какво ви е мнението за милупа

  • 1 661
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
От положително по-положително

# 16
  • София
  • Мнения: 430
За сега сме пили само млякото им, екстра е, по-късно мисля и другите им продукти да "наложа"  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 11
Теди се храни с АМ на Милупа и много и харесва а и много добре и се отразява.

# 18
  • Мнения: 191
Най-доброто на пазара и АМ и кашите. От три дни сме на новия Аптамил 3 и малкото момче много го харесва, дори повече от предишния.

# 19
  • Мнения: 2 159
много ги харесвам и кашите и млякото, но са ми малко множко парите, но до преди няколко месеца, бяхме изцяло само на тази марка Peace

# 20
  • Мнения: 66
Кажете моля ви, знаете ли дали кашата "7 korn" /пшеница, просо, ориз, ечемик, овес, просо, царевица/ на Милупа е с глутен. Не пише на опаковката, но пък е предназначена за кърмачета след шестия месец ??

# 21
  • Мнения: 63
Най-доброто! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Ша ти кажа, че всичко на Милупа е много Жубаво!

 Да така си е  Peace

 Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 887
Кажете моля ви, знаете ли дали кашата "7 korn" /пшеница, просо, ориз, ечемик, овес, просо, царевица/ на Милупа е с глутен. Не пише на опаковката, но пък е предназначена за кърмачета след шестия месец ??
Щом има пшеница и овес съдуржа глутен.

# 24
  • Мнения: 27 524
Кажете моля ви, знаете ли дали кашата "7 korn" /пшеница, просо, ориз, ечемик, овес, просо, царевица/ на Милупа е с глутен. Не пише на опаковката, но пък е предназначена за кърмачета след шестия месец ??

Има, да. На Запад глутен се дава на децата след 6-ти месец, затова така пише.  Peace

# 25
Ами, най-добpите каши са.

# 26
  • Мнения: 8 242
Тони повръщаше от оризовата каша на Милупа  Rolling Eyes ..
Повече не съм пробвала таз марка..

# 27
  • Мнения: X
За мен това е най-доброто на бг пазар в момента. Синът ми пие техните млека от 45-я си ден /така се наложи/. Смятам да въведа и кашите им.
Имам пълно доверие на този производител /даже и след смущаващата тема за бактериите в млякото, което точно по онова време използвахме/
За цените им ще кажа,че не се различават толкова от останалите, но разликата в качеството е драстична.
 Peace

# 28
  • Мнения: 781
Много са добри и млеката и кашите  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 426
ползваме милупа от както се е родила и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт