам дори да пусна отделна тема за това, че не виждам.
Както и да е - количката наистина е много добра, но 15 кг. Освен това не ми направиха гъдел да я разглобят пред очите ми. Всички други марки, които гледах се занимаваха по половин час с мен, при това не съм бременна и имам голямо дете. Като цяло явно този стил е модерен и всички марки предлагат подобни модели. Хареса ми много материята на коша вътре. Но нещо ми беше нестабилен - може би си има опция люлка, но се клатушкаше нещо... Confused
ПРедвид отношението и това, че Бъгабу-то е 1600 лв. с двата коша... просто бях омаяна. Както и от Мура4 на Макси-Кози.
Но както казах отивам да пусна отделна тема, защото наистина има доста добри предложения Grinning

Общи условия

Активация на акаунт